V srpnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Juniorská přestřelka pro LiberecLIB - TRI 4:3, 6.kolo | Igor MainkaSedm gólů viděli diváci, kteří navštívili utkání Juniorské ligy mezi Libercem a Třincem. Slezané bohužel po celý zápas tahali za kratší konec a v bitvě pod Ještědem prohráli 4:3.
31.8.Pohárový kapitán Hloch: Musíme makat na 150 procent a ukázat to v zápasePRO - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaVe čtvrtek se vrátil do Prostějova odchovanec domácího klubu Pavel Hloch, aby jako kapitán dovedl třinecký tým do třetího kola. Bohužel se to nepovedlo a souboj se Zlínem svede hanácký celek.
29.8.Trenér Nečas: Neměli jsme dopustit, aby zápas došel do penaltPRO - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté po sedmi letech skončili v národní pohárové soutěži už ve druhém kole. Tehdy je vyřadila olomoucká Sigma po výsledku 0:4. Ve čtvrtek nezvládli penaltový rozstřel v Prostějově. Jak viděl pohárové utkání trenér Radim Nečas?
27.8.Penalty pro ProstějovPRO - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaPo úspěchu přichází brzký konec. Stejně jako v roce 2009 Třinečtí po čtvrtfinálovém úspěchu vypadli už ve druhém kole českého poháru. V letošním roce jim vystavil stopku v penaltovém rozstřelu Prostějov.
26.8.Druhá pohárová překážka: 1. SK ProstějovPRO - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaPo třech letech se třinečtí fotbalisté vrátí na prostějovský stadion, kde mají dobré vzpomínky. Tentokrát to nebude ligová bitva o tři body do tabulky MSFL, ale souboj o postup do třetího kola Poháru FAČR, který příchodem nového partnera změnil název na MOL Cup. Utkání začíná v 16:30.
25.8.Zápasy mládeže od 25. do 31. srpnaIgor MainkaMládežníci pokračují dalšími zápasy už ve středu, kdy mladší dorostenci hrají doma proti Slovácku. O den později se zapojí do akce také mladší žáci. Celý hrací týden zakončí v pondělí třinečtí junioři zápasem v Liberci.
25.8.Jakub Teplý: Musíme dát hlavy dohromadyZNO - TRI 5:2, 4.kolo | Igor MainkaÚtočník Jakub Teplý měl v pátečním utkání proti Znojmu podíl na obou brankách do sítě lídra Fotbalové národní ligy. Bohužel po zcela nepovedené druhé půli opouštěl zmodernizovaný stadion 1. SC se svěšenou hlavou.
24.8.Junioři zdolali aktuální mistryTRI - MLB 3:0, 5.kolo | Igor MainkaPodařilo se! Třinečtí junioři zdolali loňského vítěze Juniorské ligy na svém hřišti jednoznačně 3:0. Utkání nabídlo spoustu šancí na obou stranách a dá se říci, že výsledek je pro Mladou Boleslav příliš krutý.
22.8.Trenér Nečas: Tak špatně jsem je ještě neviděl hrátZNO - TRI 5:2, 4.kolo | Igor MainkaVelmi rozladěn, až skoro rozzuřen, byl po pátečním duelu ve Znojmě třinecký trenér Radim Nečas. Není se čemu divit, jeho svěřenci ztratili slibně rozjeté utkání ve druhé pětačtyřicetiminutovce, kde si nechali nasázet čtyři góly.
21.8.Můžeme být Znojmu minimálně vyrovnaným soupeřem, myslí si exznojemský TomečekZNO - TRI 5:2, 4.kolo | Igor MainkaPáteční utkání ve Znojmě bude pikantní pro dva fotbalisty, kteří mají ve svém fotbalovém pase razítko soupeřova klubu. Na straně Znojma oblékl dres protivníka Tomáš Cihlář, na třinecké pak záložník Václav Tomeček. Toho jsme před zmíněným soubojem vyzpovídali.
21.8.Třinec ve druhé půli zkolabovalZNO - TRI 5:2, 4.kolo | Igor MainkaZápas dvou poločasů byl k vidění ve Znojmě. Zatímco prvnímu dějství vládli červenobílí a zaslouženě vedli po 45 minutách 2:1, druhé dějství ovládli domácí, vstřelili čtyři góly a zcela jasně si řekli o tři body.
20.8.Třinec zkusí loupit ve ZnojměZNO - TRI 5:2, 4.kolo | Igor MainkaNetradičně už v pátek nastoupí naši fotbalisté k utkání 4. kola Fotbalové národní ligy. Jejich soupeřem bude dosud neporažené Znojmo, které je v tabulce se sedmi body za vedoucím Sokolovem na druhém místě. Utkání začíná v 19 hodin.
18.8.Zápasy mládeže od 18. do 24. srpnaIgor MainkaAnglický týden zažijí třinečtí žáci, kteří své duely odehrají ve středu a v neděli. Celý týden zakončí junioři pondělním utkáním proti Mladé Boleslavi.
18.8.Kapitán Vomáčka: Štěstí z Pardubic se od nás odvrátiloTRI - CEB 0:1, 3.kolo | Igor MainkaVelmi zklamaným a naštvaným dojmem působil po zápase z Českými Budějovicemi třinecký kapitán Benjamin Vomáčka. „Nechci mluvit o situacích, chci mluvit o zápase,“ upozornil na úvod novináře.
17.8.Sparta byla nad síly juniorůSPA - TRI 2:0, 4.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři srdnatě bojovali v pondělní dohrávce 4. kola Juniorské ligy na hřišti Sparty, bohužel po gólech z úvodu obou poločasů prohráli 0:2.
17.8.Byl to dobrý zápas, shodli se trenéřiTRI - CEB 0:1, 3.kolo | Igor MainkaSobotní utkání nabídlo kromě jednoho gólu také spoustu emocí nejen na tribuně, ale také na hřišti. Jak zápas mezi Třincem a Českými Budějovicemi viděli trenéři Radim Nečas a František Cipro?
15.8.Export bodů zajistila branka z úvodu zápasuTRI - CEB 0:1, 3.kolo | Igor MainkaChyba třinecké defenzívy a gól Michala Řezáče z 9. minuty rozhodl o vítězství Českých Budějovic. Třinečtí ve druhém poločase zavřeli soupeře na jeho vlastní polovině, ale kýžený gól vstřelit nedokázali.
14.8.V sobotu proti exligovým BudějovicímTRI - CEB 0:1, 3.kolo | Igor MainkaPo jednoleté pauze se opět proti sobě postaví týmy Třince a Českých Budějovic. V roce 2013 dres Jihočechů oblékal bývalý internacionál Lukáš Jarolím. Nyní jihočeské barvy hájí další fotbalista s bohatými mezinárodními zkušenostmi Jan Šimák. Utkání na stadionu Rudolfa Labaje začíná v sobotu 15. srpna v 10:15.
12.8.Brankář Paleček: Zatím mě to trefujePCE - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaJedním z největších hrdinů prvních dvou podzimních duelů je brankář Lukáš Paleček. Třinecký gólman nejprve v domácím utkání vychytal dvě tutovky mladíkům Olomouce, aby v sobotu na to navázal dalšími zákroky proti nepříjemným atakům Pardubic. I díky němu má náš klub po dvou zápasech čtyři body.
11.8.Zápasy mládeže od 11. do 17. srpnaIgor MainkaMladší dorostenci pokračují v soutěži už ve středu, kdy zajíždějí do Vítkovic. O víkendu se rozjedou i ostatní mládežnické soutěže. Vše završí pondělní duel juniorů v tréninkovém centru Sparty Prahy.
12>>

Třinec neuspěl ani na třetí pokus, tři body si nechala Dukla

Začali výborně, brzy šli do vedení. Vzápětí ale dovolili soupeři vyrovnat, poté dokonce otočit skóre a přidat pojistku. Z pražské Julisky proto fotbalisté Třince odjeli s nepořízenou a na premiérové body stále čekají.