Juniorka v generálce porazila Těšín

(24.07.2013) Třinecká juniorka odehrála v úterý odpoledne poslední zápas před startem juniorské ligy. Na stadionu Rudolfa Labaje se Třineckým mladíkům pokoušeli vzdorovat hráči Českého Těšína.

FK FOTBAL TŘINEC (junioři) - FC IRP Český Těšín 4:0 (2:0)

Branky: (vlastní, 1:0), Tomáš Dostál (2:0), Marek Švábik (3:0), Marek Machala (4:0).

Třinec - I. poločas: Brych - Sporysz, Dvořák, Samek, Palko - Voves, Hála - Buryan, Kyselý, Dostál - Vlachovič. II. poločas: Buba - M. Cienciala, Samek, Byrtus, Palko - Voves, Buryan - Dawid, Švábik, J. Cienciala - Vlachovič (55. Machala). Trenér: Kamil Papuga.

Třinečtí junioři v tomto utkání nepodali optimální výkon, ale na regionálního rivala to stačili. Domácí si vytvořili velké množství šancí, ale skóre otevřela až vlastní branka soupeře. Ještě do poločasu dokázal střelecký účet navýšit Tomáš Dostál.

Po změně stran trenéři Papuga s Vaškem prostřídali sestavu, ale na vývoj zápasu to vliv nemělo. Domácí dominovali, Těšín se jen bránil. Po brankách Švábika a Machaly nakonec odjel tým trenéra Smatany z Třince s porážkou 4:0.