Před Bednarkem se poprvé červenalo

Před Bednarkem se poprvé červenalo

(27.05.2010) První vyloučení v kariéře zažil v utkání se Zlínem polský obránce Marcin Bednarek. Třicetiletý obránce ve 25. minutě sundal jako poslední hráč v šestnáctce Žůrka a viděl z rukou rozhodčího Příhody červenou kartu. Po utkání uviděl i náš mikrofon.

Pětadvacátá minuta, penalta, červená karta. To bylo celkem rychle zakončení zápasu.
"To bylo hodně rychle. Zaskočilo mě to, ještě nikdy jsem nedostal červenou kartu. Škoda, že se to tak skončilo. Kdybych neudělal tu penaltu, dalo by se v zápase ještě něco udělat."

Kdyby jste Žůrka nesundal, asi by to byl gól souhlasíte?
"Asi ano, ale předtím tam spoluhráči něco říkali o tom, že to byl offside, ale já ho neviděl. Když jsem ho fauloval, tak ještě míč nebyl v bráně, možná by ho Venca vychytal."

Co jste si říkal, když jste odcházel ze hřiště?
"Že jsem to zavalil. Škoda, že to tak dopadlo, protože jsme si ze Zlína mohli odvézt nějaký dobrý výsledek, ale přišla další individuální chyba a jsme bez bodu."

Po vyloučení jste zůstal v šatně, nebo jste sledoval utkání?
"Ne, do konce prvního poločasu jsem seděl v šatně a viděl jsem až druhou polovinu zápasu."

Přes to, že jste bez bodu, by se dal označit zápas jako podařený.
"Bojovali jsme, měli jsme několik slibných situací, za stavu 2:1 mohl Szmek vyrovnat, bohužel nepovedlo se. Hráli jsme v deseti a spoluhráči válčili až do konce. Nechybělo moc a mohli jsme si odvézt bod."

Červená karta pro Vás znamená stop na utkání s Karvinou. To Vás asi musíhodně mrzet, neboť v Karviné chytá Jakub Kafka, se kterým jste hrál v Jastrzebii.
"Mrzí mě to. Škoda. Chtěl jsem oplatit Kubovi porážku z Karviné, ale bohužel nevyjde mi to. Nevím, či Jakub bude hrát, ale já hrát nemůžu."

Děkuji za rozhovor.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov