Poslední domácí zápas před jarní částí

Poslední domácí zápas před jarní částí

(13.02.2015) Poslední domácí utkání před zahájením jarní části Fotbalové národní ligy sehraji naši fotbalisté v sobotu od 11 hodin na třinecké umělce. Jejich soupeřem bude účastník MSFL z Hlučína.

Třinecká družina se pomalým krokem blíží k prvnímu vrcholu jarní části, který nastane v sobotu 7. března, kdy na domácím stadionu budou hostit v klíčovém souboji souseda v tabulce z Mostu.

Trenér Kalivoda už má jen tři zápasové testy, ve kterých bude chtít vykrystalizovat ideální jedenáctku pro čtrnáct jarních bojů v druhé nejvyšší soutěži.

Pojďme k soupeři. Hlučín je jedním z tradičním soupeřů pro zimní či letní přípravu. Osmý tým Moravskoslezské fotbalové ligy má v tomto zimním období za sebou pět přípravných utkání. První tři dopadla pro tým trenéra Milana Valachoviče porážkou. Nejprve žlutozelení podlehli Senici 2:4, poté Frýdku-Místku 1:6 a diviznímu Novému Jičínu 2:3. Pak se misky vah překlopily na druhou stranu a Hlučín začal vítězit. Dva týdny zpět porazil juniorku Baníku Ostrava 2:1 a o minulém víkendu si poradil s marodící Opavou, kterou zdolal 4:0.

Třinecké druholigisty čeká náročné utkání. Pokud se zápasu nemůžete zúčastnit, můžete duel sledovat formou textového přenosu na serveru onlajny.com.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

V drtivém závěru rozhodl Ilko

Za výrazné podpory fanoušků dotáhli naši fotbalisté utkání proti Chrudimi do vítězného konce. O třech bodech rozhodl v první minutě nastaveného času Pavol Ilko.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál