Dětský týden! V akci Prázdniny v 3nci i fotbalový kemp

Dětský týden! V akci Prázdniny v 3nci i fotbalový kemp

(14.07.2013) Třinecký fotbalový klub myslí i na nejmenší děti a proto pro ně připravil opět zajímavou akci s názvem „Fotbal to je hra“. Akce je součástí každoročního programu Prázdnin v 3nci a uskuteční se v úterý 16. července na stadionu Rudolfa Labaje, v případě špatného počasí v hale STaRS od 9.00 do 12.00 hodin.

Akce je pro děti od 5 do 15 let. Příchozí zájemci se mohou těšit na sportovní hry, ukázku tréninku, fotbálek a dovednostní soutěže s hráči či členy realizačního týmu druholigového A-mužstva. „Fotbalového dne se může zúčastnit úplně každý, kdo má chuť ukázat své dovednosti a strávit parádní dopoledne. Ti nejmenší si budou hlavně hrát a ti větší budou trénovat fotbal a rozvíjet pohybové schopnosti, které jsou určené pro ten daný věk. S sebou stačí mít sportovní obuv a oblečení. Samozřejmě počítáme, že některým dětem dáme nabídku do některého z mládežnických výběrů,“ říká generální a sportovní manažer FK Fotbal Třinec Karel Kula s tím, že akce je určena i handicapovaným dětem.

Tento rok je tato akce také součástí dětského fotbalového kempu, který od 15. do 20. července pořádá FK Fotbal Třinec. Třinecký fotbalový kemp se stal už tradiční součástí fotbalového roku, kdy se zhruba padesátka dětí odprostí od běžných dětských starostí a ponoří se do fotbalového života. Pod vedením profesionálních trenérů zažijí mnoho zábavných tréninků a mnoho se naučí. Chybět nebude ani návštěva koupaliště, či Relax centra. Bonbónkem pro mladé kluky bude utkání s hráči A-mužstva.

„Chceme do budoucna hrát dobrý a kvalitní fotbal a nejlépe s vlastními hráči, a to se neobejde bez široké základny mládežnických družstev. Proto pořádáme tyto akce, díky kterým chceme přilákat nové fotbalové naděje,“ dodává Karel Kula.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál