Trombik v Korni nejlepší

Trombik v Korni nejlepší

(17.12.2014) Třinecký hráč Lukáš Trombik byl vyhlášen nejlepším hráčem na silně obsazeném turnaji v Korni. Turnaje se zúčastnili například Baník Ostrava, Košice nebo polská Ratiboř.

Kategorie: Přípravka U9

Třinecký přípravka do devíti let o víkendu vycestovala do nedaleké slovenské Korni, kde po soubojích s kvalitními celky obsadila krásné páté místo.

„Naši kluci podávali během celého turnaje výborné výkony, které se projevilo především na vzrůstající sebevědomí všech hráčů. Musím pochválit všechny hráče a především vyzdvihnout výkony Janka Folwarčného, Maroše Ballona a Lukáše Trombika, který byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje,“ okomentoval turnaj trenér Zdeněk Cieslar.

Výsledky Třince

TŘINEC vs. DOMINO BRATISLAVA 1:4 (B: Folvarčný), vs. CTR ACADEMY 6:1 (B: Folvarčný 3, Szotkowski, Ballon, Gerinec), vs. RATIBOŘ (Pol.) 2:2 (B: Folvarčný, Ballon), vs. FK ČADCA 6:0 (B: Szczotka 2, Trombik, Ballon, Folvarčný, Klimek), vs. DOLNÍ BEČVA 4:2 (B: Ballon 3, Folvarčný), vs. PETRŽALKA 0:1, vs. OSTRAVA 4:4 (B: Trombik 3, Folvarčný), vs. MFK KOŠICE 1:2 (B: Folvarčný).

Další fotky z turnaje naleznete v naší fotogalerii.

Kategorie: Přípravka U8

Třinecký tým do osmi let se v sobotu zúčastnil turnaje v Bílovci, kde se umístil v konkurenci deseti týmů na šestém místě. V základní skupině skončil na 3. místě a postoupil do boje o 5. až 8. příčku. V prvním utkání porazil Frýdek-Místek 1:0, jenže ve druhém zaváhal a prohrál s Ostravou 0:2.

Výsledky Třince

Základní skupina: TŘINEC vs. PŘEROV 5:0 (B: J. Konderla 3, T. Konderla, Horniak), vs. JUVENTUS BRUNTÁL 3:3 (Horniak, Babilon, Hlawiczka), vs. OPAVA 0:2, vs. BÍLOVEC 5:1 (B: Horniak 2, Babilon, Klimek, vlastní).

O. 5. až 8. místo: TŘINEC vs. FRÝDEK-MÍSTEK 1:0 (B: Kapustka). O 5. místo: TŘINEC vs. OSTRAVA 0:2.

Sestava Třince

Habčák – Froleš, Potěšil, Horniak, J. Konderla, T. Konderla, Klimek, Michalek, Kapustka, Babilon, Hlawiczka.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v  
FK Fotbal Třinec
Chrudim