Aktuální zprávy

Hráči dostávají zabrat, prozrazuje kouč Zbončák

úterý 21. června. 2022 | Redakce
Není to žádná procházka rajskou zahradou. Tréninky třineckých fotbalistů pod koučem Martinem Zbončákem v přípravném období jsou nesmírně náročné.

Hlavní trenér Třince i se zbytkem realizačního týmu své mužstvo rozhodně nešetří. Od začátku přípravy fotbalisté tvrdě makají. „Prví týden byl těžký. Kluci běhali kilometry, měli tam i dvě posilovny. Hráči byli unavení, o víkendu si odpočinuli. Pokud byl první týden přípravy spíše takový rozjezdový, druhý bude ještě náročnější. V pondělí byl jeden trénink, na úterý, středu a čtvrtek máme naplánované dva tréninky a v pátek před sobotním zápasem jeden,“ prozradil trenér Třince Martin Zbončák.

Jeho svěřenci už mají za sebou úvodí přípravný zápas. Na stadionu v Českém Těšíně prohráli s Dubnicí 1:2. „Hned jsem klukům v kabině řekl, že z toho mám smíšené pocity. Místo, aby to bylo 4:1 nebo 5:1 pro nás, tak nakonec prohrajeme 1:2. V prvním i ve druhém poločase jsme si vytvořili spoustu šancí a situací, kdy jsme se dostali do zakončení útoky po stranách. Řešili jsme je špatně. Na šance jsme zvítězili, ale na top se bohužel nehraje. Na koncovce musíme neustále pracovat, v sezoně by nám něco takového mohlo mrzet. První gól jsme dostali z krásné standardky, před druhým jsme mohli akci přerušit nebo dohrát zápas na soupeřově polovině. Propadli jsme a po jednoduchém nákopu a centru jsme dostali gól,“ konstatoval trenér Třince.

V sobotu od 11. hodin jeho mužstvo na stadionu v Českém Těšíně vyzve dalšího slovenského soupeře – tentokrát Bánskou Bystrici.

Aktuálně

Aktuality

PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

V sobotu 18.6. 2022 od 11 hodin odehraje náš A tým první přípravný zápas s MFK DUBNICA. POZOR! První dva zápasy hrajeme na stadioně v Českém Těšíně. Přehled přípravných zápasů zde:

9. 6. 2022, 15:47

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58