V dubnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.4.Po půli vedeme skoro o dvě brankyTRI - LIB 3:1, 5.kolo | Igor MainkaNašim fotbalistům se náramně vyvedl první poločas čtvrtfinále Poháru FAČR, ve kterém na stadionu Rudolfa Labaje zdolali Liberec 3:1 a vytvořili si dobrý náskok pro odvetu. O vítězi rozhodla poslední desetiminutovka, kdy se prosadili Dedič s Motyčkou.
2.4.Kalivoda: Ještě nemůžeme slavitTRI - LIB 3:1, 5.kolo | Igor MainkaPohárový souboj mezi Třincem a Libercem nabídl velké množství dramatických momentů, krásné góly a vítězství domácích 3:1. Oba trenéři zhodnotili utkání na tiskové konferenci a vzali to přímo po jednotlivých bodech.
2.4.Třinec obdaroval Liberec i fanouškyTRI - LIB 3:1, 5.kolo | Igor MainkaKoupit si vstupenku, mít štěstí a vyhrát hodnotnou cenu? To ve středu odpoledne zažila trojice výherců v rámci poločasového vyhlašování šťastlivců. Tu nejhodnotnější cenu si odnesl pan Hamrozi.
3.4.V sobotu hraje U19 na Lesní, na Borku se představí starší žáciOndřej ZoubekPrvní dubnový víkend bude pro třinecká mládežnická mužstva znovu velmi nabitý. Na domácí půdě budou účinkovat týmy staršího dorostu a starších žáků. Devatenáctka v sobotu přivítá lídra z Kroměříže, starší žáci budou bojovat proti Hranicím. V sobotu budou hrát také mladší žáci, které čeká těžká prověrka na hřišti olomoucké Sigmy. Celý program uzavřou v neděli mladší dorostenci, ne méně složitými zápasy v Jihlavě.
3.4.Smetana s Dedičem po utkáníTRI - LIB 3:1, 5.kolo | Igor Mainka/VIDEO/ Jak viděli středeční vítězství nad Libercem střelci úvodních dvou třineckých branek Ondřej Smetana a René Dedič? Na to se můžete podívat v našem videorozhovoru z tiskové konference.
3.4.Zájezd na odvetu do LiberceIgor MainkaKlub FK FOTBAL TŘINEC pořádá zájezd na čtvrtfinálovou odvetu FC SLOVAN LIBEREC - FK FOTBAL TŘINEC. Cena zájezdu činí 250 Kč včetně vstupenky.
3.4.Sigma 15 zápasů neprohrála, teď jí čeká TřinecOLO - TRI 1:0, 21.kolo | Igor MainkaSobota 6. září 2014: René Dedič rozhoduje o postupu Třince do 4. kola poháru FAČR přes Olomouc! Vzpomínáte? Gól slovenského útočníka byl posledním vítězným v olomoucké síti. Od té doby Hanáci nepoznali hořkost porážky v soutěžním utkání. Zažijí to opět v sobotu? Utkání mezi Olomoucí a Třincem začíná ve 14:00 hodin.
4.4.V Olomouci se překvapení nekonaloOLO - TRI 1:0, 21.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté nezopakovali překvapení z poháru a na Andrově stadionu prohráli po gólu Michala Ordoše z pokutového kopu 1:0.
5.4.Junioři dnes se ZnojmemTRI - ZNO 2:1, 28.kolo | Igor MainkaDalší zápas týmů ze spodních pater tabulky uvidí diváci na třinecké umělce, kde se dnes v rámci 28. kola Juniorské ligy střetnou mladíci Třince a Znojma. Utkání začíná v 11 hodin.
5.4.Junioři přehráli Znojmo a odpoutali se ode dnaTRI - ZNO 2:1, 28.kolo | Ondřej ZoubekTým trenéra Kamila Papugy zvládl domácí utkání se Znojmem, zvítězil 2:1 a na poslední příčku tabulky poslal juniorku Varnsdorfu. Třinečtí nad Znojmem po poločase vedli již o dvě branky, hostům se ve druhé půli pořadilo snížit, ale vyrovnání už třinecká družina nedopustila.
7.4.Trenéři po OlomouciOLO - TRI 1:0, 21.kolo | Igor MainkaZápas v Olomouci zhodnotili trenéři Marek Kalivoda a Leoš Kalvoda. Lépe se utkání hodnotilo olomouckému kouči, jehož tým zvítězil 1:0.
7.4.Tomeček: Zápas s Libercem nám ukázal, že můžeme hrát s každýmOLO - TRI 1:0, 21.kolo | Igor MainkaZáložník Václav Tomeček v zimě přišel na přestup právě z týmu našeho sobotního soupeře a málem skóroval, když mohl dorazit střelu Reného Dediče, jenž se odrazila od tyče. Bohužel to nevyšlo, Třinec prohrál 0:1, ale ukázal kvalitní, nadprůměrný výkon.
9.4.Doma budou hrát kromě mužů pouze mladší žáciOndřej ZoubekDruhý dubnový víkend bude pro třinecké mládežníky většinou ve znamení zápasů na cizích hřištích. Devatenáctka bude hrát už v pátek a vydá se na dalekou cestu do Hodonína. Jediná domácí utkání obstarají mladší žáci, kteří v neděli na Borku přivítají Hranice. V neděli budou hrát v Opavě také mladší dorostenci, v Hlučíně nastoupí v tentýž den starší žáci. Přijďte v neděli na Borek, kde budou mít naši mladší žáci dobrou šanci na zisk bodů!
10.4.Doma proti aspirantovi na postupTRI - SSU 1:0, 22.kolo | Igor MainkaPo dvou zápasech na stadionu Rudolfa Labaje s týmy ze spodní poloviny tabulky, přijede okoštovat třinecký trávník třetí Táborsko. Utkání začíná v sobotu od 10:15.
11.4.Třinec nedal body ani TáborskuTRI - SSU 1:0, 22.kolo | Igor MainkaFotbalisté Táborska přijeli v sobotu dopoledne do Třince pro body, ale nakonec odjeli s prázdnou. Parádní trefou o tom rozhodl střídající záložník Miroslav Ceplák.
12.4.Gavlák je zpět, junioři zvítěziliSLO - TRI 0:1, 29.kolo | Igor MainkaPo více než šesti měsících naskočil do soutěžního utkání stále nejlepší střelec druholigového týmu Tomáš Gavlák a pomohl juniorskému celku k zisku tří bodů na hřišti Slovácka. O úspěchu Slezanů rozhodl kvalitní týmový výkon a úspěšně zahraný pokutovy kop Martynkem.
13.4.Mladší dorostenci ve středu na SlováckuOndřej ZoubekMladší dorostenci zažijí anglický týden, protože je kromě víkendových duelů čeká středeční zápas na půdě Slovácka. Jak sedmnáctka, tak i šestnáctka stále čekají na první jarní vítězství. Bojovat budou na Širůchu ve 14:00 a 16:00.
13.4.Čtvrtfinále proti Liberci, část druháLIB - TRI 2:0, 5.kolo | Igor MainkaÚspěšný zápas s Táborskem, volno, dopolední trénink a odjezd na sever Čech. To byl plán posledních dní třineckých fotbalistů před závěrečnou bitvou o historický úspěch. Ta se uskuteční v úterý 14. dubna od 17:30 na libereckém stadionu U Nisy.
14.4.Aj tak sme stále frajeriLIB - TRI 2:0, 5.kolo | Igor MainkaSlova písně Petra Nagyho ideálně pasují k třineckým fotbalistům. Ti bojovali o postup do vysněného semifinále do posledního dechu, bohužel od Liberce inkasovali rozhodující úder v 88. minutě. Přestože padli, zaslouží si velké uznání.
15.4.Třinec podal výborný výkon, pochválil soupeře trenér LiberceLIB - TRI 2:0, 5.kolo | Igor MainkaJízda pohárem pro Třinec včera v Liberci skončila. Jak viděli celý dvojzápas oba trenéři - Marek Kalivoda (Třinec) a David Vavruška (Liberec).
12>>

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.