Dnes v Orlové

Dnes v Orlové

(04.02.2015) Po rozstřelu Petrovic čeká dnes na naše fotbalisty o třídu lepší soupeř. Svěřenci trenéra Marka Kalivody pocestují do nedaleké Orlové, na hřiště účastníka třetí nejvyšší soutěže. Utkání začíná v 16:00.

Jak změnil sobotní nářez střeleckou pohodu na kopačkách našich fotbalistů? To právě ukáže dnešní utkání proti Orlové, která má velmi dobře propracovanou obranu. Bohužel to neukázala v posledním přátelském utkání proti Frýdku-Místku, kde jim druholigový celek nadělil tenisového kanára.

Do zimní přípravy orlovského celku se zapojil také dlouholetý třinecký obránce Petr Lisický. Kromě něj působí v hornickém celku i třinecký odchovanec Daniel Klimas. Oba by se měli do dnešního utkání zapojit.

V třineckém dresu by měli dostat příležitost hráči, kteří toho v sobotním utkání moc nenahráli, včetně uzdraveného Jiřího Janoščina, o jehož budoucnosti v třineckém dresu se jedná.

Chcete vidět, jak bude vypadat třinecká sestava? Pak sledujte utkání formou online přenosu na webu onlajny.com, nebo se přijeďte podívat na orlovskou umělku a podpořte naše kluky k odvedení kvalitního výkonu.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál