Další prověrkou bude Opava

Další prověrkou bude Opava

(21.02.2014) Do předposledního přípravného utkání nastoupí tým trenéra Karla Kuly v sobotu odpoledne na umělé trávě v Opavě. Soupeřem jim bude domácí Slezský FC, po podzimu druhý celek MSFL.

Zápas v Opavě bude sloužit k poslednímu zkoušení před březnovou generálkou proti Olomouci. Někteří hráči v minulých dnech léčili šrámy z předchozích zápasů a tak je otázkou, kdo v sobotu proti žlutomodrým vyběhne a tak trochu zabojuje o své místo v základní sestavě pro první mistrovské utkání.

Loňský účastník druhé ligy prošel v zimní přestávce několika změnami. Post generálního manažera obsadil Alois Grussmann, bývalý trenér třinecké devatenáctky a asistent u A-mužstva. Do Opavy zamířil i špílmachr Zlína Tomáš Polách, nebo ostrostřelec s třineckou minulostí Tomáš Mrázek.

Přestože Slezskému FC začíná jarní část sezóny až 22. března, nebudou to mít Třinečtí vůbec jednoduché. Potvrdí svou herní pohodu z posledních utkání? Přijďte se podívat. V sobotu od 14 hodin na umělé trávě v Opavě Kylešovicích.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál