Za Třincem na západ

Za Třincem na západ

(14.11.2013) Poslední možnost vidět třinecký tým v akci při mistrovském utkání v roce 2013 budou mít diváci v sobotu 16. listopadu na stadionu v Sokolově. Nejen na toto utkání pořádá fotbalový fanklub zájezd.

Cesta na západ Čech začíná po skončení pátečního hokejového utkání Třinec – Litvínov. Odjezd vlaku z třineckého nádraží je naplánován na 22:30.

Třinečtí fanoušci nabízejí dvě varianty

1) Pouze fotbal

První varianta nabízí účast pouze na fotbalovém utkání FK Baník Sokolov - FK FOTBAL TŘINEC a po zápase návrat zpět do Třince. Předpokládaný návrat by byl něco málo po 22:30. Cena výjezdu je přibližně 400 - 500 Kč (podle počtu účastníků).

2) Po fotbale v neděli na hokej

Ve druhé variantě je zahrnuta i účast na hokejovém utkání HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec, které se hraje v neděli 17. listopadu od 15:30. Cesta zpět je naplánována na 19. hodinu, návrat do Třince je očekáván přibližně v 5:30. Přibližná cena dvoudenního výletu činí 1500 Kč (včetně ubytování).

Ať už využijete jednu, či druhou variantu, budeme se na vás těšit. Věříme, že třineckým sportovcům pomůžete mohutným povzbuzováním k vítězství.

Více informací naleznete na facebookové stránce.
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15, U14: Utkali se s Karvinou

Přátelské utkání odehrály kategorie starších žáků proti kvalitnímu soupeři MFK Karviná. O něco lépe se dařilo žákům pod vedením trenéra Petra Hrazdílka. Družině trenéra Ivana Martinčíka odhalilo utkání slabiny v týmu, na které se v rámci přípravy budou soustředit.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál