DERBY JE TADY! U TOHO NESMÍŠ CHYBĚT!

DERBY JE TADY! U TOHO NESMÍŠ CHYBĚT!

(14.11.2014) Plný stadion, velké emoce radosti i smutku, štěstí i vzteku. To by mělo nabídnout sobotní derby mezi Třincem a Frýdkem-Místkem. Zápas začíná v 10:15 na stadionu Rudolfa Labaje a vstup na utkání je zdarma! To si nesmíte nechat ujít.

Hlavní sponzor utkání

Pamatujete? Loni na podzim Frýdek-Místek kraloval druhé nejvyšší soutěži. Na Stovky zavítalo více než sedm tisíc diváků. Bouřlivá atmosféra, spousta šancí domácích a pak přišla 55. minuta, rychlý brejk a přesná přízemní střela Pavla Malíře, která se odrazila od tyče do frýdecké brány. Frýdecký stadion ztichl, tribunami se ozývaly pouze hlasy přešťastných třineckých fanoušků. Naši fotbalisté ve vynikající atmosféře zvítězili 1:0.

Proč si to nezopakovat nyní? Jak se říká, derby nemá favorita a i tým, který devět zápasů nevyhrál, může získat právě v tomto utkání. K tomu bude potřebovat vaší podporu. Pojďme si užít poslední domácí zápas roku 2014 a dohnat naše hráče k vytouženému vítězství.

Sobotní utkání bude jako hlavní řídit Pavel Julínek. Ten svíral v ústech píšťalku i v památném postupovém utkání ve Frýdku-Místku a tak bouřlivou atmosféru okresního derby velice dobře zná.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál