V srpnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.8.Třinec nasázel Hanákům pět kouskůTRI - OLB 5:1, 1.kolo | Igor MainkaFantastický výkon, fantastický výsledek. Takový byl sobotní dopolední fotbal mezi Třincem a Olomoucí B. Třinečtí se i přes brzký inkasovaný gól vzepjali k heroickému výkonu a pěti góly rozstříleli hanáckou rezervu.
2.8.Junioři mají první bodJIH - TRI 2:2, 2.kolo | Igor MainkaTřinecká juniorka dokázala na hřišti Jihlavy smazat dvoubrankový náskok domácího celku a z Vysočiny si odvezla první bod za remízu 2:2.
4.8.Za poslední týdny jsme šli hodně dopředu, pociťuje Pavel MalcharekTRI - OLB 5:1, 1.kolo | Igor MainkaDva z pěti gólů do sítě olomoucké rezervy vstřelil útočník Pavel Malcharek. Devětadvacetiletý útočník nejprve rychle odpověděl na úvodní gól Rolince a ve druhém poločase bezpečně proměnil pokutový kop po faulu na Dediče.
5.8.Trenér Nečas: Byli jsme maximálně produktivníTRI - OLB 5:1, 1.kolo | Igor MainkaPo pětigólovém přídělu do sítě Nového Jičína schytalo stejnou porci gólů i rezervní mužstvo Sigmy Olomouc. Tým trenéra Radima Nečase vstoupil do nového ročníku Fotbalové národní ligy výborně.
7.8.První cesta vede na východ ČechPCE - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaPrvní výjezdový zápas v rámci Fotbalové národní ligy čeká naše fotbalisty v sobotu v Pardubicích, kde s podporou fanoušků nastoupí od 10:15 proti domácímu FK.
8.8.Třinec bodoval i v PardubicíchPCE - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté předvedli velmi dobrý výkon i na východě Čech a z města perníků si zaslouženě odvezli bod za bezgólovou remízu.
9.8.Junioři rozstříleli BrnoTRI - BRN 4:1, 3.kolo | Igor MainkaVýborný výkon především na začátku zápasu rozhodl o úspěchu juniorů v utkání proti Brnu. Třinečtí za úvodních 17 minut nastříleli Jihomoravanům tři góly a navíc se postarali o vyloučení obránce Matějky, který musel použít záchrannou brzdu. Nakonec tým trenérů Vaška a Zbončáka zvítězil 4:1.
10.8.Junioři uspěli, dorostenci na Zbrojovku nestačiliIgor MainkaTřinečtí mladíci se o víkendu museli popasovat se Zbrojovkou Brno. Junioři uspěli a zvítězili 4:1, mladší dorostenci naopak oba své duely prohráli. Sedmnáctka podlehla 1:4, šestnáctka 1:6.
10.8.Nečas: Bod musíme brát a jsme za něj rádiPCE - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaV sobotním utkání ve velkém vedru předvedly oba týmy výkon na hranici svých fyzických možností. V první půli byli blíž ke gólu hosté, ve druhé domácí, takže dalo by se hovořit o spravedlivé remíze. Jak zápas Pardubice - Třinec viděli trenéři mužstev?
11.8.Zápasy mládeže od 11. do 17. srpnaIgor MainkaMladší dorostenci pokračují v soutěži už ve středu, kdy zajíždějí do Vítkovic. O víkendu se rozjedou i ostatní mládežnické soutěže. Vše završí pondělní duel juniorů v tréninkovém centru Sparty Prahy.
12.8.Brankář Paleček: Zatím mě to trefujePCE - TRI 0:0, 2.kolo | Igor MainkaJedním z největších hrdinů prvních dvou podzimních duelů je brankář Lukáš Paleček. Třinecký gólman nejprve v domácím utkání vychytal dvě tutovky mladíkům Olomouce, aby v sobotu na to navázal dalšími zákroky proti nepříjemným atakům Pardubic. I díky němu má náš klub po dvou zápasech čtyři body.
14.8.V sobotu proti exligovým BudějovicímTRI - CEB 0:1, 3.kolo | Igor MainkaPo jednoleté pauze se opět proti sobě postaví týmy Třince a Českých Budějovic. V roce 2013 dres Jihočechů oblékal bývalý internacionál Lukáš Jarolím. Nyní jihočeské barvy hájí další fotbalista s bohatými mezinárodními zkušenostmi Jan Šimák. Utkání na stadionu Rudolfa Labaje začíná v sobotu 15. srpna v 10:15.
15.8.Export bodů zajistila branka z úvodu zápasuTRI - CEB 0:1, 3.kolo | Igor MainkaChyba třinecké defenzívy a gól Michala Řezáče z 9. minuty rozhodl o vítězství Českých Budějovic. Třinečtí ve druhém poločase zavřeli soupeře na jeho vlastní polovině, ale kýžený gól vstřelit nedokázali.
17.8.Sparta byla nad síly juniorůSPA - TRI 2:0, 4.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři srdnatě bojovali v pondělní dohrávce 4. kola Juniorské ligy na hřišti Sparty, bohužel po gólech z úvodu obou poločasů prohráli 0:2.
17.8.Byl to dobrý zápas, shodli se trenéřiTRI - CEB 0:1, 3.kolo | Igor MainkaSobotní utkání nabídlo kromě jednoho gólu také spoustu emocí nejen na tribuně, ale také na hřišti. Jak zápas mezi Třincem a Českými Budějovicemi viděli trenéři Radim Nečas a František Cipro?
18.8.Zápasy mládeže od 18. do 24. srpnaIgor MainkaAnglický týden zažijí třinečtí žáci, kteří své duely odehrají ve středu a v neděli. Celý týden zakončí junioři pondělním utkáním proti Mladé Boleslavi.
18.8.Kapitán Vomáčka: Štěstí z Pardubic se od nás odvrátiloTRI - CEB 0:1, 3.kolo | Igor MainkaVelmi zklamaným a naštvaným dojmem působil po zápase z Českými Budějovicemi třinecký kapitán Benjamin Vomáčka. „Nechci mluvit o situacích, chci mluvit o zápase,“ upozornil na úvod novináře.
20.8.Třinec zkusí loupit ve ZnojměZNO - TRI 5:2, 4.kolo | Igor MainkaNetradičně už v pátek nastoupí naši fotbalisté k utkání 4. kola Fotbalové národní ligy. Jejich soupeřem bude dosud neporažené Znojmo, které je v tabulce se sedmi body za vedoucím Sokolovem na druhém místě. Utkání začíná v 19 hodin.
21.8.Můžeme být Znojmu minimálně vyrovnaným soupeřem, myslí si exznojemský TomečekZNO - TRI 5:2, 4.kolo | Igor MainkaPáteční utkání ve Znojmě bude pikantní pro dva fotbalisty, kteří mají ve svém fotbalovém pase razítko soupeřova klubu. Na straně Znojma oblékl dres protivníka Tomáš Cihlář, na třinecké pak záložník Václav Tomeček. Toho jsme před zmíněným soubojem vyzpovídali.
21.8.Třinec ve druhé půli zkolabovalZNO - TRI 5:2, 4.kolo | Igor MainkaZápas dvou poločasů byl k vidění ve Znojmě. Zatímco prvnímu dějství vládli červenobílí a zaslouženě vedli po 45 minutách 2:1, druhé dějství ovládli domácí, vstřelili čtyři góly a zcela jasně si řekli o tři body.
12>>

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.