V září 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.Junioři oplatili včerejší prohruJIH - TRI 2:3, 10.kolo | Igor MainkaJunioři překvapili na česko-moravském pomezí. Ještě v 56. minutě prohrávali s Jihlavou 0:2, ale třemi góly výsledek otočili a z Vysočiny si odvezli všechny tři body.
29.9.Třinec byl lepší, jenže Jihlava dala víc gólůTRI - JIH 1:2, 10.kolo | Igor MainkaAni výborná první půle nestačila na vítězství s favorizovanou Jihlavou. Třinečtí v úvodním dějství proměnili pouze pokutový kop a nakonec je to stálo body, protože po změně stran hráči Vysočiny ukázali svou sílu a zvrátili zápas na svou stranu.
28.9.Třinec se pokusí prodloužit vítěznou sérii s JihlavouTRI - JIH 1:2, 10.kolo | Igor MainkaSobota dopoledne bude na stadionu Rudolfa Labaje znovu patřit druholigovému fotbalu. Do Třince zavítá exligová Jihlava, která se aktuálně vyhřívá na třetím místě v tabulce. Zápas začíná tradičně v 10:15 hodin. Na zápas vás srdečně zveme.
26.9.Tvrdá lekce od účastníka Evropské ligyOLO - TRI 7:0, 3.kolo | Igor MainkaTřinečtí fanoušci zcela ovládli atmosféru na tribunách, bohužel na hřišti vládla domácí Olomouc. Hanáci ještě nedávno sváděli souboje s trojnásobným vítězem Evropské ligy, dnes ukázali svou sílu druholigovému soupeři a zaslouženě postoupili do osmifinále MOL Cupu.
25.9.U13: Třetí výhra v řaděTRI - FMI 4:1, 6.kolo | Jana ZipserováŽáci si hravě poradili se zdatným soupeřem a výhrou potvrdili svoji skvělou formu. Svěřenci trenéra Petra Hrazdílka plnili své posty a to jim přineslo ovoce.
25.9.U16: První prohra sezónyPRE - TRI 5:0, 8.kolo | Jana ZipserováKaždý zápas minimálně bod. Tak tato šňůra se nyní přetrhla. Třinečtí dorostenci mají před sebou úkol. Navázat na tuto štaci a nadále bojovat se soupeři o každičký bod.
25.9.Hráli jsme to, co jsme si řekli, představil klíč úspěchu Marek ČelůstkaVDF - TRI 0:1, 9.kolo | Igor MainkaHrdinou nedělního utkání byl zkušený třinecký obránce Marek Čelůstka. Svým důrazem v pokutovém území zlobil nejen soupeřovy útočníky, ale i obránce. V 71. minutě dotlačil míč za brankovou čáru a rozhodl o druhém vítězství Třince v sezóně.
25.9.U19: Remíza s Kroměříží TRI - KRO 1:1, 8.kolo | Jana ZipserováNešťastnou brankou, kterou domácí inkasovali se uzavřelo utkání. Přestože průběh utkání byl jasně na straně třineckých hráčů, nezvrátili stav a pouze remizovali.
25.9.Třinečtí se pokusí v Olomouci překvapitOLO - TRI 7:0, 3.kolo | Igor MainkaSérii druholigových zápasů naruší ve středu odpoledne duel 3. kola MOL Cupu. Na Andrově stadionu nastoupí naši fotbalisté proti prvoligové Sigmě Olomouc. Utkání začíná v 17 hodin.
24.9.U12: Prohra ukázala slabinyTRI - FMI 4:10, 6.kolo | Jana ZipserováNa čem je potřeba zapracovat, to odkrylo utkání proti Frýdku Místku. Hoši byli rovnocenným soupeřem vetší část hry. V závěru však již nedokázali ustát protivníkův tlak a hosté se častěji dostávali k příležitosti skórovat. Koncovka soupeře byla důrazná a přesná, proto zaslouženě vyhrál 4:10.
24.9.U15: Penalta rozhodla o výhře soupeřeUNI - TRI 1:0, 6.kolo | Jana ZipserováNařízená penalta rozhodla o celém utkání. V prvních minutách hry domácí tým proměnil pokutový kop. Žádný z týmu se již dále gólově neprosadil a utkání tak dopadlo ve prospěch Uničova.
24.9.Jiří Neček: Soupeře jsme téměř do ničeho nepustiliVDF - TRI 0:1, 9.kolo | Igor MainkaDruhé vítězství v řadě a znovu zcela zasloužené. S takovými pocity přicházel na tiskovou konferenci trenér Jiří Neček. Ten pochválil své mužstvo i fanoušky, kteří vytvářeli atmosféru zápasu od první do poslední minuty.
24.9.Junioři remizovali se Zlínem a přeskočili KarvinouTRI - ZLN 1:1, 9.kolo | Igor MainkaNaši junioři získali bod za remízu 1:1 s druhým celkem tabulky ze Zlína. Ve vyrovnaném utkání šli domácí do vedení gólem Potůčka, ale hostům se za pár minut podařilo vyrovnat.
23.9.Na Varnsdorf se nám herně daří, věří v úspěch Jiří JanoščínVDF - TRI 0:1, 9.kolo | Igor MainkaPo pěti týdnech se vrátil do třinecké sestavy krajní obránce Jiří Janoščín a hned byl vidět, když si u druhé trefy Karla Hejného připsal asistenci. Nyní se pečlivě připravuje na souboj ve Varnsdorfu.
23.9.Vítězný Třinec je zpět! Odnesl to VarnsdorfVDF - TRI 0:1, 9.kolo | Igor MainkaTřinecká bomba znovu explodovala! Na stadionu ve Varnsdorfu Slezané nedali domácím fotbalistům žádnou šanci, sami si vypracovali několik gólových příležitostí a v 71. minutě dotlačil míč za brankovou čáru Marek Čelůstka. Třinec se druhým vítězstvím v řadě odpoutal od posledního místa.
21.9.Třinečtí se pokusí potvrdit domácí vítězství ve VarnsdorfuVDF - TRI 0:1, 9.kolo | Igor MainkaZávěr 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY obstará duel na česko-německém pomezí. Náš tým se na stadionu v Kotlině střetne s domácím Varnsdorfem. Utkání se uskuteční v neděli 23. září od 16:30.
20.9.Je to jen první krok, prozradil o vítězství nad Sokolovem Imrich BedecsTRI - SOK 2:0, 8.kolo | Igor MainkaPrvní vítězství v letošní sezóně oslavil po utkání se Sokolovem také obránce Imrich Bedecs. Spolu s Markem Čelůstkou řídil třineckou defenzivní hru a zasloužil se o první čisté konto v tomto ročníku.
19.9.Asi to byl můj nejlepší fotbalový den, řekl o uplynulé sobotě Tomáš OmastaTRI - SOK 2:0, 8.kolo | Igor MainkaTomáš Omasta v sobotu dopoledne patřil mezi nejlepší hráče utkání. Svým prvním gólem v soutěži rozhodl o premiérové výhře našeho týmu v tomto ročníku Fortuna:národní ligy.
18.9.U15: Prohra s BaníkemOST - TRI 4:2, 5.kolo | Jana ZipserováAčkoliv hoši na hřišti plnili poctivě své úlohy, osudné jim byly neproměněné šance. To obratem soupeř trestal ve svůj prospěch a třinecká jedenáctka na to již gólově nedokázala reagovat. Baník tak zvítězil na domácím poli 4:2.
18.9.U14: S Baníkem uhráli remízuOST - TRI 2:2, 5.kolo | Jana ZipserováPrvní poločas Baník vstřelil dva góly za záda třineckého gólmana. Hosté se snažili na tuto situaci reagovat. To se jim podařilo bohužel až v samotném závěru utkání dvěma vyrovnávacími brankami.
123>>

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut, kdy skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržel a Frýdek celé utkání otočil v průběhu hry a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.