Rozhovory

Přijede Prostějov. Čeká nás výborný mančaft, upozorňuje Matěj Hýbl

čtvrtek 13. května. 2021 | Redakce
Pomyslnou stvrzenku pro účast v příštím ročníku Fortuna:Národní ligy mohou fotbalisté Třince získat v domácím utkání s Prostějovem. Bývalý hráč Hanáků Matěj Hýbl, upozorňuje, že do Třince dorazí velice kvalitní soupeř.

Vraťme se k minulým zápasům Proti Vyšehradu i v Chrudimi jsi zaznamenal dva góly. I přesto patříš spíše mezi sváteční střelce, souhlasíš?

Dva góly jsem dal naposledy ve Frýdku-Místku, ale už je to dva roky. Jsem rád, že teď ty dva góly vedly k velmi důležitým bodům. Jsem rád, že jsme už konečně naplno zabodovali i venku.

Spadlo z vás nepříjemné napětí?

Pro naši psychiku je to super. Teď ovšem musíme vítězství potvrdit na domácím hřišti. Ještě není konec sezony, nesmíme usnout na vavřínech.

Na hrotu v posledních utkáních se možná nečekaně pohybuje Martin Samiec. Jak se vám zamlouvají jeho výkony?

Sam je velice silný v osobních soubojích, uhrává spoustu míčů, což je pro náš styl hry velice důležité. Dokáže míče sklepnout, je na tom slušně technicky, takže je to takový komplexní hrotový hráč.

V sobotu vyzvete Prostějov. Hanáci jsou zajímaví tím, že zatímco doma jim to příliš nejde, venku jsou takřka suverénní. Těšíš se na souboj s bývalými spoluhráči?

Doufám, že tu jejich sérii přerušíme a potvrdíme tři body z venku. V Prostějově jsem hrával, navíc jsem z Olomouce, takže většinu kluků znám osobně. Mančaft je to výborný, jeho výsledky mluví za vše.

Na co si budete muset dát pozor?

Jsou techničtí a přímočaří. Také jsou fyzicky dobře vybavení, trenér Šustr je známý tím, že vyznává náročný styl hry. Nečeká nás nic jednoduchého, ale my se s tím musíme poprat, nesmíme slevit z naší hry. Budeme chtít hrát to svoje a doufáme, že to vyústí ve tři body.

Motivuje vás skutečnost, že v případě vítězství můžete slavit záchranu?

To je náš hlavní cíl. Chceme se zachránit co nejdříve, abychom už měli definitivní klid.

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04