V dubnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.U11: Minirepublika ve VyškověJana ZipserováVelkým úspěchem dopadl sobotní den pro starší přípravku ve Vyškově. Kde se poprali se soupeři a s vzestupnou tendencí jejich výkonu zdolávali jednoho soupeře za druhým. Každý tým, který se jim postavil do cesty ochutnal sílu Třince.
29.4.U16: Zasloužené vítězství nad OpavouTRI - OPA 2:1, 22.kolo | Jana ZipserováTřinečtí se nezalekli favorizovaného soupeře a na domácím poli udolali druhou Opavu po velmi dobrém prvním poločase, kdy si vytvořili dvougólový náskok.
29.4.Junioři podlehli Teplicím a jsou posledníTRI - TEP 0:1, 5.kolo | Igor MainkaTřinečtí mladíci nedokázali proměnit své šance a nakonec prohráli s Teplicemi 0:1. Zápas rozhodla situace z 81. minuty, kdy se po přímém kopu hlavou prosadil Ugeis Moncevičs.
29.4.Soustředění sportovních tříd ZŠ Dany a Emila ZátopkovýchJana ZipserováBěhem předešlého týdne se fotbalově zdokonalovali hoši ze sportovní školy Dany a Emila Zátopkových. Do těla dostávali dvoufázovými tréninky pod vedením zkušených trenérů mládežnických kategorií FK Fotbal Třinec.
28.4.Fotbalový letní kempJana ZipserováŠestý ročník oblíbeného letního fotbalového kempu se závratně blíží. Neváhejte a přihlašte své ratolesti ještě dnes. Kemp se v letošním roce pořádá v termínu od 15. - 19. července 2019.
28.4.U15: S Baníkem remizovaliTRI - OST 1:1, 14.kolo | Jana ZipserováPrvní poločas bylo velkým trápením pro třinecké hochy. Poté se karta obrátila a Baník měl co dělat, aby udržel remízu. Během druhé půle se svěřencům Pavla Filipczyka začalo dařit. Jednobrankovou ztrátu z prvního poločasu vyrovnali, ale navýšit skóre se jim nepodařilo. Přestože si dokázali vytvořit nejednu gólovou příležitost, úspěšné zakončení se jim vyhýbalo.
27.4.Body musíme urvat silou, ví trenér Tomáš JakusTRI - HKR 2:2, 25.kolo | Igor MainkaPřekvapivým výsledkem skončila čtvrteční předehrávka 25. kola druhé nejvyšší soutěže. Favorit z Hradce Králové ztratil v Třinci dva důležité body v boji o postup do nejvyšší soutěže. Náš celek pečlivou hrou remizoval 2:2.
25.4.Třinec překvapil, s Hradcem Králové získal bodTRI - HKR 2:2, 25.kolo | Igor MainkaČtyři góly, několik dalších šancí a spoustu zajímavých okamžiků. Takový byl domácí zápas proti Hradci Králové. Třinečtí chvílemi byli blízko třem bodům, ale mohli odejít i s prázdnou. Remíza je spravedlivým vyústěním nervy drásajícího souboje.
24.4.Čtvrtečním soupeřem Hradec KrálovéTRI - HKR 2:2, 25.kolo | Igor MainkaPo středečním duelu proti Varnsdorfu je před námi další domácí zápas v pracovním týdnu. Ve čtvrtek 25. dubna hostíme na našem stadionu třetí Hradec Králové. Utkání startuje v 17 hodin.
23.4.Karviná byla znovu lepšíTRI - KAR 1:2, 4.kolo | Igor MainkaJunioři nenavázali na vítězství v Praze na Dukle a doma prohráli s nedalekou Karvinou 1:2. Třinečtí se v prvním poločase dostali do vedení, ale po prostřídání se dvakrát prosadili hosté a odvezli si z Třince všechny tři body.
23.4.Kousek štěstí mohl přinést bod, ale Jihlava vyhrála zaslouženěJIH - TRI 2:1, 24.kolo | Igor MainkaFotbalisté z města oceli nedokázali navázat na domácí vítězství proti Varnsdorfu a v Jihlavě prohráli i přes povedený výkon 1:2. Jak viděli duel oba trenéři?
22.4.Pouze tým dělá velké výsledky, nabádá k pozitivnímu myšlení Ondřej KušnírTRI - VDF 2:0, 23.kolo | Igor MainkaObránce a kapitán v jedné osobě Ondřej Kušnír rozhodl gólem v patnácté minutě o prvním soutěžním vítězství třineckého týmu v roce 2019. Z jeho slov lze vycítit obrovskou radost, kterou vítězství týmu nadělilo.
22.4.Velikonoční pondělí štěstí nepřinesloJIH - TRI 2:1, 24.kolo | Igor MainkaSváteční fotbal před kamerami České televize nabídl pohledný duel se šancemi na obou stranách, bohužel Třinec byl v utkání tím smutnějším, neboť prohrál s domácí Jihlavou 1:2.
21.4.U9: Vydařený triangl ve VítkovicíchJana ZipserováMladší přípravka se zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje, kde se prezentovala na výbornou. Pěkné počasí přálo hezkému fotbalu. Kdy i kolemjdoucí se na chvíli zastavili, aby se podívali na mladé fotbalisty a fotbalistky, jak se zápalem bojují za svůj tým.
21.4.Hody, hody, doprovody, zkusíme tam urvat bodyJIH - TRI 2:1, 24.kolo | Igor MainkaPětidenní velikonoční období bude mít jeden z vrcholů v Jihlavě. Na Vysočinu vycestuje náš tým, aby si vyšlehal od soupeře nadílku v podobě tří bodů. Utkání začíná netradičně v 13:30 pod dohledem kamer České televize.
20.4.Kluci zaslouží velkou pochvalu, poděkoval svěřencům trenér JakusTRI - VDF 2:0, 23.kolo | Igor MainkaPo šesti zápasech bez vítězství se Třinečtí ve středu dočkali. Na domácím trávníku porazili Varnsdorf 2:0. Skóre otevřel navrátilec do sestavy Ondřej Kušnír, v závěru pak měl trenér šťastnou ruku, když zvýšil náskok domácích Tomáš Weber.
20.4.U12: Branky padaly jedna za druhouTRI - VSE 14:0, 28.kolo | Jana ZipserováV tomto domácím zápase se oproti minulému utkání s Bílovcem dařilo proměňovat téměř každou gólovou šanci. Třinečtí mladší žáci se tak stále drží v první polovině celkové tabulky.
20.4.U13: Výherní štace pokračujeTRI - VLM 7:2, 19.kolo | Jana ZipserováSvěřenci trenéra Petra Hrazdílka šlapou jako hodinky. Jejich skvělá forma je provází dlouhodobě. V celkové tabulce soutěže jsou právem na prvním místě.
17.4.U12: Bílovec porazili bez problémůBIL - TRI 1:7, 18.kolo | Jana ZipserováOd prvních minut byli na hřišti třinečtí žáci jasně lepším týmem. Což se projevilo na výsledku. Ten mohl být mnohem vyšší. Bohužel ne všechny vytvořené gólové akce se podařilo proměnit.
17.4.Dokázali to! Třinec zvítězil doma s VarnsdorfemTRI - VDF 2:0, 23.kolo | Igor MainkaVynikající týmový výkon, srdce ve hře a dvě gólové situace. To byly klíčové momenty středečního duelu mezi Třincem a Varnsdorfem. Naši hoši zlomili sérii šesti zápasů bez vítězství a doma zdolali severočeský celek 2:0!
123>>

Béčko získalo v Dětmarovicích pouze bod

Divizní tým Třince přehrál v Dětmarovicích domácí celek, bohužel víc než gól Nieslanika ze svého tlaku nevytěžil. Domácí z ojedinělé akce trefili branku a doslova vydřeli bod.