V dubnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.4.Mladí se ukázali v dobrém světle, svěřil se trenér NečekTRI - SSU 5:1, 25.kolo | I. Mainka, L. TrnkováV sobotu dopoledne spustili naši fotbalisté na trávníku stadionu Rudolfa Labaje koncert, na jehož konci bylo pět gólů v síti Táborska. Třinecký dirigent Jiří Neček musel být po utkání spokojen.
29.4.Brnu nadělili čtyři kousky na cestuTRI - BRN 4:2, 4.kolo | Igor MainkaJunioři překvapili a doma zdolali po velmi dobrém výkonu vedoucí celek B-skupiny Juniorské ligy brněnskou Zbrojovku 4:2.
29.4.Osmnáctka nezvládla závěr utkáníNJI - TRI 2:2, 17.kolo | Igor MainkaStarší dorostenci neudrželi nadějné dvoubrankové vedení v Novém Jičíně a museli se smířit s remízou 2:2. Góly Třince vstřelili Cienciala a Šimon Petružálek.
29.4.Kroměříž zdolala naší devatenáctkuTRI - KRO 0:2, 22.kolo | Igor MainkaDevatenáctka doma nestačila na Kroměříž, prohrála 0:2 a v tabulce je na osmém místě.
28.4.Poděkování otcům formou šesti gólůTRI - SSU 5:1, 25.kolo | Igor MainkaStadion Rudolfa Labaje zažil gólostroj! Třinecké nezlomil ani úvodní gól Proška, rychle otočili výsledek a nakonec Táborsku nadělili pět banánů. Šanci dostali i mladíci Martin Samiec a Lukáš Cienciala.
27.4.DÍKY TÁTO zazní v sobotu z třineckého trávníkuTRI - SSU 5:1, 25.kolo | L. Trnková, I. MainkaLigová fotbalová asociace připravila opět povedenou akci VÍKEND OTCŮ, díky které máme možnost poděkovat všem fotbalovým tatínkům. Neváhejte a přijďte s námi oslavit nejen fotbalový den pro tatínky, ale potřebujeme Vás i jako fanoušky na utkání proti FC MAS Táborsko.
27.4.Třináctka otočila zápas proti VítkovicímVIT - TRI 2:3, 22.kolo | Lucie TrnkováDerby proti Vítkovicím zakončili naši mladší žáci vítězně, když v závěru zvrátili výsledek na svou stranu a zvítězili 3:2.
27.4.Čtrnáctka si v Hranicích zastřílelaHRC - TRI 2:4, 20.kolo | Lucie TrnkováPo prohře v Uničově si čtrnáctka spravila chuť a zvítězila na hřišti v Hranicích. Slezané se dostali do vedení už ve 3. minutě a od té doby ho postupně navyšovali na konečných 4:2.
27.4.Dvanáctka remizovala ve VítkovicíchVIT - TRI 2:2, 22.kolo | Lucie TrnkováTřinecký rychlovlak s názvem Dvanáctka se zadrhl. Minulý víkend zaznamenal první bodovou ztrátu v derby proti Frýdku-Místku, nyní se svěřenci trenéra Hrazdílka museli spokojit s remízou 2:2, kterou zachraňovali v poslední třetině zápasu.
27.4.Patnáctka zvítězila v HranicíchHRC - TRI 0:2, 20.kolo | Lucie TrnkováPo dvou prohrách 0:3 naskočili nejstarší žáci znovu na vítěznou vlnu a v Hranicích získali tři body za výsledek 2:0.
27.4.Šestnáctka nestačila na Nový JičínNJI - TRI 3:0, 17.kolo | Lucie TrnkováMladší dorostenci poprvé na jaře prohráli. Na hřišti Nového Jičína inkasovali tři góly a podlehli svému soupeři 0:3.
27.4.Sedmnáctka neudržela vedení proti KroměřížiTRI - KRO 1:1, 22.kolo | Lucie TrnkováDružstvo vedené trenérem Zbončákem podruhé na jaře bodovalo. V domácím prostředí uhrálo s hanáckým soupeřem nerozhodný výsledek. Slezané se v první půli dostali do vedení, ale Kroměříž po změně stran vyrovnala na konečných 1:1.
27.4.Zápasy našich přípravekLucie TrnkováVšechna družstva třineckých přípravek v posledních dnech využívají slunečné počasí a hrají turnaje a mistrovská utkání. Nejmladší přípravka přivezla krásné třetí místo z turnaje v Novém Jičíně a ostatní družstva vítězí v Třinecké lize přípravek, která se rozehrála v polovině dubna.
27.4.V sobotu s tatínky na TáborskoTRI - SSU 5:1, 25.kolo | Igor MainkaNa stadion Rudolfa Labaje v sobotu zavítá nejen Táborsko, ale i akce Víkend otců věnovaná všem tatínkům. To hlavní, zápas mezi FK FOTBAL TŘINEC a FC MAS Táborsko má svůj výkop v 10:15.
26.4.Pavol Ilko: Spadl nám kámen ze srdceZNO - TRI 0:2, 24.kolo | Igor MainkaPrvní zásah v třineckém dresu zaznamenal slovenský obránce Pavol Ilko. Pravý bek třinecké defenzívy ve středu prostřelil gólmana Koukala a pomohl k zisku prvních třech jarních bodů.
25.4.První jarní vítězství je na světěZNO - TRI 0:2, 24.kolo | Igor MainkaDočkali jsme se! Třinečtí fotbalisté zlomili patnáct let trvající sérii bez výhry ve Znojmě a po gólech Buchvaldka a Ilka získali tři body za vítězství 2:0.
24.4.Souboj zkušených trenérů na jihu MoravyZNO - TRI 0:2, 24.kolo | Igor MainkaVzhledem k reprezentačním přestávkám byla dvě jarní hrací kola vložena do pracovního týdne. První, čtyřiadvacáté, začne už dnešním duelem v Hradci Králové. Náš tým nastoupí zítra od 17 hodin na hřišti Znojma.
23.4.Tomáš Masař: Je těžké dobývat zalezlou obranuTRI - VIT 0:0, 23.kolo | Igor MainkaNa druhý druholigový start od úvodní minuty čekal Tomáš Masař téměř devět měsíců. Majitel dvanácti startů nastoupil podruhé v zahajovacím nástupu v pátečním utkání proti Vítkovicím.
23.4.Junioři prohráli na DukleDUK - TRI 4:1, 3.kolo | Igor MainkaMladí třinečtí fotbalisté prohráli na hřišti pražské Dukly 4:1. Slezany poslal do vedení Tomáš Hykel, ale domácí stihli ještě do poločasu otočit skóre a nakonec zvítězili rozdílem třech gólů.
22.4.Trenér Neček: Tlak bez gólu je k ničemuTRI - VIT 0:0, 23.kolo | Igor MainkaLudevit Grmela a Jiří Neček se po závěrečném hvizdu Radka Dubravského museli spokojit s bezbrankovou remízou. Jaké bylo derby jejich očima?
1234>>

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.