Vypisuji posledních 30 článků.

23.3.Ještě rok a půl chci zůstat tady, přeje si talentovaný Lukáš CiencialaTRI - ZNO 1:1, 19.kolo | Igor MainkaSobotní utkání proti Znojmu bylo věnováno rodinám s dětmi. Teprve v lednu vstoupil mezi dospělé nejmladší člen třinecké soupisky Lukáš Cienciala. Osmnáctiletý záložník se v sobotu představil třineckým divákům v základní sestavě.
20.3.100. utkání trenéra Nečka: Zasloužená remízaTRI - ZNO 1:1, 19.kolo | Igor MainkaJubilejní 100. druholigové utkání na třinecké lavičce odkoučoval v sobotu proti Znojmu trenér Jiří Neček. Bohužel utkání vítězstvím neskončilo, Znojmo si z města oceli odvezlo bod za remízu 1:1.
20.3.U18: Úvod nevyšel dle představTRI - KRO 2:7, 16.kolo | Jana ZipserováHned v prvních minutách třinečtí inkasovali, což jim na náladě nepřidalo a první poločas šli do kabin za stavu 0:4. Do druhého poločasu nastoupili s novou chutí a motivací předanou trenérem Jindřichem Dohnalem. Jeho svěřenci se nevzdali a i přes další tři utržené branky náskok snížili na konečných 2:7.
19.3.U10: Medailová štace pokračujeJana ZipserováStarší přípravka kategorie U10 navázala na úspěch z předešlého víkendu. I během uplynulé neděle stanuli hoši na stupínku vítězů a zaslouženě si přivezli z nedalekého Bohumína bronz.
18.3.U19: Na úvod remízaVLM - TRI 1:1, 16.kolo | Jana ZipserováPrvní mistrovské utkání mají za sebou nejstarší dorostenci. Ti si přivezli pouze bod, když se soupeřem nešťastně remizovali. Vstřelená branka v devadesáté minutě za záda třineckého gólmana je připravila o vítězství.
18.3.U17: Plnění pokynů přineslo tři bodyVLM - TRI 0:2, 16.kolo | Jana ZipserováSvěřenci trenéra Petra Sostřonka ukázali, jak výbornou přípravu měli. Ani ztížené podmínky zmenšeného hřiště nezastavily třinecké hochy. Ti si právem přivezli krásné tři body z Valašských Athén.
18.3.U13, U12: Závěr přípravy proti Frýdku MístkuJana ZipserováZávěrečná utkání odehrály obě kategorie mladších žáků. Završili tak přípravu na mistrovská utkání, která je čekají již během následujícího víkendu proti Vsetínu.
18.3.U16: Jedna chyba rozhodla o remíze TRI - KRO 1:1, 16.kolo | Jana ZipserováPřestože se tým trenéra Karla Macečka v první půli trápil, zvládli se hoši dostat soupeři na kobylku. Zbytek zápasu byl v jejich režii a dokázali utkání vyrovnat. Chybělo jim však úspěšné zakončení, i když byli jasně lepším týmem. To mělo za následek konečný výsledek 1:1.
18.3.Junioři znají program nadstavbyIgor MainkaJuniorská liga dnes dospěla do konce základní části. Nejlepší čtyři moravskoslezské celky postoupí do boje s nejlepší šestkou základní části. Třinec se popere v devíti zápasech o konečné 11. až 20. místo.
17.3.Na závěr podlehli OlomouciOLO - TRI 4:2, 21.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři zakončili základní část Juniorské ligy prohrou 2:4 v Olomouci a v dalším průběhu soutěže budou bojovat ve skupině o 13. až 24. místo.
16.3.Remíza před reprezentační přestávkouTRI - ZNO 1:1, 19.kolo | Igor MainkaDuel mezi Třincem a Znojmem nepoznal vítěze, neboť hosté našli odpověď na úvodní trefu Omasty a Dramé ve 36. minutě vyrovnal na konečných 1:1. Po utkání věnovaném otcům se náš celek nachází na 11. místě.
15.3.Fotbalisté poděkují otcům v duelu se ZnojmemTRI - ZNO 1:1, 19.kolo | Igor MainkaVíkend otců okoření duel tabulkových sousedů mezi Třincem a Znojmem. Přímý souboj o jedenácté místo odstartuje v sobotu v 10:15 na stadionu Rudolfa Labaje.
14.3.Vyhraj poukaz na zájezd za 10 tisíc KčIgor MainkaVíkend otců znovu v Třinci. Každoroční akce Ligové fotbalové asociace zavítá tento víkend na prvoligové a druholigové stadiony. V sobotu se to bude týkat duelu Třinec - Znojmo. Zahrajte si o zajímavé ceny!
13.3.U10: Další medaile, další pohárJana ZipserováFinále Zimní ligy v hale STaRS kategorie U10 se stalo pro další třinecké hochy zlatým. Jejich celkové výsledky je dovedly na stupeň vítězů. Z takového závěru se radovali nejen samotní hráči, nýbrž i rodiče, fanoušci a trenéři Petr Bažanowski, Pavel Turoň a Michael Szuscik.
12.3.U19: Plnění pokynů přináší ovoceJana ZipserováPříprava nejstarších dorostenců graduje. Tým trenéra Radomíra Korytáře ukázal svou sílu v domácím utkání proti Púchovu a zvítězil 1:0.
12.3.Táta mě bral už od mala na fotbal, přiznal před víkendem otců Lukáš BuchvaldekIgor MainkaDva zápasy za víkend má za sebou třinecký záložník Lukáš Buchvaldek. Po nepříjemném dlouho trvajícím zranění naskočil do profesionálního utkání. Bohužel svým výkonem nedokázal aspoň zmírnit vysokou porážku na hřišti Pardubic. V neděli pak sehrál jednu z hlavních rolí v duelu Juniorské ligy proti Jihlavě.
11.3.U17: Úspěšný závěr přípravyJana ZipserováAni silný vichr, ani vlezlá zima nezastaví hochy z Třince. Otužilí svěřenci trenéra Petra Sostřonka se vypořádali nejen s počasím, ale především se soupeřem. Zimní přípravu zakončili vítězstvím nad Púchovem, kterému na dalekou cestu nadělili tři góly.
10.3.Junioři zlomili neúspěšnou sérii v závěru utkáníTRI - JIH 3:2, 20.kolo | Igor MainkaSérii zápasů bez vítězství zastavili naši junioři na čísle devět. V dnešním duelu na umělé trávě udolali povedeným výkonem ve druhém poločase Jihlavu 3:2, když rozhodující gól vstřelil dvě minuty před koncem Michal Klec.
9.3.Střeleckou neplodnost okořenil pardubický přídělPCE - TRI 4:0, 18.kolo | Igor MainkaAni v pátém zápase v řadě nedokázali naši fotbalisté vstřelit v Pardubicích gól. Dnešní nevydařený výkon využili domácí jak nejlépe mohli a zvítězili zcela zaslouženě 4:0.
9.3.Čtyřgólový zápas ústy obou trenérůPCE - TRI 4:0, 18.kolo | Igor MainkaTřinecký trenér Jiří Neček musel v sobotu dopoledne skousnout hořkou pilulku. Jeho svěřenci na pardubickém trávníku zcela selhali a domácímu týmu, který dle slov trenéra Krejčího předvedl téměř bezchybný výkon, podlehli vysoko 0:4.
8.3.U12: Provází je skvělá formaJana ZipserováMladší žáci jsou ve výborné kondici. Svědčí o tom i výsledky z utkání, které odehráli v posledních dvou dnech. Za čtrnáct dní je čeká první mistrovské utkání na domácím hřišti, kde jistě ukáží své kvality a budou je provázet stejně dobré výsledky, jako během přípravy.
8.3.Cíl do Pardubic: Zlomit střeleckou nemohoucnostTRI - UNL 1:2, 17.kolo | Igor MainkaSobota, 10 hodin a 15 minut. V tradiční dopolední čas rozehrají naši borci zápas 18. kola Fortuna:Národní ligy. Nebude to na stadionu Rudolfa Labaje, ale ve východočeské metropoli ležící na soutoku řek Labe a Chrudimky, kde diváci uvidí souboj mezi šestým a jedenáctým týmem soutěže.
7.3.U9: Mistři Zimní ligy!Jana ZipserováSobotní finále Zimní ligy v hale STaRS si všichni kluci užili. A to bylo účelem. Mladí fotbalisté byli za své výkony v průběhu zimní ligy odměněni medailemi a pohárem pro svůj tým. Imrich Bedecs a Marek Čelůstka, hráči třineckého A mužstva, spolu s předsedou Moravskoslezského krajského fotbalového svazu a bývalým reprezentantem Karlem Kulou předali mladým talentům zasloužené ceny.
7.3.O své místo musím bojovat, je si vědom obránce LuptákTRI - UNL 1:2, 17.kolo | Igor MainkaPrvní rozhovor se zástupci médií od svého příchodu do Třince absolvoval po sobotním utkání slovenský obránce Lukáš Lupták. Bohužel moc do řeči mu nebylo, přesto se podělil o své dojmy nejen z utkání proti severočeskému soupeři.
6.3.U19: Jako na houpačceJana ZipserováUtkání plné zvratů a branek předvedli hráči obou týmů. Ani špatný začátek nezdolal psychiku třineckých hochů. Naopak se jim podařilo odvrátit nepříznivý stav. Bohužel svěřenci trenéra Radomíra Korytáře nezvládli udržet náskok a utkání skončilo spravedlivou remízou.
5.3.U10: Bronz z HlučínaJana ZipserováBěhem sobotního dne bojovali svěřenci trenérů Petra Bažanowského a Michala Szuscika na turnaji v Hlučíně. Za jejich bojovnost jim bylo odměnou hezké třetí místo na stupínku vítězů.
5.3.U13, U12: Třinečtí měli navrchJana ZipserováObě kategorie třineckých mladších žáků pořádně potrápili soupeře. Svěřenci trenéra Petra Hrazdílka dokonce mimo jednu inkasovanou branku nepustili protihráče do žádné další šance.
5.3.Ústí nás zaskočilo standardkami, hledal Dedič příčiny porážkyTRI - UNL 1:2, 17.kolo | Igor MainkaJediný gól domácího celku vstřelil na začátku druhého poločasu útočník René Dedič. Nejlepší střelec zimní přípravy se prosadil střelou o tyč v závaru před ústeckou brankou. Bohužel jeho trefa znamenala pouze snížení výsledku na konečných 1:2.
5.3.U16: Nezdolal je ani starší soupeřJana ZipserováMladší dorostenci odehráli utkání proti o rok staršímu soupeři, ale rozdíl nebyl znát. Hoši se po všech stránkách Hlučínu vyrovnali o čemž svědčí i konečné skóre 1:1.
4.3.Juniorka v Brně prohrálaBRN - TRI 4:0, 19.kolo | Igor MainkaAni mix mladíků se zkušenými hráči A-mužstva nestačil na Brno. Zbrojovka byla v utkání lepším celkem a zaslouženě zvítězila, neboť už v prvním poločase nasázela do třinecké brány čtyři góly.