Dorostenci na Lesní, mladší žáci na Borku

Dorostenci na Lesní, mladší žáci na Borku

(16.05.2013) O víkendu se představí všechny třinecké mládežnické týmy. Devatenáctka se v sobotu střetne se sousední Třebíčí, mladší dorosty se utkají v neděli se silným Zlínem. Starší žactvo čeká v sobotu cesta do Holic a třináctka s dvanáctkou vyzvou v sobotu na Borku Hranice.

Kategorie: Dorostenci

Devatenáctka se v posledních týdnech prezentuje stabilními výkony. Po jediném jarním vítězství si připsala tři remízy v řadě a v tabulce se drží čtrnácté pozici. V sobotu přivítá na Městském stadionu v Třinci Horáckou Slavii z Třebíče. Třebíčští jsou v pořadí na třináctém místě, o dva body před Třincem. Od 14:30 sledujte na Lesní důležitý souboj dvou týmů ze spodku tabulky.

U17 třikrát v řadě prohrála, ale ve dvou posledních utkáních sahala po bodu, který by byl v obou případech spravedlivým vyústěním zápasu. Po těsné porážce s Karvinou se hráči do sedmnácti let představí v neděli na Městském stadionu v Třinci. Hostit bude od 10:15 šestý Fastav Zlín.

Šestnáctka si v posledním utkání s Karvinou potvrdila, že fotbal vždy nebývá spravedlivý a po dobrém výkonu prohrála 0:1 po sporném gólu. Nyní ji čeká mužstvo Zlína, které je v tabulce na sedmé příčce. Jedenáctý Třinec se ševcům postaví v neděli, od 12:15 na Městském stadionu v Třinci.

Kategorie: Žáci

Nejstarší žáci do 15 let měli minulý víkend volno a měli tak spoustu času připravit se na těžký zápas v Holicích. Olomoucké HFK je v tabulce totiž na osmém místě, zatímco Třinečtí zastávají sedmou pozici. Utkání soupeřů ze středu tabulky se odehraje v sobotu, v 10:00 na hřišti HFK Olomouc.

U14 čeká po týdnu volna výjezd na půdu posledního týmu HFK Olomouc. Holice mají na svém kontě pouze osm bodů, to Třinec jich má na čtvrtém místě osmačtyřicet. Na podzim Třinečtí na Borku souboj s Holicemi zvládli a zvítězili jasně 7:0. Favority budou i v sobotu, od 11:45 v Olomouci.

Třináctka zvítězila minulý víkend na hřišti HFK Olomouc 10:4 a v tabulce se drží na klidném šestém místě. V rámci šestadvacátého kola se v sobotu utká s jedenáctými Hranicemi. Třinec by měl uspět a udržet si pozici v první šestce ligy. Souboj s hranickým SK začne v 10:00 na Borku.

Dvanáctku čeká také utkání se středomoravskými Hranicemi. V tabulce se nachází na jedenácté příčce a má to daleko jak nahoru, tak i dolů. Hraničtí jsou jedenáctí, šest bodů za Třincem. Tabulkoví sousedi se střetnou v sobotu, v 11:30 na Borku. Takže pokud se nevydáte podpořit třinecké muže, určitě zavítejte na Borek, kde budou hrát U13 a U12.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál