Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.6.Uplynulý týden pohledem Martina ZbončákaIgor MainkaPrvní týden letní přípravy patřil kondičnímu trenérovi Martinu Zbončákovi. Čerstvý absolvent UEFA trenérské „A“ licence připravoval tým trenéra Karla Kuly po fyzické stránce nejen v domácím prostředí, ale i na třídenním soustředění.
29.6.Kafebrejk (5): Petr LisickýIgor MainkaV dalším díle jsme položili 22 otázek obránci s číslem 11 Petrovi Lisickému. Čerstvý otec vstoupí do deváté sezóny v třineckém dresu.
28.6.První prověrka: Liptovský MikulášLM - TRI 1:1, 0.kolo | Igor MainkaDnes od 16:30 vstoupí do svého prvního přípravného utkání třinečtí fotbalisté. V závažné Porubě se střetnou s domácím Liptovským Mikulášem.
28.6.První přípravné utkání vítěze nepoznaloLM - TRI 1:1, 0.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté v úvodním přípravném utkání remizovali v Závažné Porubě s Liptovským Mikulášem 1:1. V bojovném utkání se do vedení dostali domácí z pokutového kopu, ale v závěru utkání stihl Gulajev vyrovnat.
27.6.Kafebrejk (4): Benjamin VomáčkaIgor MainkaDalším respondentem v Kafebrejku byl třinecký kapitán a nyní již i třinecký hráč Benjamin Vomáčka.
26.6.Nové tváře v třinecké kabiněIgor MainkaKromě třineckých hráčů naskočili do letní přípravy i tři nováčci. Útočníci Ondřej Smetana, Jan Lukáš a Ľuboslav Laura mohou nabídnout dravé mládí, ligové zkušenosti i zkušenosti s evropským fotbalem.
26.6.Vomáčka zůstává v Třinci!Igor MainkaKapitán Benjamin Vomáčka se stane hráčem Třince. Dnes se na jeho přestupu dohodli zástupci Třince a Baníku Ostrava. Kromě Vomáčky přestoupí pod Javorový i Tomáš Voves, loňský kapitán juniorského týmu. Oba hráči v Třinci působili formou hostování.
25.6.Papuga: Trenér mládeže se hodnotí podle toho, kolik hráčů posune výšIgor MainkaTrenér třineckých juniorů Kamil Papuga zhodnotil sezónu. Z jeho soupisky dostali pozvánku do letní přípravy A-mužstva čtyři hráči. Jak viděl premiérovou sezónu Třince v Juniorské lize a co očekává od následujícího ročníku?
25.6.Sezónu začneme ve ZlíněIgor MainkaDnes byl rozlosován nový ročník Fotbalové národní ligy a také Poháru České pošty. Los přivedl k prvním zápasům na stadionu Rudolfa Labaje slezské rivaly, avšak první kolo sehrajeme na půdě Zlína.
24.6.Petr Lisický otcemKlubMísto prvního tréninku na Borku musel Petr Lisický odcestovat do nemocnice, kde se dočkal radostné události. Včera v 18:27, den před osmadvacátými narozeninami, mu jeho žena přivedla na svět syna Dominika.
24.6.Pohled do mládežeIgor MainkaTřinecká patnáctka si užila výlet v Praze spojený s přátelským utkáním s Duklou Praha. Přípravka do deseti let uspořádala pro svou kategorii turnaj na Borku, ve kterém třinecká skvadra skončila na čtvrtém místě. Podívat se můžete také na reportáž IFK TV ze Dne dětí ve Vendryni.
23.6.Třinečtí fotbalisté zahájili letní přípravuIgor MainkaPo dvoutýdenní přestávce se sedmadvacítka fotbalistů sešla na stadionu Rudolfa Labaje. Pod vedením trenérů Kuly, Kalivody, Zbončáka a Kafky následně absolvovala první tréninkovou jednotku na Borku.
22.6.Sezóna 2013/2014 pohledem na hráčeIgor MainkaVíte kdo byl nejvytíženějším třineckým hráčem FNL a kdo se naopak dostal na trávník pouze na jednu minutu? Podívejte se na hodnocení hráčů.
20.6.Otcové a dcery v třinecké kopanéIgor MainkaO příbězích otců a synů, či dvojčat v třineckém fotbale jsme na našem webu již psali. Od letošní sezóny zde máme dokonce dva příběhy, kdy otec úspěšně přilákal k třineckému fotbalu svou dceru.
19.6.Druholigová sezóna Třince v číslechIgor MainkaRočník 2013/2014 je pro Fotbalovou národní ligu již minulostí. Podívejme se na vystoupení Třineckých zajímavou řečí čísel.
17.6.Přípravka v Bruntálu devátáIgor MainkaTřinecká přípravka zamířila o víkendu na turnaj do Hranic. Ve městě ležícím na řece Bečvě se zúčastnila zajímavého turnaje, kde se utkala s týmy, které při okolních turnajích moc nepotkává. Mladí třinečtí fotbalisté ve skupinových bojích získali dva body za dvě remízy a dvě prohry a postoupili do boje o 9. místo. V tom si úspěšně poradili s Juventusem Bruntál, který porazili 3:0.
14.6.Karel Kula odpovídal nejen na vaše dotazyIgor MainkaPřed závěrem sezóny jste mohli pokládat otázky trenérovi a generálnímu manažerovi Karlu Kulovi. Tady jsou odpovědi nejen na vaše, ale také na naše otázky.
13.6.Základní škola v Třinci přijímá do sportovních tříd nadějné dětiTomáš ŽelazkoNěkolik hodin tělocviku navíc, spolupráce se sportovními oddíly, vynikající podmínky ke sportování či možnost přizpůsobení rozvrhu tréninkovému procesu. A také dohled zkušených trenérů, kteří dokážou přetavit sportovní naději v medailové úspěchy – to jsou sportovní třídy. Fotbalový klub Třinec a atletický klub Třinec ve spolupráci se základní školou Dany a Emila Zátopkových nyní pořádá nábor do sportovních tříd této školy. Přihlásit se mohou chlapci i děvčata ve věku od 6 do 15 let, kteří od září začnou navštěvovat sportovní třídy této školy.
12.6.Šestnáctka měla excelentní střelecký závěrIgor MainkaTřináct gólů nasázela posledním dvěma soupeřům třinecká šestnáctka. V Břeclavi zvítězila nad domácím celkem 5:0 a na závěr nasázela osm fíků do sítě Frýdku-Místku. Jednoznačně se stala třineckým týmem posledních dní.
11.6.Nejmenší by měli od počátků pracovat s míčem, říká trenér Pavel VrbaIgor MainkaReprezentační trenér Pavel Vrba zavítal na Den dětí do Vendryně, aby se podělil o své zkušenosti. Je jedním z mála trenérů, který prošel od přípravek v klubu, až k mužské reprezentaci.
Další stránky
12>>
Aktuální články
 
 

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál