O Čtvrtníčka je zájem, zakotví v Třinci?

O Čtvrtníčka je zájem, zakotví v Třinci?

(01.02.2013) S novou posilou nastoupil tým trenéra Miroslava Kouřila do utkání s Baníkem Ostrava. Na hrotu se objevil vytáhlý útočník Josef Čtvrtvníček, který byl pro utkání s ostravským celkem uvolněn z prvoligového Slovácka.

„Myslím si, že jsme odehráli slušné utkání, na Baníku nebylo znát, že by byl viditelně lepší,“ říká hráč z Uherského Hradiště.

Na otázku „Co rozhodlo o výsledku?“ měl jednoznačnou odpověď: „Měli více štěstí.“ I když nevstřelil žádnou branku, byl pozitivním oživením přední formace. „Myslím si, že jsem mohl některé věci vyřešit lépe, ale byl to takový bojovný výkon proti bojovnému soupeři,“ popsal svůj výkon.

Střelec dvaceti gólů z loňského ročníku MSFL má na stole několik nabídek od druholigových klubů. Proč zrovna Třinec? „Velkou roli hraje to, že tým chce postoupit. Láká mě to. Na podzim jsem byl na hostování v Ústí nad Labem, šel jsem tam za trenéra Habance, ale pak se trenér změnil a přestal jsem hrávat. Teď se chci rozehrát a pomoct Třinci do vyšších pater,“ přiznává.

Na podzim se v Ústí nad Labem střelecky neprosadil a droga s pocitem radosti po vstřelené brance mu chybí. „Komu by góly nechyběly, útočník je od toho, aby ty góly dával,“ říká rázně.

Pro jeho angažmá se staví i trenér Kouřil. „Doufám, že se jeho angažmá podaří dotáhnout do zdárného konce a bude našim hráčem pro jarní část,“ věří.

Tomu se pomalu začínají vracet hráči z marodky. „Už zůstali mimo prakticky dva. Ze zápasu na Slovácku Dennis Christu, který se od čtvrtku zapojí do tréninkového procesu. Největším problémem je pomalé léčení Petra Cigánka,“ trápí trenéra.

Zda bude Josef Čtvrtníček připraven k sobotnímu duelu proti Liptovskému Mikuláši, na to se můžete podívat přímo na Lesní, kde utkání se slovenským druholigistou začíná od 13 hodin.

FOTO: Jiří Seidl - Josef Čtvrtníček v souboji s ostravským hráčem.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál