Třinecká mládež v akci aneb od dorostu k přípravkám

Třinecká mládež v akci aneb od dorostu k přípravkám

(16.05.2013) Třinečtí dorostenci nedokázali urvat body v domácím prostředí s Karvinou. Kromě dorostenců vám přinášíme fotky z premiérového utkání přípravek.

Kategorie U17

FK FOTBAL TŘINEC – MFK OKD Karviná 1:2 (0:0)

Branka Třince: Latocha.

Třinecká sedmnáctka odehrála dobré utkání, bohužel nevyšel jí vstup do druhého dějství. Hosté se během osmi minut dostali do dvoubrankového vedení, které se podařilo pouze v závěru snížit gólem Latochy na konečných 2:1.

Třinec: Kostka – Tomeček (65. Rojček), Bulawa, M. Pecko, Pilch – Vršanský, Pustka, Žingor, Králíček – Chnúrik, Reis (60. Latocha).

Kategorie U16

FK FOTBAL TŘINEC – MFK OKD Karviná 0:1 (0:0)

Družstvo trenéra Sostřonka odehrálo povedené utkání se špatným koncem. Třinečtí byli v celém utkání lepším mužstvem, bohužel doplatili na neproměnění čtyř až pěti stoprocentních šancí. „I přes prohru si hráči zaslouží pochvalu. Měli jsme několik šancí, nastřelili jsme tyč. Bohužel soupeř si vypracoval jen jednu a ke gólu mu dopomohl nepřesný pomezní rozhodčí. Na začátku druhého poločasu neodmával dvoumetrový offside hráče, který svého postavení využil ke skórování. Po skončení utkání i hostující trenér sportovně přiznal, že si nezasloužili vyhrát a lepší mužstvo prohrálo,“ zhodnotil utkání trenér šestnáctky Petr Sostřonek.

Třinec: Orawski – Malyjurek (71. Zoubek), Göllner, Alexa, Pieter – Bujok (61. Labaj), Žyla, Pěla, Puczok (65. Wilk) – Zimka, Urbiš.

Kategorie U11

Karty Cup: FC Baník Ostrava – FK FOTBAL TŘINEC 16:8

Branky Třince: Dadak 4, Lasota 2, Švančara, Turoň.

Roman Olszowy (trenér Třince): „V utkání bohatém na góly se více prosazovali hráči ostravského Baníku, přesto se nám podařilo vstřelit osm branek, což hodnotím jako úspěch. V obranné fázi jsme však propadli a nebyli jsme dostatečně důslední a důrazní, nedokázali jsme se soupeři vyrovnat v rychlosti a obratnosti. Čtyřmi brankami se blýskl Lukáš Dadák, výborný výkon podal také brankář Patrik Strokosz.“

Třinec: Strokosz (Kreželok) – Lasota, Rudzki, Rusz, Ryszawy, Dadak – Szuscik, M. Burgo, Hamrozi, Roman, Turoň, Houška, Švančara.

Kategorie U8 a U7

Nejmladší přípravky se o víkendu utkaly v přátelském utkání proti sobě. Pro některé to byl premiérový zápas v třineckém dresu. V takovém věku na výsledku nezáleží, důležité je, že to malé hráče bavilo.

Další fotky z tohoto utkání naleznete v naší fotogalerii.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál