Vypisuji posledních 30 článků.

22.8.S Valmezem už v úterýIgor MainkaZápas mezi Třincem a Valašským Meziříčím zná svůj definitivní termín. Utkání se neodehraje v úředním termínu, ale již o den dříve.
21.8.Utkání s Hradcem pohledem kameryTRI - HKR 1:1, 5.kolo | Igor MainkaNebyli jste na utkání s Hradcem Králové, případně si chcete prohlídnout například sporné momenty ještě jednou? Nyní máte tu možnost, včetně reakce několika aktérů zápasu.
20.8.U14: Brankář Schovanec zajistil Třinci výhruHLU - TRI 1:2, 1.kolo | Jana ZipserováAčkoliv třinečtí vstřelili tři góly, tak s nulou na svém kontě neodešli. Kolize před brankou vedla k vlastnímu gólu. To však neovlivnilo mladé fotbalisty a během pár minut otočili výsledek ve svůj prospěch, když Ondřej Brzezina umístil míč za záda domácího golmana. Hlučín ve druhé půli několikrát pohrozil a zvedl kvalitu své hry, ale na skvěle chytajícího Ondřeje Schovance si nepřišel.
20.8.U17: Soupeři nedali příležitost skórovatTRI - BLA 3:0, 3.kolo | Jana ZipserováKde byl míč, tam se ocitl vždy třinecký hráč jako první. Soupeř více přihlížel hře, než by nějakou tvořil. Veškerou snahu o umazání tříbrankového náskoku zhatil Třinec hned v počátku. Svěřenci trenéra Karla Macečka zaslouženě vyhráli 3:0.
20.8.U13: Chuť vyhrát výhru opravdu přineslaTRI - VIT 5:3, 1.kolo | Jana ZipserováÚvod utkání nevypadal příliš dobře pro třinecký tým, když během dvaceti minut prohrávali 0:3. Následná porce motivace a pokynů od trenérského dua Syrový, Roček zapůsobila na hochy velice účelně a po půlhodině nepřesvědčivé hry, kdy domácí tahali za kratší konec, převzali otěže a utkání otočili ve svůj prospěch.
19.8.Los 2. kola MOL CupuIgor MainkaDnes po dvanácté hodině se náš tým dozví soupeře pro 2. kolo MOL Cupu. Bude to jeden z třinácti celků nižší soutěže. Hrací termín 2. kola byl stanoven na středu 28. srpna.
19.8.U19: Pokutový kop přinesl remízuTRI - BLA 1:1, 3.kolo | Jana ZipserováUtkání by více slušelo vítězství třineckého celku, jelikož měl nad Blanskem po celou dobu hracího času výraznou převahu. Bohužel se hraje na vstřelené branky a s jejich proměňováním domácí lehce pokulhávali. Ačkoliv jedenáctka trenéra Radomíra Korytáře předvedla skvělý výkon, za který by tři body byly zasloužené, utkání skončilo remízou.
19.8.U15: Právem zvítěziliHLU - TRI 0:3, 1.kolo | Jana ZipserováVýborně připravený kádr se utkal s Hlučínem, jakožto jedním z favoritů soutěže. Během hry však nebylo znát, že je Hlučín považován za lídra a na hřišti dominovaly barvy Třince. Po prvním poločase měl tým trenéra Petra Hrazdílka již dvoubrankový náskok, který ještě o jeden gól v druhé půli navýšil, což mělo za následek úplné ochromení Hlučína, který nedokázal brankově zareagovat. Třinečtí hráči na domácím poli soupeře ukořistili v prvním kole soutěže cenné tři body.
19.8.U16: Po poločasovém hvizdu přišel zlomPRO - TRI 3:1, 3.kolo | Jana ZipserováDvě neproměněné šance se negativně podepsali na výsledku třineckých hráčů. Další nepříznivou kapkou byl vyrovnávací gól ze strany domácího celku v poslední minutě poločasu. Slezané odolávali nátlaku soupeře, snažili se tvořit hru, avšak dvakrát stejně chybovali v obraně, čehož soupeř využil ve svůj prospěch a zápas otočil na konečný stav 3:1.
19.8.U12: Neproměněné šance rozhodlyTRI - VIT 5:13, 1.kolo | Jana ZipserováByl to zápas nahoru a dolů. Oba týmy ukázaly své kvality a v čem dominují. Domácí si vytvořili velké množství gólových příležitostí, síť však rozvlnila jen hrstka z nich. V tomto směru byl soupeř úspěšnější a právem si odvezl z Třince tři body.
19.8.Třinec zná dalšího soupeře MOL CupuVLM - TRI, 2.kolo | Igor MainkaGenerální sekretář Fotbalové asociace České republiky Jan Pauly dnes vylosoval 27 párů, které se spolu střetnou ve 2. kole MOL Cupu. Pásek s názvem našeho klubu vytáhl z osudí jako poslední.
18.8.B-tým v neděli na BorkuIgor MainkaTřinecký dospělý fotbal, to není jen o A-mužstvu. V neděli se před domácím publikem představí také záložní tým, který je na fotbalové scéně po devatenácti letech. Prvním domácím soupeřem třineckého béčka je Bohumín. Utkání začíná v 10:15 hod.
18.8.Béčko zvítězilo i domaTRB - BHA 2:0, 3.kolo | Igor MainkaTřinecká rezerva navázala na vítězství v Bruntálu a doma zdolala regionálního rivala z Bohumína 2:0. O úspěchu Třince rozhodla poslední pětiminutovka první půle, ve které se prosadili Nieslanik s Wojnarem.
17.8.Třinec vyválčil s Hradcem bodTRI - HKR 1:1, 5.kolo | KlubHradecká série bez prohry na třineckém stadionu byla prodloužena o další rok. Východočeši byli mírně lepším týmem, jenže hraje se na góly a ty padly po jednom na každé straně. Domácí mohli urvat vítězství na svou stranu, ale regulérní gól Kušníra nebyl uznán.
16.8.Proti Hradci Králové na atletickém stadionuTRI - HKR 1:1, 5.kolo | Igor MainkaMěstský stadion na Lesní bude znovu dějištěm druholigového zápasu. V sobotu dopoledne přicestuje do Třince klub z východní části Čech, třicetinásobný účastník nejvyšší soutěže FC Hradec Králové.
15.8.U19: Do nové sezóny s výhrouTRI - PRO 1:0, 1.kolo | Jana ZipserováNejstarší dorostenci zahájili soutěžní ročník úspěšně. Tým trenéra Radomíra Korytáře zdolal na Borku Prostějov. Jedinou branku zápasu vstřelil v nastaveném čase první půle Tomáš Laba.
15.8.U17: Napjaté utkání do samého konceTRI - PRO 2:3, 1.kolo | Jana ZipserováÚžasnou podívanou předvedl tým trenéra Karla Macečka. Bohužel tři body ukořistil soupeř, který zvlášť v závěru utkání byl pod tlakem domácího celku. Značně nervózní hru předváděl Prostějov v průběhu druhé půle, kterou si krátil střídáním, aby se vymanil z nekonečného nátlaku Třince.
14.8.Rozstříleli Dětmarovice a jdou dálDET - TRI 1:7, 1.kolo | Igor MainkaAž sedmkrát lovil míč ze své sítě brankář Kotrla. Třinečtí si v prvním kole MOL Cupu s chutí zastříleli a zvítězili nad divizním celkem 7:1. Hned tři střelci se zapsali do statistik dvakrát, mezi nimi premiérově Denis Nieslanik.
13.8.Přípravná utkání finišujíJana ZipserováVýhrou završily letní přípravu kategorie vedené trenéry Radomírem Korytářem a Karlem Macečkem. Ostatní čeká ještě poslední přípravné utkání, než také započnou novou sezónu. Celá příprava mládeže s velkým počtem odehraných přátelských utkání se nyní ocitá na samém konci. Před třineckou mládeží je nová sezóna, kterou zahájí dorostenci kategorie U19 a U17 proti Prostějovu na domácím poli již tuto středu 14.8.2019.
13.8.Startuje MOL Cup: Prvním soupeřem DětmaroviceCHR - TRI 1:0, 4.kolo | Igor MainkaPo čtyřech zápasech ve Fortuna:Národní lize musí fotbalisté přeřadit na pohárovou soutěž. Ve středu odpoledne je čeká duel prvního kola MOL Cupu na hřišti Dětmarovic.
13.8.SEAT Tarraco má sportovní design, který se líbí prostě každémuIgor MainkaDruhý vůz SEAT Tarraco předal Ondřej Michálek, vedoucí prodeje Autodružstva Frýdek-Místek. „Díky partnerství Ligové fotbalové asociace a společnosti SEAT, budeme moci využívat spolu s ostatními kluby soutěže FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, největší SUV této španělské značky,“ řekl Karel Kula.
12.8.Zápas v Chrudimi pohledem videokameryCHR - TRI 1:0, 4.kolo | Igor MainkaPodívejte se na sestřih z utkání v Chrudimi. Kromě zajímavých gólových šancí na jedné či druhé straně ve videu naleznete i komentáře z úst trenéra Svatopluka Habance a záložníka Jiřího Valenty.
11.8.Až první zápasy ukážou, jak na tom jsme, tuší hrající asistent béčka Petr JouklIgor MainkaV neděli odpoledne vstoupí do nového ročníku taky B-tým. V divizní soutěži čítající čtrnáct týmů narazí jako první na Bruntál. Jednou z hlavních postav týmu by měl být hrající asistent trenéra Jindřicha Dohnala a zkušený záložník Petr Joukl.
11.8.Béčko zvládlo úvodní duel na jedničkuBRU - TRB 1:4, 2.kolo | Igor MainkaTřinecká rezerva zvládla svůj divizní vstup velice dobře a v Bruntálu zvítězila jednoznačně 4:1. Základ vítězství položila už třemi góly v úvodním dějství a získala tak první tři body v soutěži.
10.8.Soupeř tvrdě potrestal nevyužité šanceCHR - TRI 1:0, 4.kolo | Igor MainkaUtkání, kde o výhře se rozhodlo až v závěru zápasu. Chrudimi pomohl k vítězství kus štěstí, neboť v 87. minutě si nepříjemný centr Janouška srazil do vlastní brány Bedecs.
9.8.Cienciala v základní sestavě vítězného zápasu proti GruziiIgor MainkaTřinecký záložník Lukáš Cienciala nastoupil i ve druhém přípravném utkání české devatenáctky proti Gruzii. Zápas hraný na stadionu ve Frýdku-Místku vyhrál český národní tým 3:1.
9.8.Třinec cestuje na východ ČechCHR - TRI 1:0, 4.kolo | Igor MainkaDruhá nejvyšší soutěž už je v rozjetých kolejích, čtvrté kolo nabídne osm zajímavých duelů, mezi nimiž je i souboj Třince v Chrudimi. Duel na východě Čech startuje v sobotu v 10:15 hodin.
8.8.Béčko v generálce rozstřílelo AlbrechticeALB - TRB 0:5, 0.kolo | Igor MainkaTřinecký B-tým ve středu absolvoval generálku před startem divizních soutěží. Tu rozehraje v neděli na hřišti Bruntálu. Třinecký tým zvítězil na trávníku v Albrechticích proti účastníkovi 1. A třídy jednoznačně 5:0. Dva góly vítězů vstřelil Martin Samiec.
6.8.Cienciala rozhodl zápas proti GruziiIgor MainkaPouze minuta pobytu na hřišti stačila Lukáši Ciencialovi ke vstřelení vítězného gólu v přípravném utkání reprezentační devatenáctky proti Gruzii. Česká reprezentace zvítězila 3:1.
5.8.Vytížený týden mládežeJana ZipserováTréninky jsou v plném proudu. Všechny dorostenecké i mládežnické kategorie pilně a intenzivně trénují a chystají se na novou sezónu, která je již téměř za dveřmi. Celá příprava je obohacena o četné přátelské zápasy. Během minulého týdne třinečtí fotbalisté odehráli několik těchto utkání.