Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
21.9.Třinečtí se pokusí potvrdit domácí vítězství ve VarnsdorfuVDF - TRI, 9.kolo | Igor MainkaZávěr 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY obstará duel na česko-německém pomezí. Náš tým se na stadionu v Kotlině střetne s domácím Varnsdorfem. Utkání se uskuteční v neděli 23. září od 16:30.
20.9.Je to jen první krok, prozradil o vítězství nad Sokolovem Imrich BedecsTRI - SOK 2:0, 8.kolo | Igor MainkaPrvní vítězství v letošní sezóně oslavil po utkání se Sokolovem také obránce Imrich Bedecs. Spolu s Markem Čelůstkou řídil třineckou defenzivní hru a zasloužil se o první čisté konto v tomto ročníku.
19.9.Asi to byl můj nejlepší fotbalový den, řekl o uplynulé sobotě Tomáš OmastaTRI - SOK 2:0, 8.kolo | Igor MainkaTomáš Omasta v sobotu dopoledne patřil mezi nejlepší hráče utkání. Svým prvním gólem v soutěži rozhodl o premiérové výhře našeho týmu v tomto ročníku Fortuna:národní ligy.
18.9.U15: Prohra s BaníkemOST - TRI 4:2, 5.kolo | Jana ZipserováAčkoliv hoši na hřišti plnili poctivě své úlohy, osudné jim byly neproměněné šance. To obratem soupeř trestal ve svůj prospěch a třinecká jedenáctka na to již gólově nedokázala reagovat. Baník tak zvítězil na domácím poli 4:2.
18.9.U14: S Baníkem uhráli remízuOST - TRI 2:2, 5.kolo | Jana ZipserováPrvní poločas Baník vstřelil dva góly za záda třineckého gólmana. Hosté se snažili na tuto situaci reagovat. To se jim podařilo bohužel až v samotném závěru utkání dvěma vyrovnávacími brankami.
17.9.U16: Remíza s OpavouOPA - TRI 1:1, 7.kolo | Jana ZipserováVstup do utkání třinečtí hoši pojali velice zodpovědně. Ačkoliv branka hostů i domácích padla v těsném závěsu za sebou, ani jednomu týmu se později nepodařilo výsledek zvrátil. Domácí tým se druhé půle zhostil velice tvrdě, kdežto hostující tým kombinačně. Ani jedna z těchto taktik však nebyla vítězná, přesto že Třinec měl k vítězství mnohem blíže.
17.9.Junioři prohráli na SlováckuSLO - TRI 4:1, 8.kolo | Igor MainkaSlovácko bude pro třinecké mladíky neoblíbeným soupeřem. Po domácí prohře 0:4 inkasoval náš celek čtyři góly i na uherskohradišťsku a v Kunovicích prohrál 1:4.
17.9.Děkuji fanouškům, že přišli a povzbudili nás, pochválil trenér příznivceTRI - SOK 2:0, 8.kolo | Igor MainkaPoprvé v letošní sezóně vystoupil na tiskové konferenci v roli trenéra vítězného týmu Jiří Neček. Jeho protějšek Pavel Horváth i přes prohru a zklamání dokázal pobavit.
15.9.V novém a hned vítězně!TRI - SOK 2:0, 8.kolo | Igor MainkaTřinecký tým po reprezentační přestávce vyběhl na trávník jako vyměněný. V nových dresech, svěží a plný energie od úvodních minut zlobil hráče Sokolova a svým kvalitním výkonem si vybojoval první vítězství v sezóně. Třinec porazil Sokolov 2:0.
14.9.Derby úspěšné pro TřinecTRI - KAR 9:2, 1.kolo | Jana ZipserováKlání mezi soky ovládli svěřenci trenéra Petra Hrazdílka. Utvářeli hru a vytvořené šance končily za brankovou lajnou Karviné. Třinec tak po zásluze zvítězil nad soupeřem vysoko 9:2.
14.9.Přípravky na turnajíchJana ZipserováPoslední dva víkendy se starší přípravky utkaly s kvalitními soupeři na turnaji v Katowicích a ve Smilovicích. Dvoudenního klání v polsku se zúčastnili hoši trenérského dua Patra Bažanowského a Michaela Szuscika. Ti sbírali zkušenosti nejen nového herního stylu, ale s hrou s těžkými soupeři. Obdobně pak ve Smilovicích družstvo vedené pod taktovkou Zdeňka Cieslara, Miroslava Káňi a Davida Stokosze se měřili se soky z domácích a přilehlých krajů.
14.9.Po reprezentační přestávce přijede SokolovTRI - SOK 2:0, 8.kolo | Igor MainkaV sobotu v 10:15 se tým trenéra Jiřího Nečka pokusí konečně zlomit nepříjemnou sérii bez vítězství. Jejich soupeřem bude na stadionu Rudolfa Labaje nejvzdálenější protivník, aktuálně devátý tým druhé nejvyšší soutěže FK Baník Sokolov. Na toto utkání vás srdečně zveme.
14.9.Ve 3. kole MOL Cupu znovu venIgor MainkaTřetí kolo MOL Cupu už zná šestnáct soupeřících páru. Šestnáct prvoligových celků se střetne s týmy z druhé a nižších soutěží. Náš celek vytáhl předseda FAČR Martin Malík jako 28. v pořadí.
13.9.Gólová přestřelka s KarvinouTRI - KAR 8:3, 1.kolo | Jana ZipserováAčkoliv výsledek hovoří jasně pro Třinec, herní projev týmu nebyl natolik přesvědčivý. Úspěšnost v koncovce však rozhodla, komu připadnou tři body.
13.9.Představení nových hráčůIgor MainkaV minulých dnech jste mohli zaznamenat tři nové posily našeho týmu. Do nejvýchodnějšího profesionálního klubu v České republice zavítali brankář Michal Bárta a záložníci Tomáš Weber s Michalem Klecem.
12.9.Turnaj v ZašovéJana ZipserováNa početně obsazeném turnaji v Zašové se sešlo celkem třicet šest kvalitních týmů ze všech koutů republiky a také sousedního Slovenska. Turnaj všem poskytl cenné zkušenosti a ukázal nám všem další možnosti rozvoje dětského fotbalu.
11.9.Těsná prohra devatenáctkyOPA - TRI 1:0, 6.kolo | Jana ZipserováVelice povedené utkání odehráli starší dorostenci trenéra Petra Sostřonka. I přes prohru ukázali své kvality a zúročili tvrdou píli a snahu z tréninkových jednotek.
11.9.Matteo Burgo opět v reprezentaciIgor MainkaTřinecký obránce mladšího dorostu Matteo Burgo obdržel pozvánku do reprezentační šestnáctky na přátelská utkání proti Polsku. Ta se uskuteční v úterý 18. září v Náchodě a ve čtvrtek 20. září v polské Świdnici.
11.9.Přípravky měly napilnoJana ZipserováVe čtvrtek se mladší přípravky utkaly se soupeřem MFK Frýdek Místek. Nejmladší benjamínci si vedli na výbornou a jejich starší bojovníci je následovali. Sehráli utkání plné akce a všechny družstva se prosazovali s velkým střeleckým nasazením. Což se samozřejmě projevilo na konečném výsledku. Benjamínci sice těsně prohráli, ale hezká podívaná byla jak pro trenéry tak pro početné obecenstvo. V neděli pak nejmladší hoši odehráli další zápasy v Lize přípravek na domácím poli.
10.9.První tři body jsou domaTRI - BIL 4:0, 4.kolo | Jana ZipserováPo špatném vstupu do stávající sezóny třinečtí hoši uhráli svou první výhru. V koncovce byli důraznější oproti dosavadním utkáním a to jim zajistilo výhru nad Bílovcem.
Další stránky
12>>
Aktuální články
 
 

Třinečtí se pokusí potvrdit domácí vítězství ve Varnsdorfu

Závěr 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY obstará duel na česko-německém pomezí. Náš tým se na stadionu v Kotlině střetne s domácím Varnsdorfem. Utkání se uskuteční v neděli 23. září od 16:30.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál