Vypisuji posledních 30 článků.

20.10.V drtivém závěru rozhodl IlkoTRI - CHR 2:1, 12.kolo | Igor MainkaZa výrazné podpory fanoušků dotáhli naši fotbalisté utkání proti Chrudimi do vítězného konce. O třech bodech rozhodl v první minutě nastaveného času Pavol Ilko.
19.10.Třinec chce nahoru, proti bude ChrudimTRI - CHR 2:1, 12.kolo | Igor MainkaPo reprezentační přestávce pokračuje druhá nejvyšší soutěž ve své podzimní části. V rámci 12. kola přijede do Třince nováček soutěže MFK Chrudim, který je vzdálen pouhé tři body. Kdo se bude radovat z vítězství na stadionu Rudolfa Labaje? Utkání začíná v sobotu v 10:15.
18.10.U16: Kluci hráli až na dorazTRI - NJI 2:0, 2.kolo | Jana ZipserováSrdcař Jiří Ondryhal nevypustí žádný souboj, což mu v třicáté minutě se stalo osudným. Soupeřův zbytečný důraz v osobním souboji zapříčinil ostrý střet. Ten se po sléze ukázal jako zlomenina holenní kosti. Jeho spoluhráči i přes tuto dočasnou ztrátu táhli za jeden provaz a jako odplatu vstřelili ještě jeden gól do soupeřovy sítě. Zvítězili tak 2:0.
18.10.U18: Nešťastný vlastní gól rozhodlTRI - NJI 1:1, 2.kolo | Jana ZipserováOba góly v zápase vstřelili třinečtí hráči. Přesto však nevyhráli. Nedorozumění v šestnáctce mezi obráncem a brankářem vedlo k vlastní brance. Domácí tým již pouze dorovnal skóre na konečných 1:1.
18.10.Reatestace hřiště s UT3GJana ZipserováV minulých dnech proběhla reatestace hřiště s umělým trávníkem třetí generace (UT3G). Klubu bylo uděleno Atestační osvědčení FAČR.
18.10.Trenéři zdokonalovali zdravotní vědomostiJana ZipserováŽivot člověka dokáže zachránit i laik. Jak laik pozná, že má začít resuscitovat? Jaká je technika provádění resuscitace? Jaké jsou poměry stlačení hrudníku ku vdechům? To vše a ještě něco navíc se dozvěděli trenéři na školení první pomoci.
18.10.Lukáš Cienciala: Reprezentace mi ukazuje, kde mám velké nedostatkyIgor MainkaTřinecký záložník Lukáš Cienciala v minulých dnech absolvoval s reprezentační osmnáctkou cestu do Anglie. Jaký byl náročný týden plný kvalitních fotbalových utkání?
16.10.Imrich Bedecs: Trest pro rozhodčí nám body nevrátíIgor MainkaU tří penaltových okamžiků z posledních dvou zápasů byl obránce Imrich Bedecs. Bohužel ani jeden nedopadl ve prospěch našeho týmu, Třinec prohrál s Jihlavou i v Hradci Králové a do poslední třetiny podzimu vstoupí z šestnácté pozice.
16.10.U16: Vítězná šňůra pokračujeTRI - HAV 7:0, 11.kolo | Jana ZipserováVynikající výsledky předvádí dorostenci. Pouhé jedno utkání s Přerovem je připravilo o body. Jinak z každého utkání minimálně po bodu si připisují zodpovědní hoši pod vedení trenéra Karla Macečka. A za to jim právem patří dočasně šesté místo celkové tabulky.
16.10.U17: Na soupeře nenašli metrOST - TRI 5:2, 11.kolo | Jana ZipserováKvalitní soupeř trápil třinecké hochy a poodkryl jim slabiny, na kterých je třeba pracovat. Dorostenci nedokázali srovnat své kvality s mužstvem v čele tabulky a podlehli Baníku 5:2.
14.10.Lukáš Cienciala slavil reprezentační vítězstvíIgor MainkaTřinecký záložník Lukáš Cienciala byl v sobotním duelu jednou z postav českého vítězství nad Švédskem. V utkání, hraném v anglickém městě Derby, padla pouze jedna branka. Cienciala pobyl na trávníku 71 minut.
12.10.U11: Sedm dní nabitých zápasyRedakceKaždý hráč z nejstarší přípravky se během posledních dní mohl ukázat jako jednotlivec. Také však i jako týmový hráč. Všichni mladíci dostali příležitost prokázat své kvality trenérům v odehraných zápasech.
12.10.U17: Risk nepřinesl ovoceBRN - TRI 6:2, 9.kolo | Jana ZipserováMladším dorostencům se v Brně nepovedl úvod zápasu a již během první půle prohrávali 0:3. Poté sice dvěma góly snížili na rozdíl jedné branky, jenže Jihomoravané už si tři body nenechali utéct, třikrát úspěšně pronikli až do brány a zvítězili 6:2.
11.10.U16: Třinec venku opět vyhrálFMI - TRI 0:2, 10.kolo | Jana ZipserováOpět se dorostenci pod křídly trenéra Karla Macečka prezentovali, jako ucelený tým táhnoucí za jeden provaz. Tato souhra přinesla další tři body.
11.10.U15: Soupeře nepustili do šancíPRE - TRI 1:5, 8.kolo | Jana ZipserováStarší žáci si z Olomouckého kraje odvezli tři body. Díky výborné formaci v obranné části nedali soupeři možnost se více gólově prosadit. To dovedlo třinecké hochy k výhře nad domácím týmem.
11.10.U17: S favoritem rovnocenná hraTRI - OLO 0:2, 10.kolo | Jana ZipserováOpět se potvrzuje, že ani soupeř v čele tabulky není vždy suverénním protivníkem. O tom se mohli na vlastní kůži přesvědčit dorostenci v utkání proti favorizované Olomouci. Když odehráli velice kvalitní utkání a i přes dvoubrankovou prohru byli rovnocenným soupeřem.
9.10.Následující domácí zápasy jsou hodně důležité, je si vědom trenér NečekHKR - TRI 1:0, 11.kolo | Igor MainkaPenalta, klíčový okamžik celého duelu mezi Hradcem Králové a Třincem. Po střetu Bedecse s Juklem na hranici šestnáctky ukázal sudí na penaltový puntík. Pokutový kop následně proměnil zkušený záložník Milan Černý a rozhodl o vítězství východočeského celku 1:0.
8.10.U12: Hranice byly bez naděje u brányTRI - HRC 11:0, 8.kolo | Jana ZipserováTřinečtí hoši otevřeli skóre hned v prvních minutách utkání. Míč byl mnohdy více na kopačkách soupeře. Ten však své akce nedokázal skrze skvělé brankáře umístit do brány. Oproti tomu se toho dařilo svěřencům trenéra Jana Syrového a tak zdolali Hranice vysoko 11:0.
8.10.U13: Pouhý bod s HranicemiTRI - HRC 7:7, 8.kolo | Jana ZipserováVelký počet vstřelených branek a konečná remíza. Víkendové utkání nebylo odehráno ve stylu předchozích zápasů. Nesoustředěnost hráčů se projevila ve hře proti tabulkově zaostávajícím Hranicím.
8.10.Nuda v Brně? Diváci viděli šest gólůBRN - TRI 5:1, 11.kolo | Igor MainkaJunioři před reprezentační přestávkou nezvládli nápor brněnského týmu a na půdě jihomoravského celku prohráli vysoko 1:5, přestože se v úvodu dostali do mírného náskoku.
7.10.Z Hradce znovu s prázdnouHKR - TRI 1:0, 11.kolo | Igor MainkaHradecký soupeř je pro naše fotbalisty zakletý. Potvrdilo se to také dnes, kdy o výsledku zápasu rozhodl pokutový kop z 63. minuty. Milan Černý dal ráně razanci a svému týmu zajistil tři body.
6.10.Jedenáctým soupeřem neoblíbený Hradec KrálovéHKR - TRI 1:0, 11.kolo | Igor MainkaBlíží se druhá reprezentační přestávka v tomto ročníku. Ještě před jejím začátkem sehrají naši fotbalisté v Hradci Králové zápas 11. kola Fortuna:Národní ligy. Toto kolo je věnováno akci s názvem Víkend otců, do které se můžete zapojit také vy. Utkání ve východočeském městě startuje v neděli v 16 hodin.
4.10.U14: Šumperk neměl šanciTRI - SUM 7:0, 7.kolo | Jana ZipserováSvou první prohru sezóny již dávno hodili žáci za hlavu. Do nového utkání proti Šumperku bylo vidět sebevědomí a odhodlání. Díky tomu se soupeř nedostal k žádné šanci, aby mohl ohrozit jasnou výhru Třince.
4.10.Reprezentační nominace s třineckým zastoupenímIgor MainkaDo našeho klubu znovu dorazily pozvánky na reprezentační akce. Týkají se dvou jmen, reprezentanta mladšího dorostu Mattea Burga a hráče A-mužstva a juniorky Lukáše Ciencialy.
3.10.U15: Šumperk neměl šanci | Jana ZipserováUtkání starších žáků bylo od prvních minut kontrolováno třineckými hochy. Hru převzali do svých rukou kombinační hrou, kdy soupeře přehrávali a nepustili do žádné šance. Ten se jen bezmocně snažil domácímu celku vzít míč z kopaček.
3.10.U16: Další tři body si připsali dorostenciTRI - HRC 5:0, 9.kolo | Jana ZipserováKaždý hráč na svém postu odvedl skvělý výkon. Díky plnění svých úkolu si třinečtí svěřenci trenéra Karla Macečka připsali další tři body. Pokračují tak ve své úspěšné sezóně dál.
3.10.Ondřej Kušnír: Zápas jsme měli dohrát do vítězného konceTRI - JIH 1:2, 10.kolo | Igor MainkaJediným střelcem sobotního duelu byl obránce Ondřej Kušnír. Třinecký kapitán v závěru prvního poločasu proměnil pokutový kop a poslal slezský tým do vedení. Bohužel po přestávce dvakrát udeřil soupeř a vyvezl z Třince tři body.
3.10.U18: Hranici zlomili v poslední dvacetiminutovceTRI - HRC 3:0, 9.kolo | Jana ZipserováStarší dorostenci dlouho bušili do moravské hranice, až ji v 71. minutě překonal z pokutové kopu Tomáš Laba a odstartoval cestu za třemi body.
1.10.U12: Kvalitní utkání i přes jeho prohruOPA - TRI 9:0, 7.kolo | Jana ZipserováGólovou přestřelkou si prošli hoši při utkání s Opavou. Velkým počet inkasovaných branek si nenechali třinečtí hru znechutit. Ba naopak přenesli poctivou píli z tréninkových jednotek do hry. Ukázali, že se mohou herně rovnat i s tak kvalitním soupeřem, jakým se Opava prezentovala.
1.10.U13: Žáci porazili jednoho z favoritůOPA - TRI 1:2, 7.kolo | Jana ZipserováFavorit soutěže a její loňský vítěz se postavil hráčům pod vedením Petra Hrazdílka. Jeho svěřenci mu opět ukázali, jak úspěšným a kvalitním týmem pod jeho taktovkou jsou. Přesvědčili tak i sami sebe, že jsou konkurence schopni každému soupeři.