Fotbalisté poznávali Rusko a testovali Wellness

Fotbalisté poznávali Rusko a testovali Wellness

(22.10.2014) Práce profesionálního fotbalisty, to není jen trénink přes týden a o víkendu zápas. Kromě těchto povinností na ně čekají i společenské akce, které jim dodají pohodu na psychiku například před těžkým zápasem. Jednou z takových akcí bylo setkání s klienty Integrovaného sociálního ústavu v Komorní Lhotce.

V nedaleké obci mezi Třincem a Frýdkem-Místkem nebyli třinečtí fotbalisté poprvé. V minulých dnech do Domova pro seniory a zdravotně postižené zavítali Marek Čelůstka, Tomasz Gomola, Martin Sporysz, Jaroslav Málek a Jakub Kafka.

Uživatelé domova připravili pro své hosty několik soutěží s ruskou tématikou v podobě různých kvízů nebo poznávání pohlednic. Chybět nemohla ani tradiční ruská panenka – Matrjoška. Jak fotbalisté, tak i klienti si společnou akci náramně užili.

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii.

Návštěva v Hotelu Vitality

V pondělí zavítala skupinka fotbalistů po těžkém zápase s Viktorií Žižkov na půdu partnera třineckého klubu Hotelu Vitality. V krásném prostředí ve Vendryni poznali místní Wellness, kde mohli velmi dobře zregenerovat své tělo připravit ho do následujícího tréninkového procesu před utkáním na hřišti vedoucího celku Fotbalové národní ligy.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál