V květnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.5.Chtěli bychom si zahrát v reprezentaci, sní třinečtí akademiciJana ZipserováKrajská akademie v Karviné k dnešnímu dni čítá devět členů našeho klubu. Ondřej Mrózek a Tomáš Voznica zastupují kategorii nejstarších žáků, mezi čtrnáctiletými je sedmička statečných Andrej Nguyen, Šimon Roček, Martin a Matěj Klockovi, Šimon Jalovičor, Lukáš Cvik, Patrik Pieter a Tobiáš Nieslanik. Poslední dva jmenované jsme vyzpovídali.
31.5.U12: Dvoubrankový náskok na výhru nestačilFMI - TRI 5:4, 21.kolo | Jana ZipserováNejmladší žáci bobře rozehráli derby proti Frýdku-Místku, v polovině utkání vedli o dva góly, ale v poslední třetině domácí byli lepší, zápas otočili ve svůj prospěch a zvítězili 5:4.
30.5.David Gáč by chtěl v Třinci zůstatTRI - CEB 2:3, 30.kolo | Igor MainkaSvůj první druholigový zápas od úvodní minuty rozehrál v třineckém dresu obránce David Gáč. Vysoký stoper se střelecky prosadil v závěru utkání a zmírnil porážku proti Českým Budějovicím.
30.5.U15: Cíl vyhrát byl splněnTRI - VLM 6:0, 27.kolo | Jana ZipserováDružina trenéra Petra Chloně zvládla duel s Valašským Meziříčím na jedničku. Svou poctivou hrou už v prvním poločase naplnila kasu soupeře třemi míči. Další tři góly přidala po přestávce a zcela zaslouženě zvítězila 6:0.
30.5.U14: Smolný gól rozhodlTRI - VLM 1:2, 27.kolo | Jana ZipserováSouboj dvou nejlepších celků soutěže nedopadl podle představ trenérské dvojice Klečacký - Martinčík. Třinečtí si mohli bodovým ziskem zajistit celkové vítězství, bohužel se tak nestalo. V oslabené sestavě dokázali zareagovat na první branku Valašského Meziříčí, jenže soupeř bleskově odpověděl, odvezl si z malebného hutnického města všechny tři body a snížil třinecký náskok na rozdíl tří bodů.
29.5.Tomáš Jakus: Sezóna dopadla docela dobřeTRI - CEB 2:3, 30.kolo | Igor MainkaZávěr ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byl ve znamení gólových hodů. Ve Varnsdorfu jich diváci viděli osm, v Jihlavě sedm a v Sokolově šest. Za očekáváním nezůstal ani Třinec, kde diváci viděli v souboji s lídrem pět gólů.
29.5.U18: Připsali si tři bodyTRI - VYK 6:0, 29.kolo | Jana ZipserováVýborné utkání proti Vyškovu sehrála jedenáctka třineckých hochů, když zdolala soupeře vysoko 6:0. Vytvořené šance domácích končily v síti a šance hostů pacifikovala obrana a v poslední fázi gólman Ondřej Mrózek, který vychytal v tomto zápase čisté skóre.
29.5.Malí svišti na hřištiJana ZipserováMalí sportovci z okolních mateřských škol se včera proháněli po umělé trávě. V rámci akce Měsíc náborů náš klub uspořádal sportovní program pro kluky i holky předškolního věku.
28.5.U9: Mladší přípravka válčila s nejlepšímiJana ZipserováMladší přípravka nelenila a pilně se zdokonalovala ve svých dovednostech. V minulých dnech čelila velice kvalitním týmům z celé Česká republiky. Na turnaji v Praze a domácím Trianglu nasbírali bohaté zkušenosti a nezapomenutelné zkušenosti.
28.5.U17: Bojovali ze všech silTRI - OST 0:4, 26.kolo | Jana ZipserováJedenáctka trenéra Petra Sostřonka na domácí umělce statečně bojovala až do konce proti ostravskému Baníku. Vedoucí celek prokázal své kvality a zaslouženě zvítězil.
28.5.Naši kluci z výběru bronzovíJana ZipserováSportovní areál na Lesní znovu hostil nejtalentovanější fotbalisty z okolí v rámci Mezinárodního turnaje mladších žáků pod názvem Mladé talenty 2019. O pozici nejtalentovanějšího kraje přijeli do Beskyd bojovat i mladíci z Polska a Slovenska. Českou stranu zastupoval Moravskoslezský krajský fotbalový svaz, jehož součástí byli i naši hráči.
27.5.U13: Šťastná třináctkaTRI - HFK 13:1, 24.kolo | Jana ZipserováPro některé rozhodně třináct není smolným číslem. Svědčí o tom nejen kategorie U13 pod křídly trenéra Petra Hrazdílka, která je na špici jarní části soutěže. Nýbrž i její celkové výsledky a nastřílených třináct gólů proti Olomouci.
27.5.Den dětí s fotbalem se blížíJana ZipserováJiž šestý ročník Dne dětí s fotbalem klepe na dveře. Oslava tohoto dne se uskuteční v sobotu ve Vitality Slezsko ve Vendryni. Akce nejen pro děti bude zahájena odbitím desáté hodiny.
27.5.U15: Soupeře přehráli VLM - TRI 2:7, 18.kolo | Jana ZipserováDomácí tým ještě v prvním poločase držel krok s družinou trenéra Pavla Filipczyka. Po změně stran se projevila třinecká kvalita a zápas ve Valašském Meziříčí hosté ovládli nejen herně, ale i výsledkem.
27.5.U14: Stále v čele tabulkyVLM - TRI 2:8, 18.kolo | Jana ZipserováVýborná forma provází starší žáky, kteří si drží své prvenství v celkové tabulce soutěže. Během utkání proti Valašskému Meziříčí se hattrickem blýskli hned dva hráči Třince Šimon Roček a Martin Klocek.
27.5.Junioři na závěr obrali PříbramPRI - TRI 1:2, 9.kolo | Igor MainkaTým Svatopluka Schäfera končí letošní ročník Juniorské ligy na 19. místě. Rozhodlo o tom poslední kolo a vítězství Slezanů v Příbrami, po kterém Třinečtí přeskočili v tabulce poslední Karvinou.
26.5.U16: Jasné vítězství pro TřinecHAV - TRI 2:7, 26.kolo | Jana ZipserováSe šťastnou sedmičkou uzavřela skóre jedenáctka pod vedením trenéra Karla Macečka. Téměř každých deset minut třinečtí hoši vstřelili protivníkovi z Havířova gól a šli si nekompromisně za svým vítězstvím. Domácí tým se zmohl akorát na dvě gólové odezvy a skóre se uzavřelo po konečném hvizdu rozhodčího za stavu 2:7.
26.5.U12: Druhý poločas rozhodlTRI - HFK 0:7, 24.kolo | Jana ZipserováAčkoliv do utkání vstoupili svěřenci trenéra Jana Syrového velice dobře a byli Olomouci vyrovnaným soupeřem, nedokázali si udržet tempo a proměnit vytvořené šance. Každá inkasovaná branka se podepsala na výkonu týmu a i přes výborný první poločas, prohráli na domácím hřišti 0:7.
25.5.Závěrečný tlak na vyrovnání nestačilTRI - CEB 2:3, 30.kolo | Igor MainkaPoslední zápas sezóny nabídl divákům pět gólů. Jihočeši se po chybách třineckých hráčů dostali ve druhé půli už do třígólového náskoku, ale Arroyo s Gáčem zdramatizovali závěr zápasu, bohužel na vyrovnání už nedošlo. Po prohře 2:3 Třinečtí končí sezónu na desátém místě.
25.5.U19: Utkání měli pod kontrolou TRI - OST 3:1, 26.kolo | Jana ZipserováS tabulkově lepším soupeřem si třinečtí starší dorostenci dokázali hravě poradit. Od prvních minut vedli nad Baníkem 1:0. Přesto, že se hostům podařilo dorovnat stav, domácí celek do konce první půle zvládl skórovat. Svou výhru si posléze ještě pojistili další brankou a zaslouženě vyhráli 3:1.
123>>

Nehráli jme to, co jsme si řekli,“ řekl Jakus po utkání v Pardubicích

Po sedmi zápasech, v nichž bodovali, vyšli třinečtí fotbalisté naprázdno. Utkání na trávníku vedoucích Pardubic se jim výsledkově ani herně nevyvedlo. „Hráli jsme zbytečně ustrašeně,“ prohlásil třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.