Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2020 vyšly tyto články:

30.4.Domů do Sence se Bedecs nevrátil. Zůstal jsem v Třinci, abych nemusel do karantény, řekl redakcePřes měsíc se fotbalisté Třince připravovali individuálně v domácích podmínkách. Zástupce kapitána Imrich Bedecs trénoval celou dobu v Třinci, domů do Sence se nedostal. „Nařízenou karanténou bych ztratil čtyři týdny,“ vysvětli
20.4.Těším se, až začneme trénovat všichni spolu, říká kapitán KušnírredakceOd zavedení nouzového stavu se připravovali samostatně. V pondělí po několikadenním volnu už začali třinečtí fotbalisté trénovat ve skupinkách na hřišti. „Měli jsme v podstatě čtyři měsíce přípravy, což jsem ještě nikdy nezažil,“ řekl kapitán mužstva Ondřej Kušnír.
20.4.Začíná nám prakticky třetí příprava, glosoval návrat na hřiště trenér HabanecredakceIndividuální přípravě je zřejmě definitivně konec. Fotbalisté Třince už znovu trénují společně, i když zatím jen v osmičlenných skupinkách. „Není to však plnohodnotný, ale polovičatý trénink,“ zdůraznil hlavní kouč Třince Svatopluk Habanec.
9.4.Potřebovali bychom trénovat auty, směje se kouč Třince HabanecredakceFortuna:Národní liga je až do odvolání přerušena. Třinečtí fotbalisté prozatím trénují individuálně. „Snažíme se být co nejlépe připravení na to, kdyby se soutěž znovu rozběhla,“ řekl trenér Svatopluk Habanec.
8.4.Zapoj se do projektu Trénuj domaJana ZipserováEdukační projekt Fotbalové asociace České republiky "Trénuj doma" odstartován. Již několik dní je spuštěn tento program mající za úkol nejen udržet sportovce aktivní, ale také všem lidem zpestřit dny v nouzovém stavu.
2.4.Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu redakceSílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.
 
Copyright © 2009-2021 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál