Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 vyšly tyto články:

30.6.Nové tváře v třinecké kabiněIgor MainkaV minulých dnech přišli na zkoušku dva hráči – Slovák Stanislav Morháč a mladík ze Sigmy Michal Stříž. Oba jsou zde na týdenní zkoušce. Příležitost dostanou minimálně v jednom ze sobotních přípravných zápasů.
27.6.Fotbalisté zahájili přípravu na nový ročníkIgor MainkaDruholigoví fotbalisté mají za sebou první společný tréninkový den. Dvoufázový dril se uskutečnil v areálu na Lesní pod vedením trojice trenérů Martin Zbončák – Lubomír Vašek – Lubomír Adler.
26.6.Patnáctka nejlepší, žáky čekají lepší zítřkyIgor MainkaÚspěšný ročník má za sebou třinecký tým do 15 let. V letošní sezóně dalším soupeřům nedal moc šancí a svou soutěž ovládl především výkony v jarní části.
24.6.Kamil Papuga odchází do regionální akademieIgor MainkaKamil Papuga, trenér juniorského týmu, zakončil ročník 2015/2016 dvěma výhrami. Jeho svěřenci mu dali dárek na rozloučenou v podobě vítězství 4:0 nad Slavií. Papuga strávil v klubu pod Javorovým tři roky.
20.6.Na úvod s Českými BudějovicemiIgor MainkaNový ročník Fotbalové národní ligy je rozlosován. Sezónu zahájíme domácím zápasem proti Českým Budějovicím. Utkání se uskuteční v sobotu 6. srpna.
16.6.Malí v akciIgor MainkaTřinecké přípravky na rozdíl od ostatních týmů pokračují v sezóně. Sedmička zvítězila na turnaji v Českém Těšíně, špatně si nevedla ani devítka.
14.6.Jakub Teplý otcemIgor MainkaNeděle 11. června 2016 bude zapsána do kroniky Jakuba Teplého zlatým písmem. Ve frýdecko-místecké porodnici spatřil světlo světa padesát minut po půlnoci jeho prvorozený syn.
13.6.Do Třince se vracím strašně rád, říká Jiří NečekIgor MainkaPozvánku na Den dětí obdržel bývalý trenér Třince a nyní asistent trenéra Piastu Gliwice Radoslava Látala Jiří Neček. Jeho tým dlouho bojoval v polské Ekstraklase o titul, nakonec skončil druhý.
12.6.Malí bronzovíIgor MainkaTřinecká přípravka se v minulých dnech zúčastnila turnaje ve Vítkovicích, kde v silné konkurenci obsadila třetí místo. Naši hráči byli úspěšní i v individuálních soutěžích, Adam Babilon skončil ve střelbě druhý, Marek Przeczek v překážkové dráze bronzový.
10.6.Sezóna byla špatná, přesto se dala najít pozitivaIgor MainkaRočník 2015/2016 Fotbalové národní ligy již za sebou zavřel dveře. Jaká byla pohledem generálního manažera a trenéra Karla Kuly a co nás čeká v následujícím ročníku?
8.6.Den dětí pohledem fotoaparátůIgor MainkaNa nedělní akci nechyběli ani naši dva fotografové Vojtěch Vladár a Karla Kulová, kteří pro vás fotili nejen zápasy Fotbalové národní ligy, ale i další akce s účastí našeho klubu. Jejich práce si můžete prohlédnout v článku.
6.6.V nové sezóně povedou tým Vašek se ZbončákemIgor MainkaÚspěšné trenérské duo z podzimní části Juniorské ligy Martin Zbončák - Lubomír Vašek povede od nové sezóny náš tým na cestě po druholigových stadionech. Jednohlasně se na tomto řešení shodlo představenstvo a dozorčí rada.
5.6.Dětský den nejen pro dětiIgor MainkaTřetí ročník Dne dětí ve Vendryni je minulostí. Spousta zábavy, hodně radosti, i mnoho oceněných, to nabídla 5. června akce fotbalového klubu FK Fotbal Třinec.
2.6.Tak jsme první no a co, mohou si zpívat naši dorostenciIgor MainkaMladší dorostenci, konkrétně tým do 17 let, si v minulých dnech zajistili prvenství ve své soutěži. Na druhý Hodonín mají náskok jedenácti bodů a zápas s předposledním Vyškovem k dobru.
1.6.Den dětí znovu ve VendryniIgor MainkaPrvního června je svátek dětí. Náš Den dětí proběhne v neděli v areálu Vitality Slezsko ve Vendryni, kdy se u této příležitosti rozloučíme s ročníkem 2015/2016.
Aktuální články
 
 

Přidej se k nám

Po nucené pauze opět do pohybu. Přijďte s dětmi 15.6.2020 na fotbalový nábor a staňte se členy naší fotbalové rodiny. Budeme se na Vás těšit na 4.ZŠ ve velké tělocvičně od 16 hodin.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál