Víkendový pohled do mládeže

Víkendový pohled do mládeže

(13.11.2013) Třinečtí mládežníci mají za sebou poslední mistrovská utkání, ve kterých se převážně mohli radovat z vítězství. To se povedlo vybojovat mladším dorostencům, starším žákům i hráčům do 13 let. Neuspěli nejstarší dorostenci a nejmladší žáci.

Kategorie: U19

MSK Břeclav – FK FOTBAL TŘINEC 1:0

Kategorie: U17

FK FOTBAL TŘINEC – MSK Břeclav 2:1 (0:0)

Branky Třince: Urbiš, Zimka.

Třinečtí ovládli poslední utkání roku a na hřišti jednoznačně přehráli Břeclav. Rozdíl byl pouze v koncovce. Domácí mohli vstřelit dalších šest gólů, ale proměňování šancí bylo jejich největší bolestí.

Kategorie: U16

FK FOTBAL TŘINEC – MSK Břeclav 5:0 (3:0)

Branky Třince: Líška 2, Sliwka, Kantor, Houdek.

Svěřenci trenéra Hrazdílka si v posledním duelu s přehledem poradili s Břeclaví. Už v prvním poločase nasázeli Jihomoravanům tři branky, po změně stran přidali další dvě a zvítězili 5:0.

Kategorie: U15

FK FOTBAL TŘINEC – SK Uničov 4:1 (3:0)

Branky Třince: Konečný (1:0), Nieslanik (2:0), M. Petružálek (3:0), Byrtus (4:1).

Zdeněk Cieslar (trenér Třince): „Úvodních dvacet minut bylo z naší strany velmi dobrých, soupeře jsme přehrávali ve všech činnostech a vstřelili dvě hezké branky. Hned v druhé minutě prostrčil Jiří Cieslar kolmici na Šimona Petružálka a ten na zadní tyči našel volného Konečného, jenž s přehledem vsítil první branku. Na 2:0 zvyšoval po rychle rozehraném autu Nieslanik, který chladnokrevně zakončil svůj únik. Třetí branku vstřelil Matouš Petružálek po krásné akci Kiszi a Ryby. Ve druhém poločase hosté z jediné střely skórovali, ale závěrečné slovo měl Byrtus, který si počkal na zadní tyči a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Klukům chci poděkovat za výborný první poločas, kde hráli s chutí a jen mě mrzí, že jsme během zápasu nevyužili i další šance, které jsme si vypracovali.“

Třinec. Kubik – Krenželok (20. Kolesnáč), Potůček (66. Lisztwan), M. Petružálek (45. Byrtus), Ryba – V. Cieslar, J. Cieslar, Š. Petružálek, Konečný – Nieslanik, Kisza (45. Paholík, 66. Sikora).

Kategorie: U14

FK FOTBAL TŘINEC – SK UNIČOV 5:1 (1:1)

Branky Třince: Latocha 2, Szotkowski, Novotný, Niemczyk.

Jaroslav Andrejko (trenér Třince): „První poločas skončil 1:1, kdy hosté z minima vytěžili maximum a my jsme se opětovně trápili v koncovce. Ve druhé půli oživila naší hru střídání a soupeři začaly docházet síly. Zejména Szotkowski se na levé straně výrazně prosazoval a svůj velmi dobrý výkon korunoval pěknou brankou.“

Třinec: Misiorz (50. O. Chlebek) – Jež, Wilk (45. Wantula), J. Chlebek, Lukosz – Špánik (50. Válek), Niemczyk, Míra, Safak (45. Szotkowski) – Novotný – Latocha (60. Pszczolka).

Kategorie: U13

FC Hlučín – FK FOTBAL TŘINEC 4:6 (1:2)

Branky Třince: Szotkowski 3, Pilch 2, Wojkowski.

Ivan Martinčík (trenér Třince): „O vítězi utkání rozhodla vůle po vítězství. Utkání, hrané na umělé trávě, bylo zcela vyrovnané a jen se čekalo, který z týmů vstřelí branku a dostane se do vedení. Byli to nakonec naši hráči, kteří šli do vedení a s trochou štěstí vítězství udrželi. Jsem jen rád, že kluci toto utkání zvládli a teď je čeká zasloužený odpočinek.“

Třinec (A): Kubala – Horňák, Bujok, Laba – Pilch, Chmiel, Cienciala – Szotkowski. Střídající: Wojkowski, Zowada, Nieslanik. Třinec (B): Gleta – Burgo, Walaski, Puczok – Walek, Hamrozi, Michalek – Lukosz. Střídající: Hadravová, Jalovičor.

Kategorie: U12

FC Hlučín – FK FOTBAL TŘINEC 7:2 (3:1)

Branky Třince: Bora, Burgo.

Kategorie: U10

Halový turnaj v Bílovci

Třinec – Hlučín 4:3

Branky Třince: Buryan, O. Kajfosz, Delinčák, Nguyen.

„Z naší strany dobrý začátek, zbytečně jsme si nechali dát dva laciné góly v závěru.“

Třinec – Šumperk „B“ 3:1

Branky Třince: Buryan 3.

„Zápas byl z taktické stránky nic moc. Dobrý výkon podal brankář Benedik.“

Kopřivnice – Třinec 3:0

„Pozdější finalista skupinu vyhrál s plným počtem bodů. Jediný Benedik v bráně se svým výkonem vyrovnal soupeři.“

Polanka – Třinec 0:7

Branky Třince: O. Kajfosz 3, Buryan, Delinčák, Nguyen.

„Polanka byla outsider skupiny. Kluci si s klidem zahráli. V základní skupině jsme skončili na druhém místě a proto jsme hráli s vítězem protější skupiny. Tím byla Slavie Opava.“

Semifinále: Slavia Opava – Třinec 3:0

„Kluci si neuvědomili, že tento zápas je hranicí mezi úspěchem a neúspěchem na turnaji. Jen brankář Benedik dělal, co šlo, ale bylo to málo. Soupeř později vyhrál celý turnaj.“

O 3. místo: Třinec – Šumperk „A“ 2:2, na penalty 2:3

Branky Třince: O. Kajfosz, Klimek.

„Vedli jsme 1:0, pak i 2:1, ale nedotáhli jsme to do vítězného konce. Kluci nehráli špatně, možná jim chybělo trochu štěstíčka. Nakonec došlo na penalty, které jsme prohráli.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jakub Benedik.

Třinec: Benedik, Jopek, Labaj, Krupa, Klimek, Mieszek, Holub, O. Kajfosz, Delinčák, Buryan, Voznica, Kovář, Nguyen. Trenéři: Bažanowski, Polok.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15, U14: Utkali se s Karvinou

Přátelské utkání odehrály kategorie starších žáků proti kvalitnímu soupeři MFK Karviná. O něco lépe se dařilo žákům pod vedením trenéra Petra Hrazdílka. Družině trenéra Ivana Martinčíka odhalilo utkání slabiny v týmu, na které se v rámci přípravy budou soustředit.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál