Vypisuji posledních 30 článků.

21.10.Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!Jana ZipserováNa základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

13.10.U12: Otočili utkání a zvítěziliTRI - VLM 8:6, 10.kolo | Jana ZipserováPo čtyřbrankovém náskoku udělal trenér Hrazdílek ve vlastních řadách změny, které se vyplatily. S posledním celkem soutěže se nakonec podařilo zvítězit jen tak tak, přestože se mělo jednat docela o jednoznačné utkání ve prospěch domácího Třince.
13.10.Třinec chce zpevnit obranu. Ze Zlína přišel stoper Ngimbi redakceDvanáct branek, nejvíce ze všech týmů F:NL, inkasovali v novém ročníku fotbalisté Třince. Z toho důvodu před koncem přestupního období klub přivedl ze Zlína stopera Ngimbiho.
12.10.Béčko Třince sahalo po bodu v Bruntále BRU - TRI 3:2, 10.kolo | redakceDoslova okamžiky dělily fotbalisty třineckého béčka od remízy na půdě Bruntálu. V oslabení dokázali vyrovnat, nakonec však prohráli a klesli na předpolední místo divizní tabulky.
12.10.U17: Náskok srovnali a uhráli bodTRI - ZNO 2:2, 10.kolo | Jana ZipserováPo nevydařeném úvodu inkasoval domácí Třinec hned v třetí minutě branku. To dostalo soupeře mírně na koně a po několika minutách znojemští svůj náskok ještě navýšili. Hráči trenéra Sostřonka se poté vzpamatovali a ještě před koncem první půle snížili brankou do šatny na 1:2. Ke konci utkání se povedlo dorovnat stav a utkání skončilo smírně 2:2.
12.10.U14: Utkání zvládli skvěleTRI - VLM 7:2, 10.kolo | Jana ZipserováK naprosté spokojenosti už chyběl jen kousek. Trenér Syrový pochválil tým, za dobrou práci během utkání. Aby však hráči neztratili motivaci a nadále na sobě pracovali, trenér poukázal na aspekt, který mu ve hře scházel.
9.10.Příprava: Fotbalisté Třince remizovali v KarvinéKAR - TRI 0:0, 0.kolo | redakceVzhledem k tomu, že poslední zápas před nouzovým stavem s Vlašimí se z důvodu nákazy ve středočeském týmu zítra neuskuteční, sehráli dnes třinečtí fotbalisté přípravné střetnutí na půdě Karviné.
8.10.U16: První remíza sezónyNJI - TRI 0:0, 10.kolo | Jana ZipserováLetošní sezónu mají hoši pod trenérem Zdeňkem Cieslarem rozehranou skvěle. I přes remízu s Novým Jičínem se drží v čele tabulky.
8.10.Zápas s Vlašimí opět odloženRedakceZ důvodu probíhajícího hygienického šetření v klubu FC Sellier&Bellot Vlašim, a.s. se dohrávané utkání 3.kola F:NL, které mělo být sehráno v sobotu 10.10.2020 se začátkem v 16:00hodin, ODKLÁDÁ NA NEURČITO.
8.10.U18: Zodpovědnost se vyplatilaNJI - TRI 0:6, 10.kolo | Jana ZipserováOproti minulému utkání, které sice třinečtí vyhráli, avšak působilo lehce vlažným dojme, vstoupili nyní hráči zcela odlišně. To se také projevilo na počtu vstřelených branek a celkové hře, za kterou je nyní trenér Marek Cienciala pochválil.
7.10.V Třinci jsem spokojený, říká brankář béčka Křepela redakceJedním ze čtyř brankářů Třince je teprve 19letý Robin Křepela. Do Třince se přesunul ze Zlína, prozatím hájí branku divizního béčka.
7.10.U12: Chybělo jim zakončeníTRI - OPA 3:8, 9.kolo | Jana ZipserováNa šance před branou to bylo vyrovnané utkání. Bohužel soupeř dokázal vytěžit z vytvořených šancí a proměnit je v gól. To hochům v červených barvách scházelo a v konečném důsledku také rozhodlo o stavu utkání.
7.10.U14: Zklamaný trenérTRI - HLU 5:2, 9.kolo | Jana ZipserováAni výhra nedokázala přehlušit myšlenky na nevydařené počínání hráčů ve druhém poločasu. Po první půli, kdy utkání vypadalo zcela jednoznačně, se do druhého poločasu dostavil tým se zcela jinou konstelací a snaživostí. Naštěstí náskok, který si třinečtí hráči vytvořili, ani přes sníženou kvalitu hry soupeř nedokázal otočit a díky tomu hoši zvítězili.
7.10.U18: Porazili FrýdlantTRI - FRY 1:0, 9.kolo | Jana ZipserováUtkání, které bylo nahoru a dolů, dopadlo vítězně pro tým trenéra Marka Ciencialy. Jediná branka zápasu, kterou vstřelil Eduard Byrtus rozhodla komu připadnou tři body.
5.10.U17: Prali se nejen se soupeřemTRI - BLA 4:1, 9.kolo | Jana ZipserováSvé síly měřili mladíci obou týmů nejen sami proti sobě, ale také proti přírodním živlům. Silný vítr si občas pohrával s letícím míčem často nepředvídatelným způsobem. Avšak tyto podmínky měl každý tým stejné a mnohem lépe se s nimi popasovali svěřenci trenéra Sostřonka, kteří si výhru vyloženě vydřeli.
5.10.HOLKY TAKY: POZOR změna!!!Jana ZipserováAbychom dodrželi současné nařízení spojené s COVID-19, tréninkový plán holek jsme pozměnili.
5.10.U19: Podali průměrný výkonTRI - BLA 2:2, 9.kolo | Jana ZipserováZměnou na hřišti se podařilo dotáhnout dvoubrankové manko, bohužel nic více již třinečtí hoši nestihli a utkání skončilo smírně 2:2.
5.10.U16: Opět na vítězné štaciTRI - FRY 5:1, 9.kolo | Jana ZipserováPředešlé prohrané utkání je již dávno za námi a hoši pod taktovkou trenéra Cieslara opět okrádají soupeře o body. Ačkoliv Frýdlant překvapil a v první minutě skóroval, tyto otěže po pár minutách zcela vzal do svých rukou třinecký tým a zvítězil 5:1.
5.10.U15: Soupeř se snažilTRI - HLU 3:2, 9.kolo | Jana ZipserováSnahu soupeř měl velkou, nicméně plný počet bodů si připsali svěřenci trenéra Ivana Martinčíka.
4.10.Rezerva Karviné byla nad síly třineckého béčkaTRI - KAB 1:5, 9.kolo | redakceSnažili se, ale to bylo málo. Fotbalisté záložního týmu Třince bez hráčů z áčka prohráli s Karvinou, která nasadila hned několik hráčů z prvního týmu, jednoznačně 1:5. Čtyřmi zásahy se zaskvěl Ivan Želizko.
3.10.6 kolo F:NL se odkládáRedakceZ důvodu probíhajícího hygienického šetření bylo utkání 6. kola FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY mezi Žižkovem a Třincem odloženo.
2.10.HOLKY TAKY: Začínají trénovat v tělocvičně a dvakrát týdněJana ZipserováOd října se děvčata přesouvají do tělocvičny, kde bude probíhat celá jejich zimní příprava.
2.10.Talentovaný Ondřej Schovanec v nominaci na kemp U15RedakceHlavní trenér reprezentačního výběru kategorie U15 Karel Havlíček nominoval na nadcházející kemp právě u nás v Třinci, našeho mladého hráče Ondřeje Schovance.
2.10.Třinec s trenérem Strakou se postaví favorizovanému Žižkovu redakceViktoria Žižkov pomýšlející na postup do nejvyšší soutěže bude dalším soupeřem třineckých fotbalistů. Tým trenéra Františka Straky se zítra odpoledne pokusí Pražany zaskočit.
1.10.U14: Wrana, Sikora, Pilch v roli autorů branekUNI - TRI 3:5, 8.kolo | Jana ZipserováPouhých devět minut trval náskok soupeře. Poté třinečtí hráči dorovnali a oba týmy přidávaly další branky až jejich celkový počet čítal osm. A v tomto počtu nastřílených branek rozhodčí uzavřel utkání za stavu 3:5.
1.10.Nabídka Třince mě potěšila, přiznal trenér František StrakaredakcePo úvodním tréninku se nový kouč třineckých fotbalistů František Straka ochotně podělil o své první dojmy v novém působišti.
30.9.U12: Zasloužená remízaHFK - TRI 3:3, 8.kolo | Jana ZipserováUtkání, které nenašlo vítěze přineslo mnoho pohledných akcí i dramatické poslední minuty, když domácí Olomouc srovnala na konečných 3:3 v sedmdesáté sedmé minutě. Byly to horké chvilky pro oba celky.
30.9.Fotbalisty Třince povede František Straka redakceNovým trenérem fotbalistů Třince, kteří jsou v tabulce Fortuna:Národní ligy bez bodu poslední, se stal František Straka. Dnes odpoledne povede první trénink.
30.9.První dojmy? Pozitivní, řekl kouč Straka po prvním tréninku redakceÚvod modelového utkání sledoval nový trenér Třince František Straka z tribuny. Po několika minutách se vrátil na trávník. Občas přerušil hru a svým nabuzeným novým svěřencům vysvětloval, co mají udělat lépe.
29.9.U13: Utkání skočilo smírněHFK - TRI 3:3, 8.kolo | Jana ZipserováSoupeř bojoval až do konce a to se mu vyplatilo. Dvakrát během utkání se třinečtí hoši dokázali dostat do vedení, bohužel jim to nevydrželo a soupeř v poslední minutě utkání vyrovnal.

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!