V Hranicích čtvrtá, teď se představí doma

V Hranicích čtvrtá, teď se představí doma

(06.02.2015) Třinecká přípravka do deseti let se v minulých dnech porvala o turnajové prvenství na fotbalové akci v Hranicích. V konkurenci osmi týmů nakonec obsadila čtvrtou příčku za zisk 9 bodů. Její hráči si budou moci spravit chuť a zabojovat o medaile na sobotním domácím halovém turnaji.

Výsledky Třince

Třinec – Paseky Zlín 1:0 (B: Kaleta), Třinec – Hranice /bílí/ 1:0 (B: Jež), Třinec – Hranice /modří/ 0:1, Třinec – Dub nad Moravou 1:4 (B: Kotas), Třinec – Radslavice 0:1, Třinec – HFK Olomouc 2:0 (B: Sikora, Tovaly), Třinec – Šumperk 0:1.

Sestava Třince

Vojtěch Broda, Filip Kisza, Šimon Kaleta, Šimon Jež, Michal Pecha, Ondřej Kaleta, Ondřej Brzezina, Mario Tovaly, Daniel Sikora, Andrej Nguyen.

Pozvánka na domácí turnaj

Stejná kategorie sehraje v sobotu dopoledne turnaj v domácím prostředí. Domácí klub pořádá v hale STaRS mezinárodní turnaj pod názvem Třinec Cup 2015.

Turnaje se zúčastní šest družstev. Kromě dvou Třineckých přijede do města oceli slovenské Kysucké Nové Mesto, polské Jastrzebie a Českou republiku budou kromě domácích výběrů reprezentovat také Frýdek-Místek a Hlučín.

Turnaj bude zahájen úvodním utkáním mezi Třincem (modrý) a Hlučínem v 8:30 a uzavřen regionální derby mezi domácím výběrem (červený) a Frýdkem-Místkem v 13:10. Polodenní soutěž se hraje systémem každý s každým a nejlepší celek si odnese pohár pro vítěze.

Jestli chcete vidět, jak se daří třineckým zástupcům přípravek, pak vás srdečně do haly STaRS zveme.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 10:15
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov