V srpnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Devatenáctka bez boduPRO - TRI 5:2, 4.kolo | Jana ZipserováPřestože prostějovské klání bylo herně vyrovnané, ukázalo také nač je třeba se zaměřit u jednotlivců. Skrze laciné góly svěřenci trenéra Vladimíra Veselého soupeři podlehli 5:2.
31.8.Sedmnáctka prohrála s ProstějovemPRO - TRI 5:0, 4.kolo | Jana ZipserováSvěřencům trenéra Petra Sostřonka se opět nepodařilo vyvarovat chyb předešlých utkání, které soupeř trestal góly. Vypracované akce Třince končily v rukou brankáře domácích. Ti si uhájili čisté brankové konto.
31.8.Dorostenci remizovaliKRO - TRI 1:1, 1.kolo | Jana ZipserováDalší bod si odvezli z Kroměříže svěřenci trenéra Karla Macečka. Zdolat soupeře se hochům i přes vypracované šance nepodařilo a utkání plné akce tak skočilo remízou.
31.8.Soutěž zahájena výhrouTRI - SUM 15:0, 14.kolo | Jana ZipserováÚspěšně zahájený start předvedli svěřenci trenéra Petra Hrazdílka. Soupeři nadělili patnáct branek, aniž by inkasovali jediný gól do vlastní sítě. Hattrickem se blýskli hned tři hráči.
31.8.Žáci hostili ŠumperkTRI - SUM 3:7, 14.kolo | Jana ZipserováS kvalitním soupeřem svěřenci trenéra Jana Syrového drželi krok. Bohužel osudným jím byly podceněné situace ve vlastním vápně. Z toho soupeř gólově těžil a odvezl si z Třince tři body.
30.8.Jiří Neček: Trápí mě, že děláme fatální chybyVIT - TRI 3:1, 7.kolo | Igor MainkaDeset let trvala neporazitelnost Třince v derby s Vítkovicemi. Až včera tým trenéra Balcárka zlomil sérii našeho celku a na ostravském stadionu zvítězil 3:1. Jaké bylo utkání očima trenérů?
29.8.Dnes na derby do OstravyVIT - TRI 3:1, 7.kolo | Igor MainkaPosledním zápasem našeho týmu před první reprezentační přestávkou je derby. Letos na podzim jediné ve Fortuna:národní lize. Našim soupeřem budou hráči Vítkovic. Utkání začíná dnes v 18 hodin na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích.
29.8.V derby lepší VítkoviceVIT - TRI 3:1, 7.kolo | Igor MainkaTřinecká série v derby utkání s Vítkovicemi vydržela deset let. Dnes na ostravském stadionu slavili domácí fotbalisté. Našim hráčům nepomohl k bodu ani úvodní gól Ondřeje Kušníra a tak reprezentační přestávku stráví na posledním místě.
28.8.Jiří Neček: Doufám, že se od toho odpíchnemeTRI - SSU 1:1, 6.kolo | Igor MainkaTřinečtí v šestém zápase sezóny uhráli první bod. Odneslo to Táborsko. Bohužel domácí hráče i trenéra mrzí konečný výsledek, neboť po výkonu v první půli byli blíže k vítězství.
28.8.Osmnáctka remizovalaTRI - UNI 2:2, 4.kolo | Jana ZipserováNelehké utkání sehráli svěřenci trenéra Jindřicha Dohnala, kdy začátkem druhého poločasu byl po druhé žluté kartě poslán do kabin Tomáš Laba. Hoši i přes početní oslabení Uničov herně přehrávali. Osud jim v závěru utkání nepřál a soupeř skrze nařízenou penaltu srovnal na 2:2.
28.8.Čtrnáctka přehrála HraniceTRI - HRC 6:1, 2.kolo | Jana ZipserováKrásné čtyři góly z kopaček Šimona Ročka výrazně přispěly k vítězství třineckých svěřenců trenéra Ivana Martinčíka nad soupeřem z Hranic. Ten sice měl převahu v prvním poločase, nicméně tempo Třince neudržel a pouze snížil vysoký náskok domácích brankou Lukáše Fárka.
28.8.Scházel důraz v koncovceTRI - HRC 1:2, 2.kolo | Jana ZipserováStarší žáci podlehli Hranicím velice těsně. Jednobrankový náskok se jim nepodařilo zdolat. Chybělo úspěšné zakončení z pracně vypracovaných šancí. Hoši však bojovali do samého konce, zač si vysloužili od trenéra Petra Chloně pochvalu.
28.8.Přípravky proti polskému zástupciJana ZipserováVe středu 22. srpna odehrály starší i mladší přípravky utkání proti soupeři z Polska. S prvním přípravným utkáním se hoši popasovali na výbornou. Hostující tým přijel opravdu s kvalitní základnou. Třinecké přípravky se soupeře nezalekly, v utkáních zúročily své silné stránky a navíc sbíraly zkušenosti v méně dominantních oblastech. Celé klání bylo pro všechny malé fotbalisty velkým přínosem.
28.8.Derby je taková třešnička, říká o nejbližším utkání gólman AdamuškaTRI - SSU 1:1, 6.kolo | Igor MainkaPoprvé v sezóně se dostal do druholigové brány třinecký gólman Jiří Adamuška. Po pěti prohrách získal celek z Beskyd první bod, přesto muž s dvaadvacítkou na dresu bere remízu s Táborskem jako ztrátu dvou bodů.
27.8.Šestnáctka bodovala s UničovemTRI - UNI 6:3, 4.kolo | Jana ZipserováSvěřenci trenéra Karla Macečka s přehledem uhráli tři body na domácím trávníku. Soupeři se v úvodu podařilo dorovnat na stav 2:2, nicméně tímto jejich šance na vítězství vyhasly a utkání ovládli třinečtí hoši. Ti do sítě soupeře vstřelili další čtyři góly a uzavřeli skóre výsledkem 6:3.
26.8.Junioři poznali sílu ostravské mládežeOST - TRI 7:0, 6.kolo | Igor MainkaBaník zcela ovládl zápas s třineckými juniory a na domácím trávníku zvítězil vysoko 7:0. Nepříjemný výsledek se rodil už v prvním poločase. Za úvodních 17 minut vstřelil hattrick syn bývalého třineckého fotbalisty.
25.8.Po výborném úvodu máme první bodTRI - SSU 1:1, 6.kolo | Igor MainkaDobře rozehraný zápas skončil pouze remízou. Třinečtí se z úvodního náporu dostali po gólu Reintama do vedení, jenže na vyrovnávací trefu Frýdka už nenašli odpověď a po závěrečném hvizdu se museli spokojit pouze s bodem.
24.8.Do Třince míří TáborskoIgor MainkaŠestý pokus o první body obstará duel proti jihočeskému soupeři. Hráči Táborska nemají na náš stadion dobré vzpomínky a proto mají naši chlapci vysokou naději na úspěch. Utkání proti jedenáctému celku začíná v sobotu v 10:15 hod.
23.8.Sedmnáctka bez boduFMI - TRI 3:1, 2.kolo | Jana ZipserováKlání s domácím Frýdkem-Místkem odhalilo slabiny svěřenců trenéra Petra Sostřonka. Do ukončovacího hvizdu první půle byli soupeři rovnocenným protihráčem. I přes vysokou bojovnost inkasovali tři góly po sobě a dokázali pouze snížit stav na konečných 3:1.
23.8.Devatenáctka nezvládla derbyFMI - TRI 3:1, 2.kolo | Jana ZipserováTřinečtí mladíci nestačili ve Frýdku-Místku na domácí Valcíře a prohráli. Utkání ovlivnila 27. minuta, kdy hřiště předčasně opustil brankář Wojciuch. Domácí třemi góly proměnili přesilovku a zvítězili 3:1.
123>>

K návratu do sestavy pomůže pracovitost, říká Kubala

K obratu na Vyšehradě vyrovnávající brankou zavelel útočník Filip Kubala, jenž se rve o místo v základní jedenáctce třineckého týmu.