Na Lesní derby s Karvinou

Na Lesní derby s Karvinou

(13.05.2013) V úterý se na Lesní představí dva třinecké mládežnické týmy. Své zápasy proti Karviné zde odehrají mladší dorostenci, tedy hráči do 16 a 17 let. Ostatní mládežnická mužstva hrají další zápasy až o víkendu.

Kategorie U17

Sedmnáctka začala jarní část dobře a postupně se vyšplhala ode dna tabulky na patnácté místo, kde setrvává dodnes. V sobotu bohužel neuspěla v Kroměříži a tamní Hanácké Slavii podlehla 1:2. V dalším kole narazí na mnohem těžšího soupeře, do Třince totiž přijede sedmá Karviná. Karviná má na Třinec náskok šestadvaceti bodů a v utkání bude favoritem. Třinecká sedmnáctka však několikrát ukázala, že i s podobnými týmy se dá hrát o body. Doufejme, že vyrovnané střetnutí shlédneme i v úterý.

FK FOTBAL TŘINEC - MFK OKD Karviná

Úterý 14.5., 14:30; Městský (atletický) stadion na Lesní, Třinec

Kategorie U16

Hráči do šestnácti let jsou v tabulce na klidném jedenáctém místě a spolu s Hodonínem válčí o pozici desátou. Tři body si připsali i po sobotním výjezdu do Kroměříže, tam zvítězili jasně 5:0 a příjemně si tím pozvedli sebevědomí. V úterý se ale utkají se silnějším soupeřem z Karviné. Karvinští jsou v pořadí na osmé příčce, Třinec za nimi zaostává o šest bodů. Nyní má možnost stlačit rozdíl na pouhé tři body. Podaří se mu to? Na podzim v Karviné se šestnáctce zadařilo a v divokém utkání zvítězila 5:3.

FK FOTBAL TŘINEC - MFK OKD Karviná

Úterý 14.5., 16:30; Městský stadion na Lesní, Třinec

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov