Články mládež

V našich řadách máme talenta města Třinec

úterý 28. června. 2022 | Jana Zipserová
Každoročně město Třinec vyhlašuje v různých odvětvích ty nejúspěšnější talenty. V letošním ročníku mezi oceněnými osobnostmi byl i jeden z třineckých hráčů.

Na svém kontě má nejeden úspěch a nyní si připsal další, jakožto Talent roku 2022. V mládežnických kategoriích vždy vynikal, prošel si různými výběry a to až do toho reprezentačního. O kom se mluví? Není to nikdo jiný, než nadaný a skromný Kryštof Horniak, který má velmi slibně rozjetou budoucnost. Zmíněné ocenění, které před pár dny obdržel z rukou primátorky města Třince RNDr. Věry Palkovské, je dalším důkazem jeho úsilí a píle.

Tímto také klub FK Třinec blahopřeje k tomuto velkému úspěchu a přeje Kryštofovi zářnou budoucnost.Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17