Dnes U19 proti Jihlavě

Dnes U19 proti Jihlavě

(01.06.2012) Už v pátek v první červnový den vypuknou další mládežnické boje. Jako první se představí devatenáctka s Jihlavou. Další zápasy se hrají v sobotu.

Pátek 1. června 2012

FK FOTBAL TŘINEC U19 – FC Vysočina Jihlava U18

Městský stadion na Lesní, Třinec; 17:00

Souboj sousedů v tabulce nabídne utkání 27. kola druhé dorostenecké ligy. Třinec je zatím s 31 body na devátém místě, Jihlava má o pět bodů více a okupuje osmou příčku. Podzimní vzájemný duel na Vysočině vyhrál Třinec 1:0.

Sobota 2. června 2012

FK FOTBAL TŘINEC U13 – TJ Valašské Meziříčí

Stadion Borek, Třinec; 10:00

V sobotu dopoledne se na Borku představí nejmladší žáci. Jako první nastoupí ve dvojutkání hráči do 13 let. Podzimní vzájemný duel dopadl lépe pro hosty, kteří zvítězili 4:3.

FK FOTBAL TŘINEC U12 – TJ Valašské Meziříčí

Stadion Borek, Třinec; 11:30

Druhé sobotní utkání na Borku bude patřit našim nejmladším. I ti budou chtít svému soupeři oplatit podzimní prohru 5:4. Povede se jim to? Přijďte je povzbudit.

RSM Hodonín – FK FOTBAL TŘINEC U17

Hodonín; 10:15

Kdo bude nejhorší? O tom se může rozhodnout v Hodoníně. Proti sobě nastoupí dva nejhorší celky soutěže. Devítibodový Třinec má na poslední Hodonín náskok jednoho bodu, ovšem horší vzájemné utkání. Na podzim vyhrál v Třinci Hodonín 1:0, oplatí jim naši porážku a vzdálí se od něj na rozdíl čtyř bodů?

RSM Hodonín – FK FOTBAL TŘINEC U16

Hodonín; 12:15

Narozdíl od sedmnáctky, tým trenéra Hrazdílka je na tom o trochu lépe. S 16 body je na 14. místě. Poslední Hodonín je na tom stejně jako jejich starší kolegové. S osmi body se krčí na posledním místě. Nic na tom nemůže změnit ani případná sobotní výhra na domácí půdě, ovšem budou to mít těžké. Třinečtí se i přes špatné výsledky v posledních zápasech herně zlepšili a svou dobrou formu by měli na jihu Moravy potvrdit.

TJ Valašské Meziříčí – FK FOTBAL TŘINEC U15

Umělá tráva, Valašské Meziříčí; 10:00

Souboj tabulkových sousedů se uskuteční mezi hráči Třince a Valašského Meziříčí do 15 let. Domácí mají na slezskou družinu náskok pěti bodů. Patnáctka má v této sezóně jeden obrovský problém - střelecká produktivita. V dosavadních osmadvaceti zápasech nasázeli svým soupeřům pouhých 18 branek a v této statistice jsou druhým nejhorším týmem. Z posledního vzájemného měření sil vyšli lépe Třinečtí, jenž si na domácím trávníku poradili s Valmezem 1:0.

TJ Valašské Meziříčí – FK FOTBAL TŘINEC U14

Umělá tráva, Valašské Meziříčí; 11:45

Jedenáctibodový náskok mají nad svým soupeřem svěřenci trenéra Petra Blažka. Ti jsou dva kola před koncem na pohledném šestém místě se čtyřbodovým náskokem na sedmý Šumperk, se kterým se loni rvali o čelo tabulky. Jak tento souboj na dálku dopadne?

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál