Rozhovory

Přijede Žižkov. Nesmíme usnout na vavřínech, nabádá Matěj Hýbl

pondělí 26. dubna. 2021 | Redakce
O druhé jarní vítězství budou zítra usilovat fotbalisté Třince. V dohrávaném utkání jim bude soupeřem ambiciózní Žižkov. „Musíme šlapat dál a potvrdit tři body,“ říká levý obránce Třince Matěj Hýbl.

Vraťme se ještě k utkání s Vyšehradem. Po hodině hry jsi zvýšil na 2:0. Jak jsi celou akci viděl?

Oma (Omasta) mě perfektně našel, stačilo jen nastavit nohu. Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem dal soutěžní gól, a ještě k tomu pravou nohou. Možná se mi to povedlo a tréninku. Dělal jsem si legraci, že levou bych gól nedal. Největší radost mám samozřejmě ze tří bodů, protože potřebujeme bodovat v každém zápase.

Vyhráli jste zcela zaslouženě, tentokrát o třech bodech nebylo žádných pochyb.

Myslím, že to bylo zasloužené vítězství. O poločase jsme si říkali, že musíme být trpěliví. Vzpomněli jsme si na zápas s Duklou a řekli si, že nesmíme za žádnou cenu dostat gól. To se nám povedlo, a nakonec jsme přidali ještě jeden.

Zápas s Vyšehradem dopadl smolně pro Imricha Bedecse.

Samozřejmě vím, co se Bedymu před rokem proti Vyšehradu stalo. Teď hrál výborně, ale bohužel dostal červenou kartu. Ten Vyšehrad je pro něho asi zakletý.

Spadlo z vás napětí poté, co jste ukončili dlouhé čekání na vítězství?

Výhra nám psychicky pomůže, protože v hlavách jsme měli, že jsme už dlouho nevyhráli. O to je vítězství sladší, ale musíme šlapat dál a potvrdit tři body.

Zítra v dohrávce nastoupíte proti Viktorii Žižkov. Co čekáš od ambiciózního soupeře?

Žižkov je tradiční klub s prvoligovými ambicemi. Nečeká nás nic snadného, ale na podzim jsme tam dokázali vyhrát. Budeme chtít potvrdit tři body proti Vyšehradu. Naše situace není jednoduchá, nesmíme usnout na vavřínech. Každý bod pro nás má cenu zlata.


Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04