Poslední mistrák v tomto roce aneb Vzhůru do Karviné

Poslední mistrák v tomto roce aneb Vzhůru do Karviné

(21.11.2014) Ještě nedávno začal nový ročník Fotbalové národní ligy. Po necelých čtyřech měsících se před druhou nejvyšší soutěží zatáhne opona a účinkující si dají na určitou dobu pauzu. Poslední možnost vidět třinecké hráče v akci budete mít v sobotu 22. listopadu v Karviné na stadionu Kovony. Zápas začíná v 10:15 hodin.

Velký kámen ze srdce spadl všem třineckým fotbalistům po sobotním vítězství v derby nad Frýdkem-Místkem 3:1. Domácí tímto tříbodovým ziskem přerušili sérii devíti zápasů bez vítězství, která se v posledních utkáních značně projevovala na psychice fotbalistů.

Tento týden byla na tvářích fotbalistů vidět pohoda a spokojenost. Do maximálního tréninkového vytížení přidali kouzlo zvané lehkost a nyní zbývá jen čekat, jak se to projeví na sobotním výkonu v Karviné, kde od postupu horníků do druhé ligy ještě nevyhráli.

„Bude to jiné prostředí, protože hrajeme na Kovoně. Ale uvidíme zítra po zápase, jestli nám to bude vyhovovat nebo ne. S Karvinou nemáme dobré výsledky, ale to jsme neměli také v Ústí nebo ve Zlíně a dokázali jsme to prolomit,“ prozradil o změně prostředí záložník Michael Hupka.

V letošní sezóně oblékají karvinský dres tři hráči s třineckou minulostí. Jsou jimi brankář Martin Lipčák, záložník Pavel Eismann a útočník Václav Juřena. První vzájemné utkání na začátku sezóny skončilo vítězstvím hostů 1:3.

Poslední vzájemné utkání

FK FOTBAL TŘINEC - MFK OKD KARVINÁ 1:3 (1:1)

Branky: 25. Ceplák - 11. Budínský, 46. Urgela, 75. Fiala. Rozhodčí: Houdek - Štěrba, Mokrusch. Žluté karty: Lisický, Hupka, Kundrátek - Ondřejka, Janíček. Červené karty: 45. Lisický - 14. Skwarczek. Návštěva: 1220 diváků.

FK Fotbal Třinec: Paleček – Lisický, Vomáčka, Čelůstka (61. Smetana), Kubaň – Hupka, Motyčka, Lukáš (58. Kundrátek), Málek (46. Matoušek), Ceplák – Dedič. Trenér: Marek Kalivoda.

MFK OKD Karviná: Pindroch – Růžička, Trousil, Cverna, Eismann – Janíček, Skwarczek – Ondřejka (87. Juřena), Zelený, Budinský (77. Vaněk) – Urgela (58. Fiala). Trenér: Jozef Weber.

Informace z Karviné

„Z důvodů rekonstrukce Městského fotbalového stadionu v Karviné-Ráji prosíme o shovívavost vašich fanoušky v našem dočasném stánku ve Sportovním centru Kovona. Ten bohužel nenaplňuje komfort, na jaký jsou vaši příznivci zvyklí z domácích zápasů. Věříme, že se utkání obejde bez jakýchkoliv excesů ze strany fanoušků obou táborů,“ je napsáno v prohlášení karvinského klubu.

Parkování a vstup do sektoru hostů bude zajištěn od Hornické nemocnice. Cena základní vstupenky činí 40 Kč, důchodci platí 30 Kč, zaměstnanci OKD 20 Kč.

Pokud chcete cestovat s našimi fanoušky, můžete využít společnou cestu třineckého fanklubu. Sraz je v Banketce v 8:00. Odjezd vlaku pak těsně po 8:20. Cena výjezdu je 100 Kč.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál