V květnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.5.Gajdošík: Jsem rád, že klukům pomáhám a tabulkou stoupáme výšZIZ - TRI 2:0, 25.kolo | Igor MainkaSedm zápasů, osm gólů. Takovou bilanci má v Juniorské lize zimní posila ze Slovenska Marek Gajdošík. Svými výkony zaujal trenéra Kalivodu, který ho v posledním utkání proti Vlašimi poslal na hřiště na posledních pětadvacet minut. Sice gól nedal, ale v dalším utkání mládežnické soutěže už se opět prosadil.
2.5.Nic jiného než výhru nemůžeme brát, zní z žižkovské kabinyZIZ - TRI 2:0, 25.kolo | Igor MainkaNeděle dopoledne, to je tradiční čas pro domácí zápasy fotbalistů Viktorie Žižkov. Na tento čas se budou muset přizpůsobit naši fotbalisté, které zápas s jediným pražským účastníkem v druhé nejvyšší soutěži čeká už zítra. Utkání začíná v 10:15.
3.5.Vítězná série na Žižkově přerušenaZIZ - TRI 2:0, 25.kolo | Igor MainkaDevět let čekali fotbalisté Žižkova na skalp třineckého mužstva na vlastním trávníku. Podařilo se jim to až dnes, když od úvodní minuty měli zápas ve své moci a zaslouženě vyhráli 2:0. Dvěma góly se na domácím úspěchu přičinil Josef Bazal.
3.5.Překvapení bylo blízko, ale diváci gól neviděliSLA - TRI 0:0, 33.kolo | Igor MainkaDevadesát minut čekali diváci na gól. Přestože se nedočkali, mohli z utkání odcházet spokojeni, protože k vidění byl zajímavý fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Nakonec si družiny trenérů Řeháka a Papugy rozdělily po bodu.
4.5.Velký nábor už tento týdenIgor MainkaDvě fotbalová odpoledne spojené s náborem dětí ročníků 2004 až 2009 přichystal FK Fotbal Třinec. Fotbalová odpoledne s názvem „Měsíc náborů“ se koná v úterý 5. a čtvrtek 7. května a čtvrtek 18. září od 16.30 hodin na fotbalovém stadionu Na Lesní.
4.5.Rozzlobený Kalivoda: Hráči do kádru nepatří, pokud nedokáží plnit triviální úkolyZIZ - TRI 2:0, 25.kolo | Igor MainkaZatímco asistent trenéra Jindřicha Trpišovského Jaroslav Köstl hýřil na tiskové konferenci úsměvem, na třineckém lodivodovi Marku Kalivodovi bylo znát, že je značně naštvaný, hlavně za výkon svého celku v prvním poločase.
5.5.Středa a čtvrtek patří mládežiIgor MainkaDalším kolem pokračují ve středu dorostenecké soutěže. Starší dorost se představí na domácím trávníku proti Šumperku, mladší dorosty si zahrají na bývalém prvoligovém stadionu ve Starém Městě. Čtvrteční plán patří juniorům. Ti na Městském stadionu přivítají České Budějovice.
6.5.Tomáš Matoušek: Pokud chceme bodovat, musíme pořádně makatIgor MainkaTomáš Matoušek v nedělním utkání působil na hřišti jako den a noc. V prvním poločase se trápil na pravé straně, bojoval se silnějším soupeřem, ale nepříliš úspěšně. Po změně stran se přesunul na levou stranu a najednou byl on tím, kdo tahal za delší konec a působil soupeřům problémy směrem dopředu. Dokonce dal gól, bohužel nebyl uznán.
7.5.Senzace! Dorostenci v krátké době dvakrát zdolali SlováckoSLO - TRI 0:2, 14.kolo | Igor MainkaTřinečtí mladíci do 17 let podruhé v krátké době překvapili fotbalisty Slovácka a tentokrát na jejich půdě zvítězili 2:0. Góly vstřelili Marcel Stříž a Marek Dulačka, avšak tento úspěch je dílem celého týmu!
8.5.Budějovice ukázaly efektivitu v koncovceTRI - CEB 0:3, 34.kolo | Igor MainkaVyrovnaný duel na Městském stadionu na Lesní rozhodla přesnější finální fáze jihočeského týmu. Zvláštní pozornost zaslouží střela Ondřeje Otepky z pětatřiceti metrů, která by se dala zařadit do kategorie Gól měsíce.
8.5.V sobotu společně na Varnsdorf!TRI - VDF 1:4, 26.kolo | Igor MainkaTým z malého města na severu Čech přijede o víkendu bojovat o důležité tři body. Třinci může vítězství zajistit definitivní jistotu účasti v příštím ročníku. Neváhejte navštívit stadion Rudolfa Labaje a pomoct našim chlapcům vybojovat důležité vítězství. Utkání začíná v 10:15.
9.5.Třinec sestřelil hattrickem MartanTRI - VDF 1:4, 26.kolo | Igor MainkaVarnsdorfský útočník Ladislav Martan nasázel do třinecké brány tři góly v rozmezí 16 minut a výraznou měrou rozhodl o třech bodech pro severočeský celek. Domácím nepomohl ani gól Pavla Malcharka a prohráli 1:4.
10.5.Zápasy přípravekIgor MainkaNejmenší třinečtí fotbalisté mají za sebou pár turnajů. V minulých dnech sehráli zápasy v rámci Karty Cupu nebo opavského turnaje Triangl.
11.5.Trenér Kalivoda: Zranění Gajdošíka bylo velkým oslabenímTRI - VDF 1:4, 26.kolo | Igor MainkaČtyři góly v třinecké síti, poprvé v sezóně, to musel po utkání skousnout domácí trenér Marek Kalivoda. Tým zkušeného trenéra propadl ve druhé polovině prvního poločasu, kde inkasoval tři góly. To se projevilo i na hodnocení třineckého kouče.
11.5.Individuální chyby stály juniory bodyJIH - TRI 2:0, 35.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři sehráli s Jihlavou zajímavou a vyrovnanou partii, bohužel dvě chyby a dva góly Augusta Batioji rozhodly o třech bodech pro domácí Vysočinu.
12.5.Přípravky z Otrokovic vyvezly medaileIgor MainkaTřinecké přípravky do 11 a 9 let vybojovali na turnaji v Otrokovicích medailové pozice. Starší brali za 3. místo bronzové medaile, mladší byli o stupínek lepší.
12.5.Do Sokolova pro definitivní jistotuSOK - TRI 1:1, 27.kolo | Igor MainkaNetradičně ve středu 13. května se odehraje kompletní 27. kolo Fotbalové národní ligy. Všechny celky druhé nejvyšší soutěže si vyzkouší Anglický týden. Mezi nimi jsou i třinečtí fotbalisté, na které čeká nejdelší cesta v sezóně, do více než půl tisíce kilometrů vzdáleného Sokolova. Zápas na západě Čech začíná v 17 hodin.
13.5.Třinec si v Sokolově zajistil účast v příštím ročníku FNLSOK - TRI 1:1, 27.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté urvali v dalekém Sokolově bod a získali jistotu účasti v příštím ročníku Fotbalové národní ligy. Domácí byli po většinu zápasu lepším mužstvem, ale Třinci se podařilo odpovědět na gól Přeučila z přímého kopu stejnou mincí v podobě střely Malcharka.
14.5.Paleček podal excelentní výkon, pochválili třineckého gólmana oba trenéřiSOK - TRI 1:1, 27.kolo | Igor MainkaJméno brankáře Lukáše Palečka vypadlo z úst obou trenérů během hodnocení středečního duelu Sokolova s Třincem, které vítěze nepoznalo. Právě třinecký gólman hodně pomohl Slezanům k zisku aspoň jednoho bodu. Co jiného řekli trenéři obou družstev?
15.5.Malcharek: Už se nemáme na co šetřit, mužstvo má na vícSOK - TRI 1:1, 27.kolo | Igor MainkaVe středu se z útoku posunul na pravé křídlo útočník Pavel Malcharek. Zkušený fotbalista svou roli zvládl dobře, navíc vstřelil klíčový vyrovnávací gól, který pomohl Slezanům k přerušení série tří porážek.
123>>

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.