Mezinárodní turnaj ovládli mladíci z Olomouce a Ostravy

Mezinárodní turnaj ovládli mladíci z Olomouce a Ostravy

(30.07.2013) V krásném slunečném počasí se v sobotu 27. července v areálu fotbalového klubu na Lesní uskutečnil kvalitně obsazený mládežnický turnaj starších žáků "Memoriál Milana Dvořáčka" - bývalého úspěšného mládežnického trenéra Třince. Během sobotního dne se utkávalo pět mužstev ve dvou kategoriích U14 a U15. Kromě domácího týmu FK Fotbal Třinec se v turnaji představila také mužstva Sigma Olomouc, Baník Ostrava, Spartak Trnava a MFK Karviná.

V kategorii hráčů do 14 let, se z vítězství radovali hráči Sigmy Olomouc před Spartakem Trnava a Karvinou. Čtvrtý skončil Baník Ostrava a pátý Třinec.

V kategorii hráčů do 14 let, se z celkového úspěchu radovali hráči Baníku Ostrava, druzí byli fotbalisté olomoucké Sigmy a na bronzový stupínek vystoupali hosté ze Slovenska z Trnavy. Čtvrtá skončila Karviná a pátý Třinec.

„Hráči našeho klubu skončili sice v obou kategoriích na pátém místě, ale v konfrontaci se špičkovými kluby na Moravě či ze Slovenska svými výkony rozhodně neudělali a byla to pro ně obrovská fotbalová škola,“ říká šéftrenér třinecké mládeže Petr Hrazdílek.

Nejlepší hráči turnaje:

Kategorie U14

Nejlepší brankář

Tomáš STRUMENSKÝ
FC Spartak Trnava)

Nejlepší hráč

Tomáš ZLATOHLÁVEK
Sigma Olomouc)

Nejlepší střelec

Adrian SZOTKOWSKI
MFK Karviná

Kategorie U15

Nejlepší brankář

Denis GROGER
SK Sigma Olomouc

Nejlepší hráč

Daniel VALACH
FC Spartak Trnava

Nejlepší střelec

Miroslav PAK
FC Baník Ostrava

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov