Třinec míří na sever

Třinec míří na sever

(09.08.2013) Třinecké družstvo míří na první dalekou cestu. V sobotu dopoledne je přivítá tradiční účastník druhé nejvyšší soutěže – FK Ústí nad Labem. Zápas začíná v 10:15 a vy můžete jet společně s fanklubem.

Svěřenci trenéra Pavla Hajného mají po sobotní domácí prohře se Sokolovem co napravovat. Domácí bitva proti desíti mužům ze západu Čech skončila exportem všech bodů k německým hranicím.

Třinečtí prohrou se Sokolovem nepotvrdili získané body na Žižkově. Opět do plusových čísel je může dostat bodový export ze severu Čech. Bohužel na Ústí nad Labem nemá Třinec nejlepší vzpomínky. Od postupu do 2. ligy jsme na rekonstruujícím se stadionu nezískali ani bod. Kromě sezóny 2008/2009 jsme vždy prohráli o jednu branku. Ve zmiňované sezóně to skončilo 2:0.

Je na čase historickou bilanci změnit. Ale nebude to vůbec snadné. Ústečtí získali v prvních dvou kolech 4 body za domácí vítězství nad nováčkem z Vltavína a za remízu 0:0 na půdě Zlína.

FC Fastav Zlín – FK Ústí nad Labem 0:0

Rozhodčí: Orel – Pilný, Gallo. Žluté karty: Hruška – Moulis, Peterka, Jursa, Švec. Návštěva: 1357 diváků.

Ústí nad Labem: Novák – Zeman, Valenta, Švec, Dvořák (72. Šalda) – Peterka, Jursa, Martykán – Moulis (90. Mujagič), Smola, Leibl (68. Benčík). Trenér: Lukáš Přerost.

Na post hlavního rozhodčího byl na toto utkání delegován Jan Kalenda, který ještě utkání Třince nikdy neřídil. Na pomezí bude dvojice Libor Zeman – Lucie Ratajová, jedna ze dvou zástupkyň něžného pohlaví na listině rozhodčích pro první a druhou ligu.

Jízda s fanklubem

Chcete být u klíčového utkání? Využijte zájezd fanklubu. Sraz na vlakovém nádraží v Třinci je naplánován na sobotu 10. srpna ve 2:00 ráno. Odjezd pak o půl hodiny později. Cena výjezdu činí přibližně 350 Kč. Neváhejte a využijte jedinečné možnosti vidět Třinec v akci na soupeřově hřišti.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

V Třinci jsem byl rád. Klukům budu držet palce, řekl Filip Kubala

Fotbalový Třinec přišel v zimní pauze o svého nejlepšího střelce. Jeho odchovanec Filip Kubala, autor sedmi podzimních branek, přijal nabídku Karviné, které chce pomoct k záchraně nejvyšší soutěže.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál