Vypisuji posledních 30 článků.

20.4.Kluci zaslouží velkou pochvalu, poděkoval svěřencům trenér JakusTRI - VDF 2:0, 23.kolo | Igor MainkaPo šesti zápasech bez vítězství se Třinečtí ve středu dočkali. Na domácím trávníku porazili Varnsdorf 2:0. Skóre otevřel navrátilec do sestavy Ondřej Kušnír, v závěru pak měl trenér šťastnou ruku, když zvýšil náskok domácích Tomáš Weber.
20.4.U12: Branky padaly jedna za druhouTRI - VSE 14:0, 28.kolo | Jana ZipserováV tomto domácím zápase se oproti minulému utkání s Bílovcem dařilo proměňovat téměř každou gólovou šanci. Třinečtí mladší žáci se tak stále drží v první polovině celkové tabulky.
20.4.U13: Výherní štace pokračujeTRI - VLM 7:2, 19.kolo | Jana ZipserováSvěřenci trenéra Petra Hrazdílka šlapou jako hodinky. Jejich skvělá forma je provází dlouhodobě. V celkové tabulce soutěže jsou právem na prvním místě.
17.4.U12: Bílovec porazili bez problémůBIL - TRI 1:7, 18.kolo | Jana ZipserováOd prvních minut byli na hřišti třinečtí žáci jasně lepším týmem. Což se projevilo na výsledku. Ten mohl být mnohem vyšší. Bohužel ne všechny vytvořené gólové akce se podařilo proměnit.
17.4.Dokázali to! Třinec zvítězil doma s VarnsdorfemTRI - VDF 2:0, 23.kolo | Igor MainkaVynikající týmový výkon, srdce ve hře a dvě gólové situace. To byly klíčové momenty středečního duelu mezi Třincem a Varnsdorfem. Naši hoši zlomili sérii šesti zápasů bez vítězství a doma zdolali severočeský celek 2:0!
16.4.Čerstvý otec Erik Šuľa: Jsem rád za druhou šanciSOK - TRI 1:0, 22.kolo | Igor MainkaTřineckým fotbalistům se vstup do jarní části vůbec nepodařil. Pod vedením nového trenéra Tomáše Jakuse dostal šanci v obraně nováček Erik Šuľa. Ten už si jednu jarní radost prožil, když se mu narodila dcera Ella.
16.4.Třinečtí chtějí zlomit sérii bez vítězství, proti bude VarnsdorfTRI - VDF 2:0, 23.kolo | Igor MainkaNetradičně ve středu pokračuje svým 23. dílem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. V rámci tohoto kola do Třince přijede severočeský Varnsdorf, spřízněný klub našich fanoušků. Bitva o tři body odstartuje na stadionu Rudolfa Labaje v 17 hodin.
15.4.U15: Tři body z Uničova UNI - TRI 0:2, 24.kolo | Jana ZipserováTřinečtí zvládli zápas proti Uničovu na výbornou. Během pěti minut vstřelili dva góly a zbytek zápasu si svůj náskok pohlídali. Soupeře nepustili do výraznější šance a po zásluze se mohli radovat z výhry.
15.4.U13: Soupeř na ně nestačilBIL - TRI 1:7, 18.kolo | Jana ZipserováDomácímu Bílovci stačili síly pouze v první polovině hry. Zbytek utkání byl pod taktovkou Třince, který zvítězil vysoko 1:7. V táhnoucím se druhém poločase soupeř jen přihlížel, jak hosté střílí jeden gól za druhým.
15.4.U17: Prohra s HlučínemHLU - TRI 2:0, 20.kolo | Jana ZipserováAni lepší druhé dějství nebylo pro třinecké hochy dostačující. Dvě rychlé branky rozhodly o výhře Hlučína. Tým Petra Sostřonka tak dočasně okupuje třinácté místo v celkové tabulce soutěže.
15.4.Junioři překvapili v hlavním městě DUK - TRI 1:2, 3.kolo | Igor MainkaVynikající výkon a úspěšný výsledek. Junioři uspěli na hřišti pražské Dukly a zvítězili 2:1.
14.4.Bude to opatrné utkání, tušili oba trenéřiSOK - TRI 1:0, 22.kolo | Igor MainkaSvou první tiskovou konferenci absolvoval po utkání v Sokolově trenér Tomáš Jakus. Bohužel zápas musel před médii komentovat jako zástupce poraženého celku.
13.4.Sokolovská šňůra trvá, západ Čech opouštíme s prázdnouSOK - TRI 1:0, 22.kolo | Igor MainkaAni na dvanáctý pokus Třinec v Sokolově nezvítězil. Slezané byli po většinu utkání lepším celkem v poli, bohužel zakončení vázlo. Domácí využili jedné z mála chyb v obraně a gólem Nováka zvítězili 1:0.
12.4.U12: Podlehli silnému soupeřiTRI - OST 0:12, 30.kolo | Jana ZipserováVysokou porážku utržili svěřenci trenéra Jana Syrového. Na domácím poli se nedokázali vyrovnat soupeři. A i přes mnohé šance před bránou Baníku se jim nepodařilo skórovat.
12.4.Dva čekatelé na vítězství se utkají v SokolověSOK - TRI 1:0, 22.kolo | Igor MainkaTéměř 600 kilometrů v autobuse musí strávit náš tým na cestě za nejvzdálenějším soupeřem F:NL. Ani soupeři vstup do jarní části příliš nevyšel. Kdo se bude radovat z prvního vítězství v roce 2019?
11.4.U13: Velká bojovnost klíčem úspěchuTRI - OST 4:2, 30.kolo | Jana ZipserováFantastickou třetí třetinu otočila naše třináctka za duel proti velice silnému soupeři. Svou vůlí a chutí po vítězství zdolali ostravský klub a udrželi si druhé místo v tabulce.
11.4.Richard Vaněk: Moc gólů jsem nedal, ale stály za toTRI - VIT 1:1, 21.kolo | Igor MainkaSobotní derby je minulostí, avšak krásný gól Richarda Vaňka z přímého kopu zůstane divákům ještě dlouho v paměti. Třinecký záložník zopakoval podobný počin z podzimního duelu proti Chrudimi, kde rovněž vyrovnával na 1:1. Nyní už se chystá s týmem na Sokolov.
10.4.Jiří Adamuška: Musíme se soustředit sami na sebeTRI - VIT 1:1, 21.kolo | Igor MainkaVelkým hrdinou sobotního derby byl třinecký brankář Jiří Adamuška. Domácí gólman pochytal několik příležitostí Vítkovic včetně pokutového kopu. Svým výkonem přispěl k remíze 1:1. Stejným výsledkem skončily i předchozí dva třinecké zápasy.
9.4.U10: Soupeřům to nandaliJana ZipserováBěhem minulého týdne se nejstarší přípravka utkala na domácím poli s velice kvalitními soupeři. Postavila se rivalovi MFK Frýdek-Místek i slovenskému týmu FK Čadca. S oběma celky třinečtí fotbalisté odehráli dramatická utkání, ve kterých však měli navrch a po zásluze je vyhráli.
9.4.Změna na postu hlavního trenéraTisková zprávaVedení FK Fotbal Třinec se dnešním dnem 9.4.2019 dohodlo na ukončení spolupráce s hlavním trenérem Jiřím NEČKEM.
9.4.U11: Turnaj na BorkuJana ZipserováVydařený a skvěle zorganizovaný turnaj proběhl během víkendu na třineckém Borku. Ani chladné počasí nezchladilo veliký zápal všech hráčů. Z dětí čišela radost ze hry a turnaj si dosyta užili také trenéři a fotbaloví fanoušci, kteří mladé hráče povzbuzovali.
8.4.Junioři doma prohráli, Budějovice rozhodly v závěruTRI - CEB 0:1, 2.kolo | Igor MainkaTřinečtí mladíci nestačili doma na České Budějovice. Zápas s jihočeským celkem rozhodla standardní situace z 83. minuty, ze které se prosadil Martin Lindák.
6.4.Z divoké druhé půle vytěžili pouze bodTRI - VIT 1:1, 21.kolo | Igor MainkaDramatický souboj regionálních rivalů neurčil vítěze. Vítkovice se hned v úvodu dostaly do vedení, jenže Třinečtí ve druhé půli srovnali, vytvořili si šance, ale nakonec mohli i prohrát. Zajímavý duel skončil remízou 1:1.
5.4.V sobotu na derbyTRI - VIT 1:1, 21.kolo | Igor MainkaPrvní dubnová sobota bude patřit moravskoslezskému derby. Do Třince přijedou Vítkovice, které na jaře ještě neprohrály. Utkání začíná na stadionu Rudolfa Labaje v tradiční dopolední čas, tedy v 10:15.
4.4.U14: Výhra nad BaníkemOST - TRI 1:6, 23.kolo | Jana ZipserováDva rozdílné poločasy odehráli třinečtí hráči na poli Baníku. V první půli tak tak udrželi jednobrankový náskok. Zato druhý poločas už byli svěřenci trenéra Marka Klečackého jasně lepším celkem. Velkou měrou přispěl k výhře Třince se čtyřmi vstřelenými brankami Michal Pecha.
3.4.Mrzelo by mě, kdybychom z toho dostali gól, řekl o fair-play činu trenér NečekSSU - TRI 1:1, 20.kolo | Igor MainkaPo nedělním duelu v Táborsku a remíze 1:1 zůstal Třinec v tabulce na jedenáctém místě se čtyřbodovým náskokem nad sestupem ohroženým Prostějovem. Na druhou stranu pouze o bod více má deváté Znojmo a desátá Vlašim.
2.4.U14: Vyrovnávací gól je zlomilTRI - BIL 1:4, 22.kolo | Jana ZipserováTřinečtí se nedokázali přenést přes vyrovnávací branku. Tím si podepsali ortel a odevzdali utkání soupeři. Bílovec, který byl rázem na koni, vstřelil další tři branky a ztvrdil tak svou výhru nad domácím celkem.
2.4.U9: Zlato a stříbro je domaJana ZipserováKádr mladší přípravky odehrál turnaj v Hlučíně. Hochům v třineckých barvách se dařilo na výbornou. Předvedli parádní výkony, které z tribuny rodiče odměňovali bouřlivým potleskem.
1.4.U13: Šancí spousta, ale žádná proměněnáKAR - TRI 7:0, 16.kolo | Jana ZipserováTřinečtí hoši si museli vypít kalich hořkosti až do dna, když jim soupeř ukazoval, jak se střílí góly. Svěřenci trenéra Petra Hrazdílka neměli svůj den. Své první mistrovské utkání v letošním roce pro ně skončilo trpkou prohrou.
1.4.U17: Penalta rozhodlaBLI - TRI 0:1, 18.kolo | Jana ZipserováPřestože o utkání rozhodl jediný gól, třinečtí hráči měli nad soupeřem převahu. Chyběl jim pouze ten úspěšný krůček v zakončení, který by skóre ještě navýšil. Líšeň se nezmohla na žádnou odezvu a Třinec si do své domoviny odvezl zasloužené tři body.

U13: Výherní štace pokračuje