Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.4.Juniorka v Ostravě nebodovalaOST - TRI 1:0, 34.kolo | Igor MainkaPavel Hloch je zpět. V dnešním utkání Juniorské ligy na hřišti ostravského Baníku odehrál celých 90 minut, bohužel ani jeho účast na bodový zisk nestačila.
28.4.Udělali jsme více chyb, proto jsme prohráli, myslí obránce Imrich BedecsSOK - TRI 2:1, 24.kolo | Igor MainkaImrich Bedecs se podruhé v sezóně trefil do sítě soupeře, ale na rozdíl od gólu proti Českým Budějovicím, branka do sítě Sokolova mu byla uznána. Bohužel, bodový zisk nakonec nepřinesla.
27.4.Moravskoslezské výběry s třineckou účastíIgor MainkaVýběry Moravskoslezského kraje v kategorii U13 a U14 se včera kvalifikovaly do republikového finále, kde se o celkové prvenství utkají s nejlepšími výběry z Čech.
26.4.Kluci předvedli poctivý výkon, jen střel na bránu mohlo být více, myslí si třinecký trenérSOK - TRI 2:1, 24.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté absolvovali dalekou cestu ze Sokolova bez bodového přírůstku na kontě. Jak zápas na západě Čech viděli oba trenéři?
26.4.Děkujeme za podporuIgor MainkaMoravskoslezský kraj letos podpořil spolek FOTBAL TŘINEC z.s. a přidělil nám neinvestiční dotaci v programu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji pro rok 2016.
24.4.Junioři v hlavním městě nebodovaliDUK - TRI 2:0, 29.kolo | Igor MainkaAni naši junioři nedokázali bodovat na dalekém výjezdu. V Praze se střetli s pražskou Duklou, která se ukázala nad síly našeho celku. Ten hrál poslední čtvrthodinu v oslabení po vyloučení Kalfase.
23.4.Ze Sokolova s prázdnouSOK - TRI 2:1, 24.kolo | Igor MainkaDaleká cesta do Sokolova našim fotbalistům příliš nepřeje. Třinečtí ani v tomto utkání nedokázali zvítězit. O třech bodech pro domácí rozhodl úspěšně proměněnou penaltou Vít Vrtělka.
22.4.V sobotu bitva o historicky první vítězství v SokolověSOK - TRI 2:1, 24.kolo | Igor MainkaNa nejdelší trasu se v pátek odpoledne vydali naši fotbalisté do Sokolova. Město ležící na druhém konci republiky bude hostit 24. kolo Fotbalové národní ligy. Zápas mezi místním Baníkem a Třincem začíná už v 10:15.
21.4.Sokolov? To je dálka, ale připravíme se, slibuje JanošíkTRI - UNL 2:0, 23.kolo | Igor MainkaSvou první druholigovou trefu v třineckém dresu v sobotním utkání proti Ústí nad Labem zaznamenal záložník Martin Janošík. Jak se později ukázalo, jeho gól měl váhu tří bodů.
20.4.U mikrofonu s Karlem MacečkemIgor MainkaPo sedmi letech se do Třince vrátil kanonýr Karel Maceček, který se v kraji proslavil svými gólovými schopnosti. Na stadionu Rudolfa Labaje nebude střílet góly, ale léčit fotbalisty. Na začátku měsíce dubna nastoupil do pozice fyzioterapeuta.
19.4.Jsou to pro nás velice cenné tři body, myslí si Miroslav CeplákTRI - UNL 2:0, 23.kolo | Igor MainkaMiroslav Ceplák naskočil do zápasu s Ústím nad Labem teprve v 77. minutě, přesto se stal důležitou postavou utkání. Jeho branka do sítě Zachardy byla klíčovou pro další vývoj zápasu.
18.4.Kdybychom nevyhráli, Vyšehrad by se dotáhl, ulevilo se třineckému koučiTRI - UNL 2:0, 23.kolo | Igor MainkaPodruhé v jarní části sezóny přišel trenér Karel Kula mezi novináře jako trenér vítězného celku. V roli poraženého byl olympijský vítěz z Moskvy 1980 Petr Němec, který v současnosti vede ústecký klub. K vidění tak bylo setkání bývalých spoluhráčů z Baníku Ostrava.
17.4.Junioři v gólové přestřelce body nezískaliTRI - TEP 2:3, 28.kolo | Igor MainkaBojovný a pohledný fotbal vítězstvím třineckých juniorů neskončil. Slovenský záložník Pavol Zimka dokázal odpovědět na dvě trefy teplických hráčů, na třetí už nedokázal a junioři prohráli 2:3.
16.4.Všechny body zůstaly domaTRI - UNL 2:0, 23.kolo | Igor MainkaHodně cenné tři body získali naši fotbalisté v důležitém utkání proti Ústí nad Labem. O výsledku rozhodl druhý poločas, ve kterém se trefila do černého levá křídla Martin Janošík a Miroslav Ceplák.
15.4.Společně na ÚstíTRI - UNL 2:0, 23.kolo | Igor MainkaOpava, Karviná. To byla derby, která lákala fanoušky na stadion Rudolfa Labaje. Sobotní zápas s Ústím se nemůže pyšnit nálepkou „derby“, přesto bude pro naše fotbalisty velice důležitý. Zápas, který si zaslouží vaší pozornost, začíná v 10:15.
14.4.Fotbalisté zavítali do VendryněIgor MainkaAkce Víkend otců aneb S tátou na fotbale měla pokračování ve středu dopoledne, kdy se náš klub rozhodl ocenit i další účastníky umělecké soutěže.
11.4.Junioři bodovali v PříbramiPRI - TRI 1:1, 27.kolo | Igor MainkaJunioři dokázali dnes urvat bod na hřišti silné Příbrami. Drtivou většinu utkání byl stav nerozhodný. Jako první se prosadili domácí a to v 79. minutě, ale o tři minuty později Mario Latocha zaslouženě vyrovnal na konečných 1:1.
11.4.Hrdinou zápasu byl Paleček, shodli se trenéřiTRI - KAR 1:1, 22.kolo | Igor MainkaTrenéři Jozef Weber s Martinem Zbončákem, který na tiskové konferenci nahradil hlasově indisponovaného Karla Kulu, se v hodnocení vcelku shodli a pochválili muže dopoledne, brankáře Lukáše Palečka.
9.4.Třetí domácí utkání na jaře přineslo třetí remízuTRI - KAR 1:1, 22.kolo | Ondřej ZoubekV hutnicko-hornickém derby jsme v typickém anglickém počasí přivítali Karvinou, po Znojmu dalšího aspiranta na postup do nejvyšší soutěže. Skóre otevřel Dedič, Karviná brzy srovnala gólem Puriho. V závěru první půle spálil dobrou šanci Malcharek, ve druhém poločase měli více ze hry hosté, ale na skvělého Palečka si nepřišli. Naši hráči na jaře ve třetím domácím zápase potřetí uhráli nerozhodný výsledek.
8.4.Bezpečnostní opatření k utkání Třinec - KarvináIgor MainkaPo Opavě je tady další derby, tentokrát s Karvinou, které se uskuteční v sobotu 9. dubna se začátkem v 10:15. Tomu se přizpůsobí i bezpečnostní opatření na stadionu Rudolfa Labaje a v přilehlém okolí.
Další stránky
12>>
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál