Tomáš Gavlák má po synovi i dceru

Tomáš Gavlák má po synovi i dceru

(31.01.2014) Ve středu odpoledne ještě běhal po hřišti v dresu Třince proti Slovácku třinecký útočník Tomáš Gavlák. Večer spěchal do porodnice za manželkou, která mu na svět přivedla druhé dítě. Její jméno je Sára, měří 50 cm a váží 3,2 kg.

„Pro mě to sice nebylo poprvé, ale pocity jsou to pořád krásné. Kdo to nezažil, tak mu přeji, ať to zažije,“ popsal čerstvé pocity dvojnásobný otec.

Ten to měl podobné jako Martin Motyčka, jemuž se potomek narodil po zápase s béčkem Zlína. „Bylo to nečekané, narodilo se to rychleji než mělo, je to krásné. Je třeba si to užívat,“ řekl nesmírně šťastný Gavlák.

Ten si může vzít příklad z Martina Motyčky. Od narození malého Matyáše vstřelil v sedmi zápasech čtyři góly. Podobné střelecké probuzení by chtěl zažít i slovenský forvard. „Uvidíme, bude to zajímavé, snad se mi bude dařit stejně,“ odpověděl na otázku, zda napodobí svého spoluhráče.

Dvouletý Tomášek má nyní sestřičku. Budou mít své bratříčky i góly Tomáše Gavláka staršího? Možná už v sobotu proti Orlové. „Uvidíme, co bude v sobotu, ale každý gól potěší, ať už to je v přípravě nebo v sezóně. Hráči to pak zvedne sebevědomí,“ říká nejlepší střelec loňského ročníku MSFL.

Letos se v přípravných zápasech prosadil střelecky jen jednou, pomůže mu k tomu jeho dcera? Přijďte se podívat v sobotu dopoledne na Lesní, kde Třinečtí sehrají zápas s Orlovou.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 10:15
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov