Mládež pokračuje zápasy ve středu

Mládež pokračuje zápasy ve středu

(08.05.2013) Ve středu 8. května hrají třinečtí muži, devatenáctka a kompletní žactvo. Devatenáctka přivítá na Lesní v 14:30 Hlučín. Starší žáky do 15 a 14 let čekají těžké zápasy na půdě olomoucké Sigmy a U13 s U12 budou hostit Sigmu Olomouc dopoledne na Borku.

Kategorie: Dorostenci

Zlepšující se devatenáctka dokázala v předchozích dvou zápasech bodovat, když doma porazila Znojmo 3:1 a ze hřiště Holic si přivezla bod za plichtu 0:0. Svěřenci trenéra Grussmanna se pomalu zvedají ze dna tabulky a zlepšenou výkonnost mohou potvrdit v utkání s jedenáctým Hlučínem. Zápas začne o půl třetí na Městském stadionu v Třinci.

Mladší dorosty do 17 a 16 let ve středu nehrají, mají volno.

Kategorie: Žáci

Nejstarší žáci do 15 let už šest zápasů v řadě nepoznali hořkost porážky, naposledy porazili Šumperk 3:1. Nyní je však čeká soupeř z kategorie nejtěžších. V tabulce šestý Třinec totiž poputuje do Olomouce, aby se tam střetl s druhou Sigmou, která na něj má náskok 18 bodů. Obtížné utkání začne v Olomouci ve 14:00.

Čtrnáctka už také šest utkání v řadě neprohrála a v tabulce je na tom dokonce ještě lépe než U15. Ve středu se třinecká U14 vydá do Olomouce, kde se střetne se Sigmou. Půjde o souboj třetích Slezanů s vedoucími Hanáky. Zajímavé utkání odstartuje v 15:45.

Mladší žáci do 13 let zvládli o víkendu divokou přestřelku ve Vítkovicích a zvítězili 6:4. V tabulce se drží na klidné šesté pozici. Ve středu však budou muset čelit suverénnímu lídrovi z Olomouce. Hráči Sigma vyhráli ve všech 21 zápasech a neztratili ještě ani bod. Týmy se představí na Borku v 10:00, tedy během utkání áčka.

Nejmladší U12 prohrála v posledním kole na hřišti silných Vítkovic 6:7. 8. května se na Borku střetne s ještě o mnoho silnějším sokem. Olomoucká Sigma vévodí i lize dvanáctek a doposud pouze vyhrává. Favoritem bude i ve středu na Borku, ale stát se může všechno. Velmi těžká prověrka začne pro třineckou dvanáctku v 11:30.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov