Povánoční exhibice ve Smilovicích

Povánoční exhibice ve Smilovicích

(24.12.2013) Přesně po roce se opět sejdou třinečtí fotbalisté a futsalisté. Druhé exhibiční utkání bude v pátek 27. prosince hostit Sportovní hala ve Smilovicích.

Celý program zahájí už v 18:30 zápasem mezi trenéry a fanoušky fotbalového klubu. Zkušení trenéři budou obhajovat vítězství 6:2, které vybojovali v třinecké hale STaRS. V sestavě trenérů nebude chybět generální manažer a trenér A-mužstva Karel Kula, ani vedoucí druholigového mužstva a trenér gólmanů Jakub Kafka.

O hodinu později se střetnou fotbalisté a futsalisté. Loňskou exhibici vyhráli hráči Likopu jen těsně 3:2. O góly fotbalového týmu se postarali Klimas s Koperem, ti však na podzimní soupisce chybí. Ve fotbalovém výběru se i letos představí hráči bydlící především v Třinci a okolí. Chybět nebude Martin Sporysz, který v minulosti poznal kvalitu druholigového futsalu.

Futsalisté vedení trenérem Josefem Cieslarem by měli nastoupit v nejsilnějším složení, včetně bývalých zástupců třinecké juniorky Filipa Buryana a brankáře Martina Sikory.

Neváhejte a přijďte si užít povánoční exhibici ve smilovické hale a podívejte se na to, zda se fotbalisté úspěšně popasují s futsalisty, nebo zda fanoušci překvapí svým výkonem trenéry a někdo z nich si řekne o místo v sestavě.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál