Třinec vyzve Vlašim. Tenhle zápas bude o nás, říká kouč Habanec

Třinec vyzve Vlašim. Tenhle zápas bude o nás, říká kouč Habanec

(22.09.2020) K odloženému domácímu zápasu s Vlašimí nastoupí třinečtí fotbalisté zítra od 16.30 hodin. Jejich úkol je jasný – urvat tři body.

Družina kouče Svatopluka Habance si v novém soutěžím ročníku na body prozatím nesáhla. V domácí premiéře nešťastně prohrála s brněnskou Líšní 2:3 a posléze nepochodila ani ve Varnsdorfu, odkud si přivezla těsnou porážku 1:0. S Vlašimí nehrála a následně se vrátila s nepořízenou z Prahy, favorizované Dukle podlehla 1:3. Zítra třinečtí fotbalisté chtějí tři body, nic jiného je nezajímá.

Středočeši v úvodu nového soutěžního ročníku neuspěli v Hradci Králové, který je zdolal 1:0 a následně v domácím prostředí přestříleli Ústí nad Labem 5:2. „Vlašim jsme viděli v obou zápasech a nemíníme ji podcenit. V Hradci Králové měla stejný počet vyložených šancí jako domácí, Ústí nad Labem přejela,“ poukázal již dříve trenér Třince Habanec a pokračoval: „Čeká nás brejkové mužstvo s velmi dobrým zakončením. Je potřeba si dát pozor především na kvalitního podhrota Diaze, který je silný na míči a nebezpečný v koncovce.“

Fotbalisté Vlašimi byli posledním protivníkem Třince v předešlé sezoně, domů se vrátili se třemi body. Otázkou zůstává, jak na tom budou po karanténě, během které nemohli odehrát zápasy s Třincem a Prostějovem. „Nedovedu říct, jak moc se může změnit sestava Vlašimi, to podstatné, že proti nám vyrukuje nebezpečné brejkové mužstvo ovšem platí,“řekl trenér Habanec.

Fotbalisté Třince před svým obecenstvem prohráli pět z posledních šesti utkání. Další export bodů už proto nechtějí připustit. „Musíme se zabývat soupeřem, to ano, ale tenhle zápas bude především o nás samotných, proto se musíme soustředit především sami na sebe. Potřebujeme si vytvořit tlak, vytvářet si standardní situace, vypracovat šance, vstřelit branky a už konečně vyhrát. Chceme získat tři body,“zdůraznil kouč Třince Habanec.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál