Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.6.Na své hochy jsem vždycky hrdý, řekl trenér Ivan MartinčíkJana ZipserováNejlepší umístění třinecké mládeže zaznamenal tým do 14 let. Družina vedená trenéry Ivanem Martinčíkem a Markem Klečackým zcela ovládla svou soutěž.
29.6.Druhý zápas přípravy, druhá remízaPRO - TRI 2:2, 0.kolo | Igor MainkaZajímavý zápas se šancemi především na třinecké straně dopadl znovu nerozhodně. Třinečtí se gólem nováčka Jiřího Valenty dostali do vedení, ale Prostějov ještě do konce první půle zvládl otočit výsledek na svou stranu. Po změně stran se prosadili pouze Slezané, konkrétně Filip Kubala a upravil výsledek na 2:2.
29.6.Druholigisté se střetnou mezi sebou, Třinec míří na HanouPRO - TRI 2:2, 0.kolo | Igor MainkaSouboj dvou druholigistů nabídne dnešní odpolední přátelské utkání ve Slatinicích. Do obce nedaleko Olomouce přicestuje kromě našeho týmu i Prostějov, devátý tým uplynulého ročníku.
27.6.Na první pohárové kolo do karvinského okresuIgor MainkaTak jako každý rok, i letos vstoupí Třinečtí do pohárové soutěže v prvním kole. Jejich úvodním soupeřem bude účastník divize F. Kolo je naplánováno na 14. srpna.
27.6.U10: Sezónu zakončili medailemiJana ZipserováRozloučení starší přípravky trenérů Petra Bažanowského, Michaela Szuscika a Pavla Turoně se sezónou proběhlo v Praze a velice úspěšně. Třinečtí obsadili bronzovou pozici a slavili tak vydařené jaro s medailemi na krku.
27.6.Zápas nám ukázal věci, které je potřeba změnit, prozradil trenér HabanecRCZ - TRI 3:3, 0.kolo | Igor MainkaKonfrontace účastníků druhé nejvyšší soutěže dopadla v souboji českého s polským zástupcem nerozhodně. Třinec v Czestochowé prohrával 0:2, ve druhé půli dokázal výsledek otočit, ale nakonec se musel spokojit s remízou.
26.6.SEAT novým automobilovým partnerem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGYTisková zprávaFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA si vysloužila nového významného partnera. Svoje jméno s ní od následujícího soutěžního ročníku spojí značka SEAT. Jednotlivé kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY získají díky spolupráci Ligové fotbalové asociace s výrobcem automobilů od jednotlivých zástupců z dealerské sítě SEAT několik automobilů modelu Tarraco.
26.6.Gólové hody skončily plichtouRCZ - TRI 3:3, 0.kolo | Igor MainkaRemíza 3:3. Divoký úvodní duel přípravy nabídl pohledné útočné akce, penaltu a hlavně šest gólových momentů. Zhruba dvě stě diváků vidělo zajímavou konfrontaci nováčka Ekstraklasy s účastníkem druhé české ligy.
25.6.Cienciala bude hrát minimálně ligu, věří kapitán devatenáctkyJana ZipserováKapitán nejstarší dorostenecké kategorie Daniel Jež nám prozradil nejen rozdíl mezi trenéry, kteří letos vedli devatenáctku, ale také zhodnotil sezónu a představil naděje třineckého fotbalu.
25.6.Na úvod přípravy nováček EkstraklasyIgor MainkaTřinečtí druholigisté v pondělí vstoupili do druhého týdne letní přípravy a už zítra je čeká první přátelské utkání. Jejich soupeřem bude Raków Czestochowa, vítěz první ligy v Polsku.
24.6.Juniorská liga skončila, mladíci v diviziIgor MainkaPoslední kapitolu ze své sedmileté historie napsala na konci května Juniorská liga. Název třineckého klubu je zapsán v šesti ročnících, chyběl pouze v tom premiérovém.
21.6.U11: Celosvětový turnaj v NěmeckuJana ZipserováV malebném hrázděném městě Celle nedaleko od Hannoveru se konal mezinárodní turnaj s hojnou účastí týmů z celého světa. Nejstarší třinecká přípravka byla mezi těmito účastníky již podruhé.
20.6.Mladší žáci bavili fotbalem na Istrijském poloostrověJana ZipserováFotbal, to není jen tvrdá dřina a hon za výkony. Fotbal nabízí i zábavu a poznávání zajímavých míst. Jedním z nich bylo i chorvatské město Umag, kam vyrazili naši mladší žáci na mezinárodní turnaj.
20.6.V minulosti vstřelil Třinci hattrick, dnes ho trénujeIgor MainkaMoc trenérů dlouhodobé angažmá v českém fotbale nezažilo. Mezi výjimkami je Svatopluk Habanec, který v Ústí nad Labem trénoval více než pět let a na Slovácku o rok méně. Nový kouč Třince podepsal smlouvu na dva roky.
19.6.U17, U15, U12 pohlednem trenérůJana ZipserováDorostence se staršími i mladšími žáky hodnotili trenéři daných kategorií. Každá kategorie má jak své přednosti, tak své mezery, o kterých ví nejlépe daní trenéři a ti se poohlédli zpět a zhodnotili uplynulý půlrok po všech stránkách.
19.6.Nový ročník rozlosovánIgor MainkaFortuna:Národní liga už zná svůj jízdní řád v sezóně 2019/2020. Třinec se v úvodních dvou kolech představí na hřištích soupeřů. První zápas sehraje v Praze na Julisce.
18.6.U10: Sesbírali cenné kovyJana ZipserováStarší přípravka kategorie U10 přijela s vysokými ambicemi na Patznerův memoriál do nedalekého Těrlicka. Jejich houževnatost a chuť vyhrát se promítla do celého turnaje, ve kterém se jim soupeř jen těžce rovnal. Zaslouženě si hráči vysloužili zlato a třinecký talent Sebastián Gaborčík svým výkonem byl navíc oceněn nejlepším střelcem turnaje.
18.6.Stříbrná cesta pohledem trenéra Petra HrazdílkaJana ZipserováÚspěchem skončila sezóna pro kategorii U13, kdy v celkovém hodnocení obsadili druhé místo. Konstantní výsledky měli hoši po celou sezónu a téměř bezchybné výkony je zaslouženě dovedly ke stříbru. Jaká byla jejich cesta k cennému kovu následně přiblížil s neskrývanou hrdostí a radostí trenér Petr Hrazdílek.
17.6.Od mého odchodu se v Třinci zlepšily podmínky, všiml si trenér KorytářJana ZipserováKromě mužů už své soutěže dohráli i dorostenci a žáci. Nejstarší dorostenci prožili těžkou sezónu, ale nakonec ji dovedli do uspokojivého konce. V jarní části vedl tým Radomír Korytář, který v zimě nahradil Vladimíra Veselého, jenž odešel trénovat prvoligový slovenský celek z Podbrezové.
17.6.U9: Poslední souboje v KralovanechJana ZipserováZavršení sezóny mladší přípravky trenérského tria Borgosz - Pilch - Zipserová se uskutečnilo u slovenských sousedů v Kralovanech. Po vydařeném turnaji hoši navštívili také zatopený kamenolom, kde se zchladili po žhavých bojích.
Další stránky
123>>
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál