Mládežnické soutěže pokračují

Mládežnické soutěže pokračují

(13.05.2010) O víkendu pokračují soutěže mládeže. Až na žáky hrající Krajský přebor hrají všichni v sobotu. Dorosty ve Frýdku resp.Novém Jičíně, A žáci doma hostí Šumperk, ti mladší pak v neděli Kopřivnici.

Moravskoslezká dorostenecká liga

FK Fotbal Frýdek-Místek U19 - FK Fotbal Třinec U19 (sobota, Stovky, (10:15)

Po další porážce doma od Opavy hrají naši nejstarší dorostenci na hřišti zachraňujícího se Frýdku-Místku. Ten je na jaře v solidní formě, což naposledy poznal ostravský Baník který s ním doma prohrál 1:2. Určitě tak naše hráče na umělé trávě na Stovkách čeká velmi těžká práce.

FK Fotbal Frýdek-Místek U17 - FK Fotbal Třinec U17 (sobota, Stovky, 12:30)

Pod trenérem Sostřonkem odehráli naši mladší dorostenci dvě utkání a obě skončila remízou 0:0. Což poukazuje na solidní defenzivu ale také na mizernou koncovku. Na hřišti trápícího se Frýdku tak diváci mohou očekávat vyrovnanou partii s těžko předvidatelným výsledkem.

Krajský přebor dorostu

Nový Jičín - FK Fotbal Třinec U18 (sobota, UT, Nový Jičín 10:15)

Tým kterému se daří. I když ne vždy hraje pohledný fotbal na jaře tenhle tým dokáže dolovat body. V posledních dvou utkáních inkasoval tři branky a všechny z penalt. V obou utkáních prohrával a obě otočil. Solidní defenziva i branková potence může dát týmu naději i v tomto zápase. Nový Jičín je lídr tabulky, hraje však fotbal na brejky a uvidíme jak jim to vyjde tentokrát.

Nový Jičín - FK Fotbal Třinec U16 (sobota, UT, Nový Jičín 12:30)

Náš nejmladší dorost v posledních zápasech má nejlepší formu ze všech dorostů, už čtyři utkání nepoznal hořkost porážky. Ale může nejvíce odnést to že hrají jak A týmy tak B týmy v jeden den. Jeho hráči půjdou za U17 a asi i za U18, jakýkoliv bodový zisk by tak byl dobrý.

Moravskoslezská žákovská divize

FK Fotbal Třinec U15 - Šumperk (Sobota, Borek, 10:00)

Naši nejstarší žáci trpí na jaře tristní formou. Ze sedmi zápasu zvítězili pouze ve dvou, v pěti prohráli, v posledním kole prohráli na hřišti Vítkovic. Teď doma hostí celek Šumperku kde na podzim prohráli o dvě branky.

FK Fotbal Třinec U13 - Šumperk (Sobota, Borek, 12:00)

Pro naše mladší žáky dost těžký oříšek. Na podzim dostali od Šumperku pětku, na jaře formu zrovna taky nepobral už tři zápasy bez vítězství jsou přeci jen moc..

Krajský přebor žáků

FK Fotbal Třinec U14 - Kopřivnice (Neděle, Borek, 10:00)

Forma stejně jako u všech praktický nulová, body na jaře sbírané poskrovnu, jediná výhra, jediná remíza. Navíc podzim debakl 0:6 s hosty nic pozitivního a hodně těžký oříšek pro hráče.

FK Fotbal Třinec U12 - Kopřivnice (Neděle, Borek, 12:00)

Jsou nejmenší ale největší chlouba Třince, jediná porážka na jaře, skvělá forma, poslední vítězství v Ostravě, co jiného než tři body čekat? Ovšem pozor! na hřišti Kopřivnice se naši hráči trápili a vyhráli jen 1:0.

,
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Spadli jsme na dno, vyvodíme z toho důsledky, varoval kouč Třince Habanec

Pouze jeden vstřelený gól a devět obdržených. Poslední dva přípravné duely se fotbalistům Třince hrubě nevyvedly. „Vyvodíme z toho důsledky. Proti generálce s Petřkovicemi to musí vypadat úplně jinak,“ předeslal znepokojený trenér Svatopluk Habanec.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál