Vypisuji posledních 30 článků.

22.11.Mančaft je kompaktní a začíná si věřit, těší kouče Straku redakceSedm bodů ze tří zápasů je slušný počin. Fotbalisté Třince se bodově dotáhli na týmy před sebou. Po remíze s Vlašimí porazili Žižkov a Vyšehrad. „Z nejhoršího venku ještě nejsme,“ krotí přílišný optimismus hlavní trenér František Straka.
21.11.Vyšehradské Šemíky zkrotili Javůrek se Stáňou VYS - TRI 0:2, 8.kolo | redakceCenný triumf na Žižkově potvrdili fotbalisté Třince vítězstvím na půdě Vyšehradu. Svěřenci zkušeného trenéra Františka Straky bodovali ve třetím utkání v řadě.
20.11.Fotbalisté Třince míří do Prahy, čeká je Vyšehrad redakceS cílem vydolovat další tři body a posunout se do klidnějších pater tabulky Fortuna:Národní ligy nastoupí třinečtí fotbalisté do utkání s Vyšehradem.
19.11.Představujeme nové tváře: Tomáš Zlatohlávek redakceTvořivost a kreativitu by měl do hry fotbalového Třince vnášet ofenzivní záložník Tomáš Zlatohlávek. Mladý fotbalista před sezonou přišel pod Javorový z Olomouce.
15.11.Třinec slaví první vítězství! Zaskočil favorizovaný Žižkov ZIZ - TRI 0:2, 6.kolo | redakceSedm kol si museli třinečtí fotbalisté počkat na první výhru v aktuálním ročníku F:NL. V dohrávce po výborném výkonu uspěli na hřišti favorizovaného Žižkova, díky trefám Attaha a Javůrka vyhráli 0:2.
14.11.Musíme se odrazit od bojovnosti, říká Jan Javůrekredakce Na dvou brankách proti Vlašimi se podílel levý záložník Jan Javůrek, který zaznamenal gól a nahrávku. Tři vstřelené branky jeho týmu na premiérovou výhru nestačily, s Vlašimí remizoval 3:3. „Dostat doma tři góly, to je prostě moc,“ přiznal zkušený fotbalista.
12.11.Živě: Třinec – VlašimRedakceSledujte živě utkání s FC Sellier&Bellot Vlašim.
12.11.Třinec dvakrát vedl, nakonec se musel spokojit s bodemTRI - VLA 3:3, 3.kolo | redakceV dohrávce třetího kola F:NL, která byla štědrá na góly i šance, se fotbalisté Třince rozešli smírně s Vlašimí a připsali si premiérový bod.
11.11.Fotbalisté Třince vyzvou zítra Vlašim redakceNulu na svém bodovém kontě se pokusí třinečtí fotbalisté smazat v zítřejší dohrávce s Vlašimí. Utkání na Hřišti Rudolfa Labaje má výkop v 14.00 hodin.
9.11.Chtěli jsme začít úplně jinak, smutnil po prohře s Hradcem SteinhübelredakceVe druhém poločase lídrovi zle zatápěli, přesto na body nedosáhli. O prohře fotbalistů Třince s Hradcem Králové rozhodl první poločas. „Nechápu, proč jsme jej odehráli tak špatně,“ kroutil hlavou záložník Třince Christian Steinhübel.
7.11.Třinec trápil lídra, na body však nedosáhl TRI - HKR 1:2, 7.kolo | redakcePremiéra na třinecké lavičce novému trenérovi Třince Františku Strakovi nevyšla. V souboji celků z opačných konců tabulky, kterým byl zápasem dvou rozdílných poločasů, jeho tým podlehl vedoucímu Hradci Králové 1:2. Dvacet minut před koncem rozhodčí upřeli domácím regulérní kontaktní branku.
6.11.Fotbalisté Třince jdou do akce. Zítra hostí Hradec Králové redakcePo měsíci a půl trvající pauze odehrají fotbalisté Třince mistrovské utkání. Zítra od 14.00 hodin vyzvou na domácím hřišti lídra FNL z Hradce Králové.
5.11.Musíme se stát jednou fungující rodinou, říká kouč StrakaredakcePo více než měsíční pauze se o víkendu znovu v Česku rozběhnou profesionální fotbalové soutěže. Fotbalisté Třince přivítají Hradec Králové, jejich trenéra Františka Straku čeká premiéra na třinecké lavičce.
3.11.Restart fotbalových soutěží se blížíRedakceProfesionální fotbal v naší republice dostal zelenou od vlády a při splnění přísných hygienických podmínek i k ligovému zápolení.
21.10.Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!Jana ZipserováNa základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

13.10.U12: Otočili utkání a zvítěziliTRI - VLM 8:6, 10.kolo | Jana ZipserováPo čtyřbrankovém náskoku udělal trenér Hrazdílek ve vlastních řadách změny, které se vyplatily. S posledním celkem soutěže se nakonec podařilo zvítězit jen tak tak, přestože se mělo jednat docela o jednoznačné utkání ve prospěch domácího Třince.
13.10.Třinec chce zpevnit obranu. Ze Zlína přišel stoper Ngimbi redakceDvanáct branek, nejvíce ze všech týmů F:NL, inkasovali v novém ročníku fotbalisté Třince. Z toho důvodu před koncem přestupního období klub přivedl ze Zlína stopera Ngimbiho.
12.10.Béčko Třince sahalo po bodu v Bruntále BRU - TRI 3:2, 10.kolo | redakceDoslova okamžiky dělily fotbalisty třineckého béčka od remízy na půdě Bruntálu. V oslabení dokázali vyrovnat, nakonec však prohráli a klesli na předpolední místo divizní tabulky.
12.10.U17: Náskok srovnali a uhráli bodTRI - ZNO 2:2, 10.kolo | Jana ZipserováPo nevydařeném úvodu inkasoval domácí Třinec hned v třetí minutě branku. To dostalo soupeře mírně na koně a po několika minutách znojemští svůj náskok ještě navýšili. Hráči trenéra Sostřonka se poté vzpamatovali a ještě před koncem první půle snížili brankou do šatny na 1:2. Ke konci utkání se povedlo dorovnat stav a utkání skončilo smírně 2:2.
12.10.U14: Utkání zvládli skvěleTRI - VLM 7:2, 10.kolo | Jana ZipserováK naprosté spokojenosti už chyběl jen kousek. Trenér Syrový pochválil tým, za dobrou práci během utkání. Aby však hráči neztratili motivaci a nadále na sobě pracovali, trenér poukázal na aspekt, který mu ve hře scházel.
9.10.Příprava: Fotbalisté Třince remizovali v KarvinéKAR - TRI 0:0, 0.kolo | redakceVzhledem k tomu, že poslední zápas před nouzovým stavem s Vlašimí se z důvodu nákazy ve středočeském týmu zítra neuskuteční, sehráli dnes třinečtí fotbalisté přípravné střetnutí na půdě Karviné.
8.10.U16: První remíza sezónyNJI - TRI 0:0, 10.kolo | Jana ZipserováLetošní sezónu mají hoši pod trenérem Zdeňkem Cieslarem rozehranou skvěle. I přes remízu s Novým Jičínem se drží v čele tabulky.
8.10.Zápas s Vlašimí opět odloženRedakceZ důvodu probíhajícího hygienického šetření v klubu FC Sellier&Bellot Vlašim, a.s. se dohrávané utkání 3.kola F:NL, které mělo být sehráno v sobotu 10.10.2020 se začátkem v 16:00hodin, ODKLÁDÁ NA NEURČITO.
8.10.U18: Zodpovědnost se vyplatilaNJI - TRI 0:6, 10.kolo | Jana ZipserováOproti minulému utkání, které sice třinečtí vyhráli, avšak působilo lehce vlažným dojme, vstoupili nyní hráči zcela odlišně. To se také projevilo na počtu vstřelených branek a celkové hře, za kterou je nyní trenér Marek Cienciala pochválil.
7.10.V Třinci jsem spokojený, říká brankář béčka Křepela redakceJedním ze čtyř brankářů Třince je teprve 19letý Robin Křepela. Do Třince se přesunul ze Zlína, prozatím hájí branku divizního béčka.
7.10.U12: Chybělo jim zakončeníTRI - OPA 3:8, 9.kolo | Jana ZipserováNa šance před branou to bylo vyrovnané utkání. Bohužel soupeř dokázal vytěžit z vytvořených šancí a proměnit je v gól. To hochům v červených barvách scházelo a v konečném důsledku také rozhodlo o stavu utkání.
7.10.U14: Zklamaný trenérTRI - HLU 5:2, 9.kolo | Jana ZipserováAni výhra nedokázala přehlušit myšlenky na nevydařené počínání hráčů ve druhém poločasu. Po první půli, kdy utkání vypadalo zcela jednoznačně, se do druhého poločasu dostavil tým se zcela jinou konstelací a snaživostí. Naštěstí náskok, který si třinečtí hráči vytvořili, ani přes sníženou kvalitu hry soupeř nedokázal otočit a díky tomu hoši zvítězili.
7.10.U18: Porazili FrýdlantTRI - FRY 1:0, 9.kolo | Jana ZipserováUtkání, které bylo nahoru a dolů, dopadlo vítězně pro tým trenéra Marka Ciencialy. Jediná branka zápasu, kterou vstřelil Eduard Byrtus rozhodla komu připadnou tři body.
5.10.U17: Prali se nejen se soupeřemTRI - BLA 4:1, 9.kolo | Jana ZipserováSvé síly měřili mladíci obou týmů nejen sami proti sobě, ale také proti přírodním živlům. Silný vítr si občas pohrával s letícím míčem často nepředvídatelným způsobem. Avšak tyto podmínky měl každý tým stejné a mnohem lépe se s nimi popasovali svěřenci trenéra Sostřonka, kteří si výhru vyloženě vydřeli.
5.10.HOLKY TAKY: POZOR změna!!!Jana ZipserováAbychom dodrželi současné nařízení spojené s COVID-19, tréninkový plán holek jsme pozměnili.