Vypisuji posledních 30 článků.

27.5.U13: Šťastná třináctkaTRI - HFK 13:1, 24.kolo | Jana ZipserováPro některé rozhodně třináct není smolným číslem. Svědčí o tom nejen kategorie U13 pod křídly trenéra Petra Hrazdílka, která je na špici jarní části soutěže. Nýbrž i její celkové výsledky a nastřílených třináct gólů proti Olomouci.
27.5.Den dětí s fotbalem se blížíJana ZipserováJiž šestý ročník Dne dětí s fotbalem klepe na dveře. Oslava tohoto dne se uskuteční v sobotu ve Vitality Slezsko ve Vendryni. Akce nejen pro děti bude zahájena odbitím desáté hodiny.
27.5.U15: Soupeře přehráli VLM - TRI 2:7, 18.kolo | Jana ZipserováDomácí tým ještě v prvním poločase držel krok s družinou trenéra Pavla Filipczyka. Po změně stran se projevila třinecká kvalita a zápas ve Valašském Meziříčí hosté ovládli nejen herně, ale i výsledkem.
27.5.U14: Stále v čele tabulkyVLM - TRI 2:8, 18.kolo | Jana ZipserováVýborná forma provází starší žáky, kteří si drží své prvenství v celkové tabulce soutěže. Během utkání proti Valašskému Meziříčí se hattrickem blýskli hned dva hráči Třince Šimon Roček a Martin Klocek.
26.5.U16: Jasné vítězství pro TřinecHAV - TRI 2:7, 26.kolo | Jana ZipserováSe šťastnou sedmičkou uzavřela skóre jedenáctka pod vedením trenéra Karla Macečka. Téměř každých deset minut třinečtí hoši vstřelili protivníkovi z Havířova gól a šli si nekompromisně za svým vítězstvím. Domácí tým se zmohl akorát na dvě gólové odezvy a skóre se uzavřelo po konečném hvizdu rozhodčího za stavu 2:7.
26.5.U12: Druhý poločas rozhodlTRI - HFK 0:7, 24.kolo | Jana ZipserováAčkoliv do utkání vstoupili svěřenci trenéra Jana Syrového velice dobře a byli Olomouci vyrovnaným soupeřem, nedokázali si udržet tempo a proměnit vytvořené šance. Každá inkasovaná branka se podepsala na výkonu týmu a i přes výborný první poločas, prohráli na domácím hřišti 0:7.
25.5.Závěrečný tlak na vyrovnání nestačilTRI - CEB 2:3, 30.kolo | Igor MainkaPoslední zápas sezóny nabídl divákům pět gólů. Jihočeši se po chybách třineckých hráčů dostali ve druhé půli už do třígólového náskoku, ale Arroyo s Gáčem zdramatizovali závěr zápasu, bohužel na vyrovnání už nedošlo. Po prohře 2:3 Třinečtí končí sezónu na desátém místě.
25.5.U19: Utkání měli pod kontrolou TRI - OST 3:1, 26.kolo | Jana ZipserováS tabulkově lepším soupeřem si třinečtí starší dorostenci dokázali hravě poradit. Od prvních minut vedli nad Baníkem 1:0. Přesto, že se hostům podařilo dorovnat stav, domácí celek do konce první půle zvládl skórovat. Svou výhru si posléze ještě pojistili další brankou a zaslouženě vyhráli 3:1.
24.5.Zdarma na zápas proti vítězi F:NLTRI - CEB 2:3, 30.kolo | Igor MainkaSezóna 2018/2019 se blíží do cíle. Třinec uzavře letošní ročník zápasem proti nejlepšímu celku soutěže, SK Dynamo České Budějovice. Souboj s lídrem druhé ligy startuje v sobotu od 15 hodin na Městském stadionu na Lesní.
23.5.Náš tým patří do horní poloviny tabulky, myslí si Imrich BedecsBRN - TRI 5:0, 29.kolo | Igor MainkaObránce Imrich Bedecs oblékal v posledních zápasech kapitánskou pásku. Jako kapitán vedl tým i do posledních dvou zápasů. Zatímco nad Žižkovem jeho tým výrazně zvítězil, v Brně nastal pravý opak.
21.5.U13: Rozstříleli HraniceHRC - TRI 3:11, 23.kolo | Jana ZipserováAčkoliv konečný výsledek překročil hranici deseti gólů, počet vstřelených branek Třince mohl být mnohem vyšší. Mladší žáci soupeře přehrávali a vytvořili si spoustu příležitostí před brankou domácích, ale mnohé z nich zahodili. Nicméně i přesto odehráli kvalitní utkání a potvrdili své postavení v čele celkové tabulky.
21.5.U10: Turnaj v Bílovci Jana ZipserováStarší přípravka se zúčastnila v neděli turnaje pořádaného oddílem TJ Velká Polom a hraném v Bílovci. A ačkoliv jejich výkony nebyly stabilní, dokázali se umístit na pěkném pátém místě celého turnaje.
20.5.U17: Úspěšný zápas proti favoritoviOLA - TRI 1:1, 25.kolo | Jana ZipserováBěhem prvního poločasu bylo k vidění několik neproměněných šancí na obou stranách. Po uvodním hvizdu druhého poločasu však svěřenci Petra Sostřonka neváhali. Po přihrávce od Bogdana Borského se nádhernou střelou z šestnácti metrů přímo pod břevno prosadil Pavel Rusz. S tabulkově druhou Sigmou třinečtí odehráli vynikající utkání, které skočilo zaslouženou remízou 1:1.
20.5.U11: Bojovali o pohár primátora Frýdku-MístkuJana ZipserováBez jediné prohry prošli základní skupinou a zaslouženě se dostali do zlaté skupiny, kde bojovali o medailové umístění. To se bohužel nepodařilo ukořistit, avšak třinecká starší přípravka si přivezla alespoň krásné bramborové umístění z hojně obsazeného turnaje.
20.5.Trenér Tomáš Jakus: Výsledek je pro nás hodně krutýBRN - TRI 5:0, 29.kolo | Igor Mainka Velkou porážku si naši hráči přivezli ze sobotního duelu v Brně. Zbrojovka potvrdila pozici druhého nejlepšího týmu jarní části a porazila Třinec 5:0. Náš tým tak ke splnění cíle v podobě osmého místa musí spoléhat v posledním kole na zaváhání Vítkovic.
19.5.Domácí derniéra bez góluTRI - JAB 0:0, 8.kolo | Igor MainkaPoslední domácí zápas třineckých juniorů hrstce diváků branku nenabídl. Zápasu vládly obrany, které pracovaly na výbornou a v drtivé většině případů nepustily soupeře do zakončení.
18.5.Třinec utrpěl v Brně debaklBRN - TRI 5:0, 29.kolo | Igor MainkaTak to se nepovedlo. Zbrojovka ukázala na svém trávníku sílu celku bojujícího o první ligu a Třinci nedala žádnou šanci. Na městském stadionu zvítězila jednoznačně a zaslouženě 5:0.
17.5.Poslední výjezd povede do centra MoravyTRI - ZIZ 4:0, 28.kolo | Igor MainkaNaposled v této sezóně sedne náš tým do autobusu a vycestuje k venkovnímu zápasu. Dějištěm boje o tři druholigové body bude Brno. Naši borci budou v sobotu odpoledne odolávat nájezdům Zbrojováků, kteří se derou do nejvyšší soutěže.
16.5.U11: Nejstarší přípravka šestnáctá v republiceJana ZipserováDalší republikové finále Ondrášovka cupu se o víkendu odehrálo v Hradci Králové, kam zavítala naše kategorie U11. Přes velkou konkurenci týmu z celé České republiky je konečné šestnácté místo velkým úspěchem.
15.5.Máma mi říkala, že málo střílím, přiznal Martin SamiecTRI - ZIZ 4:0, 28.kolo | Igor MainkaTřinecký odchovanec Martin Samiec v sobotu docílil své první druholigové branky. Krásnou střelou otevřel skóre už v 6. minutě. Jak se později ukázalo, byl to gól vítězný.
14.5.U15: Vzali si zpět tři bodySUM - TRI 2:6, 16.kolo | Jana ZipserováOdvetný zápas na domácím poli soupeře patřil slezskému celku. Svěřenci trenéra Pavla Filipczyka oplatili porážku, kterou utržili doma proti Šumperku a tím si odvezli tři body zpátky do Třince.
14.5.U13: Své prvenství si stále držíTRI - OPA 3:2, 22.kolo | Jana ZipserováNa prvním místě celkové tabulky stálé kralují mladší žáci Třince. Přestože bylo utkání s Opavou dosti vyrovnané, tři body si připsali třinečtí hoši. Ti v samém závěru utkání dokázali z chyby soupeře těžit gólově, což rozhodlo o výhře domácího celku pod vedením trenéra Petra Hrazdílka.
14.5.U12: Soupeř měl navrchTRI - OPA 3:10, 22.kolo | Jana ZipserováSvěřencům trenéra Jana Syrového se bohužel nedařilo držet krok s třetí Opavou po celou dobu utkání. Opava svým výkonem potvrdila roli favorita. Avšak třinečtí bojovali statečně až do posledních minut, ve kterých se dokázali dvakrát brankově prosadit a snížit konečný stav na 3:10.
14.5.U16: Svou výhru si pohlídaliHRC - TRI 1:2, 24.kolo | Jana ZipserováBěhem celého utkání bylo jasné, kdo udává směr hry a domácí celek to nebyl. Třinecká jedenáctka byla jasně lepším týmem na hřišti. Soupeř i přesto dokázali využít drobného zaváhání, skrze které konečný výsledek pouze kosmeticky upravil.
14.5.Video ze sobotní kanonádyTRI - ZIZ 4:0, 28.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté zaznamenali o víkendu nejvyšší vítězství v sezóně, když na domácím trávníku zdolali Viktorii Žižkov 4:0. Na záběry z tohoto utkání se můžete podívat v přiložené reportáži.
13.5.Úspěch je nás všech, zdůraznil trenér JakusTRI - ZIZ 4:0, 28.kolo | Igor MainkaVýsledkem 3:0 ve Vlašimi dorovnali svěřenci Tomáše Jakuse nejvyšší vítězství v sezóně. To padlo v podzimním utkání na Žižkově. Ještě o gól více viděli diváci v síti Žižkova v sobotní odvetě. Třinec zvítězil 4:0, poskočil na osmé místo a přiblížil pražský tým k sestupu.
13.5.Junioři remizovali ve ZlíněZLN - TRI 2:2, 7.kolo | Igor MainkaAni dvougólové vedení nestačilo Zlínu na vítězství. Třinečtí se po úvodních gólech zmátořili, přidali na údernosti a na začátku druhého poločasu dokázali vyrovnat. Bohužel zápas se jim už nepodařilo otočit ve svůj prospěch.
11.5.Třinec potvrdil vynikající formu, odnesl to ŽižkovTRI - ZIZ 4:0, 28.kolo | Igor MainkaTým trenéra Tomáše Jakuse výrazným tahem přiblížil svého soupeře k třetiligovým branám. Třinečtí o osudu zápasu rozhodli už v prvním poločase, když Žižkovu nastříleli tři góly. Po změně stran ještě zvýraznili vítězství a poskočili v tabulce na osmé místo.
10.5.Víc mě těší přihrávky, přiznal Martin JanošíkVLA - TRI 0:3, 27.kolo | Igor MainkaMartin Janošík ve středu jeden gól sám vstřelil a druhý doslova připravil pro Reného Dediče. I díky němu Třinec dorovnal nejvyšší vítězství v letošním ročníku Fortuna:Národní ligy.
10.5.V této sezóně naposled dopoledne, v sobotu přijede ŽižkovTRI - ZIZ 4:0, 28.kolo | Igor MainkaSérii zápasů proti týmům z dolní poloviny tabulky zakončí v sobotu dopoledne duel proti Žižkovu. Poslední celek tabulky bude pod Javorovým bojovat o šanci na udržení se v soutěži. Zápas startuje na stadionu Rudolfa Labaje v 10:15 hod.

U14: Stále v čele tabulky