Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.9.U14: Souboj lídrů vyhrál BaníkOST - TRI 3:0, 7.kolo | Jana ZipserováV souboji o čelo tabulky byl úspěšnější ostravský klub. Kádr trenéra Ivana Martinčíka prohrál svůj první zápas sezóny. Svou neporazitelnost ztratil s dalším doposud neporaženým celkem Baníkem Ostrava.
30.9.U19: Neproměněné šance rozhodly o utkáníOST - TRI 2:0, 9.kolo | Jana ZipserováZápas odehráli hoši v dobrém tempu i nasazení, jejich kámen úrazu spočíval v neproměněných šancích. Na druhé straně soupeř své příležitosti před třineckou bránou využil, což rozhodlo o vítězi utkání.
30.9.U12: Přehráli soupeře a vysoko zvítěziliTRI - VSE 10:2, 7.kolo | Jana ZipserováSoupeř dokázal odolávat a vzdorovat domácímu třineckému týmu pouze v úvodu utkání. S každou přibývající minutou soupeři ubývaly síly a s každou brankou, kterou Vsetín obdržel ztráceli hosté i chuť ke hře. Ta naopak svěřencům trenéra Pavla Filipczyka nechyběla a přinesla jim vysokou výhru 10:2.
30.9.Tří bodů z Vlašimi si vážím, řekl Habanec. Zítra se jeho tým postaví TeplicímRoman BaselidesDíky vítězství ve Vlašimi, třetímu v řadě, se třinečtí fotbalisté vyšvihli už na páté místo F:NL. Zítra celek trenéra Svatopluka Habance čeká utkání třetího kola MOL Cupu v Teplicích. „Nejedeme tam s tím, že prohrajeme a vrátíme se domů. Budeme se snažit postoupit,“ přislíbil zkušený kouč.
29.9.U15: Bitvu o vítězství vyhrál TřinecOST - TRI 2:3, 7.kolo | Jana ZipserováNelehký souboj měli před sebou hráči nejstarší žákovské kategorie, když stanuli proti Baníku na jejich domácím hřišti. Průběh utkání byl velmi pohledný a oba týmy si vytvořili krásné akce. Bojovnost a chuť vyhrát byla na obou stranách. Svěřenci trenéra Petra Hrazdílka bojovali až do poslední minuty utkání, ve které vstřelili soupeři rozhodující branku a po zásluze vyhráli.
29.9.U13: Zvítězili nad VsetínemTRI - VSE 6:4, 7.kolo | Jana ZipserováVsetínští se během posledních třiceti minut dokázali třikrát gólově prosadit a lehce se dotáhnout se na vedoucí Třinec. Vysoký brankový náskoku domácích, který si vybojovali v průběhu zápasu jim však na výhru postačil. Střelcem utkání byl Richard Gordan se čtyřmi brankami.
29.9.Tři body ve Vlašimi vystřelili penaltoví exekutoři Bedecs s KubalouVLA - TRI 0:2, 10.kolo | Roman BaselidesUspět na soupeřově půdě díky dvěma proměněným pokutovým kopům? Tohle se třineckým fotbalistům v novodobých dějinách klubu snad ještě nikdy nepřihodilo. Díky třem bodům získaným ve Vlašimi se dostali na dostřel kvinteta favoritů F:NL.
28.9.Chloň rychlou odpovědí zajistil béčku tři bodyHER - TRB 1:2, 9.kolo | Igor MainkaTřinecká rezerva se hodně nadřela v Heřmanicích. Domácí byli velice dobrým soupeřem, ale tři body brali hosté za kvalitní výkon ve druhé půli a vítězství 2:1.
27.9.Síla v našem týmu určitě je, nepochybuje kapitán KušnírTRI - ZIZ 4:2, 9.kolo | Roman BaselidesFotbalisté Třince bodovali v pátém po sobě jdoucím zápase a podruhé v řadě naplno. Rostoucí formu by rádi potvrdili také ve Vlašimi. „Pojedeme tam s pokorou,“ předeslal kapitán týmu Ondřej Kušnír.
27.9.Béčko se představí v OstravěHER - TRB 1:2, 9.kolo | Igor MainkaNetradičně před utkáním A-mužstva vstoupí ke svému zápasu třinecké béčko. V sobotu vycestuje do ostravské části Heřmanice, kde je čeká souboj proti Heřmanicím.
25.9.S pražskými týmy bychom mohli hrát častěji, směje se Kubala TRI - ZIZ 4:2, 9.kolo | Roman BaselidesTřinec Ačkoliv je to náhoda, v letošním ročníku F:NL se to sešlo tak, že fotbalisté Třince porazili všechny tři pražské týmy v soutěži – Duklu (3:2), Vyšehrad (2:1) a Žižkov (4:2).
24.9.U18: Prožívají těžké časySUM - TRI 7:2, 8.kolo | Jana ZipserováAni tento zápas se nepodařilo svěřencům trenéra Macheje bodovat. Všechny body si ponechal na domácím poli Šumperk, který každé třinecké zaváhání potrestal gólem. Konečné skóre při závěrečném hvizdu z píšťalky rozhodčího bylo 7:2.
24.9.U19: Produktivita vynesla tři bodyTRI - UNI 8:1, 8.kolo | Jana ZipserováParádní podívanou předvedli třinečtí hráči divákům, kteří se mohli kochat skvělým fotbalem. I trenér Radomír Korytář neskrýval radost ze hry svých svěřenců. Ti se mu odvděčili za tvrdou, poctivou práci krásným výsledkem a třemi body.
24.9.U17: Uničov lehce poraziliTRI - UNI 2:0, 8.kolo | Jana ZipserováTento zápas nebyl velkým oříškem pro domácí Třinec. Díky tomu ani hra nebyla zcela dle představ trenéra Karla Macečka. Průměrný výkon týmu sice postačil na vítězství, ale v následujících zápasech na hochy čekají mnohem těžší soupeři.
24.9.U12: Při zakolísání dostali tři branky, stejně však vyhráliFMI - TRI 3:8, 6.kolo | Jana ZipserováChlapci na chvíli polevili a soupeř ucítil příležitost skórovat. A opravdu se mu to podařilo. Avšak se nepřiblížil brankově k hostům z Třinci blíže, jak na rozdíl tří branek. S tím se Filipczykův tým nesmířil a navýšil svůj náskok o konečných pět branek.
24.9.U14: Bojovné utkáníTRI - VLM 2:0, 6.kolo | Jana ZipserováSoupeře nepustili k zakončení a to nejmladším žákům zajistilo další výhru v řadě. Díky svým výkonům jsou v čele tabulky bez ztráty jediného bodu spolu s Baníkem Ostrava.
24.9.Naši kluci v reprezentaciJana ZipserováPočet nominovaných třineckých hochů do výběrů, ať už krajských či reprezentačních, roste. Celkem šest hráčů hájících barvy Třince bylo povoláno do svých výběrů.
23.9.U16: Soupeř využil šance a zvítězilSUM - TRI 2:0, 8.kolo | Jana ZipserováDokud se nezačnou proměňovat gólové příležitosti, je těžké očekávat výhru. Na hřišti Šumperku tuto smůlu měli hráči trenéra Petra Sostřonka, kteří ač odehráli povedené utkání, výhru jim to nepřineslo.
23.9.U15: Derby zvládli na jedničkuTRI - VLM 5:0, 6.kolo | Jana ZipserováČelu celkové tabulky soutěže vládne Třinec. Tým trenéra Petra Hrazdílka pokořil vysoko 5:0 jednoho z lídrů soutěže a s přehledem si připsal tři body. Stále tak třinečtí hoši zůstávají nepokořeni.
23.9.U13: Výsledek si pohlídaliFMI - TRI 1:4, 6.kolo | Jana ZipserováProdleva mezi první a druhou brankou ze strany třineckých hochů byla dlouhá. V tom čase se soupeři podařilo výsledek srovnat, to však kádr trenéra Syrového nepoložilo a do pár minut opět skóre zvrátili na svou stranu.
Další stránky
1234>>
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál